Премини към съдържанието
Glavorezo

Проблем с wireless adapter or acess point на лаптоп Леново

Препоръчан отговор

Добър вечер, имам този странен проблем от доста време, не знам дали е софтуерен или хардуерен, проблема е следния - лаптопа ми избягва wifi мрежата, която аз използвам и съм сложил да се свързва директно към нея.Сигнала си е силен, това не е проблема, просто не иска да се кънектне, трябва 1 час да си играя да давам Troubleshoot Problems и да се рестартира там устройството дето отговаря за намирането на мрежите и по някое време се кънектне, но е въпрос на късмет, понякога става от 2-3 път, а понякога ми отнема повече от 1 час опити !!! Прикачвам Detailed Report  за хората дето ще разберат нещо http://www75.zippyshare.com/v/66349812/file.html Пробвал съм с рестартиране на лаптопа и какво ли още не, нищо не помага просто разчитам на късмет за да се кънектна към съответната връзка, никой друг няма такъв проблем, нито лаптопи нито телефони, всички си се кънектват, пробвал съм и с преинсталиране на wireless drivera, но няма резултат, някакви идеи от какво може да е проблема ? Лаптопа ми е Lenovo G570

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат от друг форум:

"Здравейте момчета,

Мисля, че открих проблема, .. Поне в моя случай. След известно чувство на неудовлетвореност, най-накрая намерих, че проблемът не е с лаптопа. Нейната рутер, който е обвиняем. Очевидно е, че рутера не е в състояние да зададете IP към скута ми (проблем DHCP). Така че вместо да се използва възможността за "автоматично получи IP адрес" Започнах с помощта на статичен IP в моите IPv4 свойства ... и готово. .. аз имам достъп до интернет отново :-)"

Дано да ти помогне!
И можеше просто да си напишеш проблема в Google ;)
Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.filedropper.com/20130825223725 ето видео какво се случва Търсих много в гугъл, ще опитам това дето каза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле да се преслуша за буболечки тоя лаптоп

и вероятно имаш зададен статичен адрес

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя програма да го преслушам лаптопа и какъв е този статичен адрес ?

Редактирано от Glavorezo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"KaldataX" не стана по твоя начин, поне доколкото го разбрах влизам в IPv4 и там слагам ИПто дето ми показва, когато съм кънектнът към тази wifi връзка... Някой да има други идеи от какво може да идва проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"KaldataX" не стана по твоя начин, поне доколкото го разбрах влизам в IPv4 и там слагам ИПто дето ми показва, когато съм кънектнът към тази wifi връзка... Някой да има други идеи от какво може да идва проблема ?

точно обратното има зададен най вероятно статичен адрес и се закачва на мрежа която дава динамични от друга подмрежа

ъпдейтите активни ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами в device managera казва, че са последните "точно обратното има зададен най вероятно статичен адрес и се закачва на мрежа която дава динамични от друга подмрежа" хич не го разбрах, да сложа ли OBTAIN и на двете там във ИП4 ? Или ако не е това какво да направя за да видя дали това дето ми написа е проблема

Редактирано от Glavorezo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тябва да е на опциите за автоматично получаване при което полетата за ръчно са неактивни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е от това, защото нямам проблем с други връзки, само с тази... преди си беше на автоматично и пак даваше проблем, сега е със написано ИП и другите неща и пак съм кънектнат..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови си драйверите и софтуера на адаптера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.