Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си инсталирам Zune на компютъра и да си прехвърлям файлове на телефона, но не става. Когато дам да се инсталира програмата тръгва инсталацията и стига до някъде и излиза този прозорец. Публикувано изображение
Мисля си че за да се инсталира zune трябва и някаква друга програма или драйвер да се инсталира, но не знам какъв!
Пробвах да инсталирам зуне на друг компютър със уиндоус хп и стана, но на моя компютър неще.
Аз съм със уиндоус 7 32 битов, ако му сложа 64 битов дали ще тръгне? Но не ми се иска да преинсталирам и да слагам 64 битов уиндоус само заради една програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написано ти е черно на бяло, че трябва да пъхнеш монета в дупката, за да се включи.

В скоро време програмите ще спрат да пишат такива обяснения, а ще пускат анимация, за да ви е по-лесно.

С четенето ви е трудно, с картинки поне има шанс да се оправите, а ако можете и да ги оцветявате, ще е бонус.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да си инсталирам Zune на компютъра и да си прехвърлям файлове на телефона, но не става. Когато дам да се инсталира програмата тръгва инсталацията и стига до някъде и излиза този прозорец. Публикувано изображение

Мисля си че за да се инсталира zune трябва и някаква друга програма или драйвер да се инсталира, но не знам какъв!

Пробвах да инсталирам зуне на друг компютър със уиндоус хп и стана, но на моя компютър неще.

Аз съм със уиндоус 7 32 битов, ако му сложа 64 битов дали ще тръгне? Но не ми се иска да преинсталирам и да слагам 64 битов уиндоус само заради една програма.

На този е инсталирано вече, защо не четете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава защо не мога да я намеря програмата?

Пиша в търсачката на компютъра Zune и ми излиза само екзе файла за инсталиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я влез в старт и напиши Zune да видим дали пак ще е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А я влез в директория "програмни файлове" и виж дали има нещо свързано със zune.

Редактирано от texnika (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма

Публикувано изображение

Не в контролния панел.

Дял ц. Програмни файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при самото инсталиране в коя директория се инсталира, защото ти пише че си с последната версия на програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм. Опитайте с Ccleaner- регистри и отметка на остататък от липсващ софтуер (само на нея!) и след тва стартирай поистването, като запазиш регистъра с проблемите (за всеки случай). Ако всичко мине гладко след това може да го изтриеш.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни сс клиенера и след това рестартирай. И пробвайте да да инсталирате на ново но окажете друга директория за инсталация.

Редактирано от texnika (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм. Опитайте с Ccleaner- регистри и отметка на остататък от липсващ софтуер (само на нея!) и след тва стартирай поистването, като запазиш регистъра с проблемите (за всеки случай). Ако всичко мине гладко след това може да го изтриеш.

Това остатък от липсващ софтуер не го намирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в момента съм на работа и немога да ти помогна по начина с варвара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи когато пусна екзе файла да се инсталира и преди да ми излезе този прозорец в дял D: ми излиза една папка след което като дам close на програмата и тази папка изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма

Публикувано изображение

1. Деинсталирай Pandora Service (лепнато от инсталацията на The KMPlayer) - излишно натоварва CPU и RAM.

2. Направи рестарт на компютъра

3. Изтегли и стартирай Microsoft Fix it 50577 , който ще премахне инсталацията на Zune Software и ще ти зареди страницата на Microsoft за изтеглянето му - Zune Software 4.8

4. Инсталирай отново програмата с десен бутон като администратор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Деинсталирай Pandora Service (лепнато от инсталацията на The KMPlayer) - излишно натоварва CPU и RAM.

2. Направи рестарт на компютъра

3. Изтегли и стартирай Microsoft Fix it 50577 , който ще премахне инсталацията на Zune Software и ще ти зареди страницата на Microsoft за изтеглянето му - Zune Software 4.8

4. Инсталирай отново програмата с десен бутон като администратор.

Направих тези стъпки и програмата се инсталира.

БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.