Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kaloqn123

Проблем със инсталирането на Zune Software.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си инсталирам Zune на компютъра и да си прехвърлям файлове на телефона, но не става. Когато дам да се инсталира програмата тръгва инсталацията и стига до някъде и излиза този прозорец. Публикувано изображение
Мисля си че за да се инсталира zune трябва и някаква друга програма или драйвер да се инсталира, но не знам какъв!
Пробвах да инсталирам зуне на друг компютър със уиндоус хп и стана, но на моя компютър неще.
Аз съм със уиндоус 7 32 битов, ако му сложа 64 битов дали ще тръгне? Но не ми се иска да преинсталирам и да слагам 64 битов уиндоус само заради една програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написано ти е черно на бяло, че трябва да пъхнеш монета в дупката, за да се включи.

В скоро време програмите ще спрат да пишат такива обяснения, а ще пускат анимация, за да ви е по-лесно.

С четенето ви е трудно, с картинки поне има шанс да се оправите, а ако можете и да ги оцветявате, ще е бонус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да си инсталирам Zune на компютъра и да си прехвърлям файлове на телефона, но не става. Когато дам да се инсталира програмата тръгва инсталацията и стига до някъде и излиза този прозорец. Публикувано изображение

Мисля си че за да се инсталира zune трябва и някаква друга програма или драйвер да се инсталира, но не знам какъв!

Пробвах да инсталирам зуне на друг компютър със уиндоус хп и стана, но на моя компютър неще.

Аз съм със уиндоус 7 32 битов, ако му сложа 64 битов дали ще тръгне? Но не ми се иска да преинсталирам и да слагам 64 битов уиндоус само заради една програма.

На този е инсталирано вече, защо не четете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава защо не мога да я намеря програмата?

Пиша в търсачката на компютъра Zune и ми излиза само екзе файла за инсталиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я влез в старт и напиши Zune да видим дали пак ще е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А я влез в директория "програмни файлове" и виж дали има нещо свързано със zune.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма

Публикувано изображение

Не в контролния панел.

Дял ц. Програмни файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при самото инсталиране в коя директория се инсталира, защото ти пише че си с последната версия на програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм. Опитайте с Ccleaner- регистри и отметка на остататък от липсващ софтуер (само на нея!) и след тва стартирай поистването, като запазиш регистъра с проблемите (за всеки случай). Ако всичко мине гладко след това може да го изтриеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни сс клиенера и след това рестартирай. И пробвайте да да инсталирате на ново но окажете друга директория за инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм. Опитайте с Ccleaner- регистри и отметка на остататък от липсващ софтуер (само на нея!) и след тва стартирай поистването, като запазиш регистъра с проблемите (за всеки случай). Ако всичко мине гладко след това може да го изтриеш.

Това остатък от липсващ софтуер не го намирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в момента съм на работа и немога да ти помогна по начина с варвара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи когато пусна екзе файла да се инсталира и преди да ми излезе този прозорец в дял D: ми излиза една папка след което като дам close на програмата и тази папка изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма

Публикувано изображение

1. Деинсталирай Pandora Service (лепнато от инсталацията на The KMPlayer) - излишно натоварва CPU и RAM.

2. Направи рестарт на компютъра

3. Изтегли и стартирай Microsoft Fix it 50577 , който ще премахне инсталацията на Zune Software и ще ти зареди страницата на Microsoft за изтеглянето му - Zune Software 4.8

4. Инсталирай отново програмата с десен бутон като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Деинсталирай Pandora Service (лепнато от инсталацията на The KMPlayer) - излишно натоварва CPU и RAM.

2. Направи рестарт на компютъра

3. Изтегли и стартирай Microsoft Fix it 50577 , който ще премахне инсталацията на Zune Software и ще ти зареди страницата на Microsoft за изтеглянето му - Zune Software 4.8

4. Инсталирай отново програмата с десен бутон като администратор.

Направих тези стъпки и програмата се инсталира.

БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.