Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , ИМАМ ГОЛЯМ проблем с Adobe Flash Player през 30 сек. Opera забива , като го uninstall всичко се оправя и става както преди (с разликата че не мога да гледам клипове) .Инсталирах най - новата версия и изписа всичко ОК , но проблема не се оправи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с почистване на кеша на браузера, а ако не помогне направо го преинсталирай.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте със забрана на Protected mode, както е описано тук (към края на страницата) или с използването на този автоматичен инструмент.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте със забрана на Protected mode, както е описано тук (към края на страницата) или с използването на този автоматичен инструмент.

Ти имаш ли поне един пост, в който да не даваш тия два линка ?

Не знам и модовете къде гледат, трябваше сто пъти да са ти били шута досега.

@Раев, не можеш да гледаш само в сайтовете, които не поддържат HTML5, а те са по презумция някви изкопаеми.

Флашплеъра е доказан боклук, същото е за почти всеки друг продукт на Адоб.

С 10.3 съм си от много време, не ми прави проблеми(не че го ползвам) и не смятам да я ъпдейтвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ Papugai

Я по-спокойно. Гледай на теб да не ти бием шута.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли поне един пост, в който да не даваш тия два линка ?

Не знам и модовете къде гледат, трябваше сто пъти да са ти били шута досега.

Какъв ти е проблема?

Нима не виждаш, че ~ 98 % от проблемите с Flash Player са причинени от въпросният некадърен защитен режим, който явно само ти мислиш за гениален?

Ти пък имаш ли поне един полезен с нещо пост в този форум, който да не е чиста проба тролване и заяждане с другите потребители?

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а опита ли примерно с друг браузър, например Хром? Ако да и има същият проблем бих ти препоръчал да опиташ и с ИЕ и да споделиш резулатите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема?

Нима не виждаш, че ~ 98 % от проблемите с Flash Player са причинени от въпросният некадърен защитен режим, който явно само ти мислиш за гениален?

Не само аз, и работилите върху флаша го смятат за полезен, не че те са много умни и кадърни, но са десет нива над теб.

Ако си говорим за гении, мога да спомена теб, защото само невероятен гений би спрял защите на флаша, а дори и да кара другите да го правят.

Ти не виждам да си помогнал дори на един човек, но за сметка на това, други неуки, са те послушали и са си го набили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема?

Предложеното то теб съм пробвал многократно и честно казано с нищо не облекчава праблемите. Плоблемите най често се изразяват в свръхочаквания от стари машини, заразени такива или породени от някакъв конфликт. Истина е и че версия 10.3 е една от добре работещите версии на adobe

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали ти е включена опцията опера турбо . Защото и тя понякога прави проблеми.

Редактирано от texnika (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отношение на спора по-горе, споделям че забраната на защитата на флаш не е панацея, но от друга страна нищо не пречи да се изпробва. Ако не свърши работа, винаги може да се коригира файла - mms.cfg ...или да се преинсталира/т флаш плейър/ите.

Известни са случаи, при които точно това е решението -

Редактирано от angel* (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само аз, и работилите върху флаша го смятат за полезен, не че те са много умни и кадърни, но са десет нива над теб.

Ако си говорим за гении, мога да спомена теб, защото само невероятен гений би спрял защите на флаша, а дори и да кара другите да го правят.

Ти не виждам да си помогнал дори на един човек, но за сметка на това, други неуки, са те послушали и са си го набили.

За нива може да си говорим, когато демонстрираш знания, каквито не си демонстрирал до сега по никакъв начин.

А ти, щом си толкова ук, можеш ли да ми обясниш с какво една такава пясъчна кутия като Protected mode ще помогне, ако някой рисърчър утре открие уязвимост от ниско ниво (разбирай по-ниско от това на което работи глупавата защита) в някоя версия на Flash, и напише експлойт, позволяващ Remote code execution?

Обясни ми с термини, понеже си прекалено ук.

Пак ще ти изпълнят код на машинката, дори и с 5 активирани защити.

Иначе си добър трол, но тук не ти е Тийнпроблем.

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стана .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стана .

Eстествено, че няма да стане, това работи само в кухата кратуна на далия линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а опита ли примерно с друг браузър, например Хром? Ако да и има същият проблем бих ти препоръчал да опиташ и с ИЕ и да споделиш резулатите.

Незнам защо но в Хром не мога да влезна (показва го само в процесите). Пробвах с Mozilla Firefox но резултата е същия като на Opera. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нива може да си говорим, когато демонстрираш знания, каквито не си демонстрирал до сега по никакъв начин.

А ти, щом си толкова ук, можеш ли да ми обясниш с какво една такава пясъчна кутия като Protected mode ще помогне, ако някой рисърчър утре открие уязвимост от ниско ниво (разбирай по-ниско от това на което работи глупавата защита) в някоя версия на Flash, и напише експлойт, позволяващ Remote code execution?

Обясни ми с термини, понеже си прекалено ук.

Пак ще ти изпълнят код на машинката, дори и с 5 активирани защити.

Иначе си добър трол, но тук не ти е Тийнпроблем.

А АКО дядо ти носеше пола, щеше пак да ти е дядо, защото само такива индивиди са способни да създадат чудо като теб.

С термини обяснявам на хората, които поне малко разбират, а ти се неУКО човече, което не е способно да мисли.

Не знам как продължавам да си губя времето с линукс фенче, достатъчно е да се види, каква ОС ползваш, за да се направят изводи, колко малко акъл имаш.

Известни са случаи, при които точно това е решението -

Има и случаи на излекувани от рак, защото са стоели дълго на слънце, което не доказва, че Слънцето лекува Рак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам защо но в Хром не мога да влезна (показва го само в процесите). Пробвах с Mozilla Firefox но резултата е същия като на Opera. 

Опитайте с ИЕ, защото флаш плеърите за ИЕ и другите браузъри са различни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Има и случаи на излекувани от рак, защото са стоели дълго на слънце, което не доказва, че Слънцето лекува Рак.

Явно забележките на модератори и колеги не са ти достатъчни за да разбереш, че не е този начина за демонстриране на знания. Откъде си сигурен, че твоите съвети са винаги най-правилните? И дали всеки път има най-правилен отговор?

Във форума сме от отдавна и не винаги от раз може да се разбере на какво точно се дължи дадения проблем. Аналогично е положението и в тази тема.

Проблем с накъсване на картината по време на гледане на клипче с флаш плейър може да се дължи на:

[*]омазана операционна система (повредени системни файлове)

[*]необновен или повреден драйвер на видео картата

[*]необновен браузър или омазан такъв (при обновяване)

[*]слаби харектеристики на компютъра

[*]проблем с хардуерното ускорение

[*]от защитата на флаш

[*]зарази

[*]слаб интернет

[*]проблеми със сайта, откойто се гледа клипчето

[*]проблемна версия на флаш

[*]и др.

Затова се подхожда по метода на изключване. Когато колегите предлагат методи/решения, а потребителя ги изпълнява, отпадат определени варианти и с постовете (мненията) става ясно на какво се дължи проблема. Много хора сме, разсъждаваме различно и е нормално някой да не разгадае причината от раз. Ако всичко беше толкова просто нямаше да е форум, а един сайт от блогове с всички готови решения за всички възможни случаи. Клипчето по-горе доказва, че забраната на защитата на флаш върши работа, не за всички случаи разбира се, но както писах по-горе - това е един от вариантите (решенията).

П.П. Слънцето помага за лечението на Рак! ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно забележките на модератори и колеги не са ти достатъчни за да разбереш, че не е този начина за демонстриране на знания. Откъде си сигурен, че твоите съвети са винаги най-правилните? И дали всеки път има най-правилен отговор?

Във форума сме от отдавна и не винаги от раз може да се разбере на какво точно се дължи дадения проблем. Аналогично е положението и в тази тема.

Проблем с накъсване на картината по време на гледане на клипче с флаш плейър може да се дължи на:

[*]омазана операционна система (повредени системни файлове)

[*]необновен или повреден драйвер на видео картата

[*]необновен браузър или омазан такъв (при обновяване)

[*]слаби харектеристики на компютъра

[*]проблем с хардуерното ускорение

[*]от защитата на флаш

[*]зарази

[*]слаб интернет

[*]проблеми със сайта, откойто се гледа клипчето

[*]проблемна версия на флаш

[*]и др.

Затова се подхожда по метода на изключване. Когато колегите предлагат методи/решения, а потребителя ги изпълнява, отпадат определени варианти и с постовете (мненията) става ясно на какво се дължи проблема. Много хора сме, разсъждаваме различно и е нормално някой да не разгадае причината от раз. Ако всичко беше толкова просто нямаше да е форум, а един сайт от блогове с всички готови решения за всички възможни случаи. Клипчето по-горе доказва, че забраната на защитата на флаш върши работа, не за всички случаи разбира се, но както писах по-горе - това е един от вариантите (решенията).

П.П. Слънцето помага за лечението на Рак! ;)

Не ми върви добре деня, ако някъде в някой форум не получа предупреждение.

В клипа нищо не показват, а забраната да се пишат коментари не е сложена, защото тая простотия е помогнала на някой, а за да се прецакват възможно повече хора.

Пробвай всички неща, които си изброил и  чак след това забрани защитата, да видим дали ставаш за магьосник, защото само с магия би проработило.

П.П.

Слънцето помага само за лечението на рак на кожата-ускорява краят.

Редактирано от Papugai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам опитай с другите браузъри Мозила също или си сложи по-стара версия на Adobe flash player vijte.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.