Премини към съдържанието
Aumi

Монасите от Атон не са допуснали Барак Обама в Атон ?

Препоръчан отговор

Атонските монаси не са допуснали Барак Обама в Света Гора.

Американският президент Барак Обама е поискал разрешение да посети Атон полуостров.

Отговорът на монасите е бил  - категорично "НЕ"!

Атонските монаси са били мотивирани от това, че президентът на Америка е мюсюлманин.

http://earth-chronicles.ru/news/2013-08-24-49472

Доколкото знам, бащата на Обама е мюсюлманин, а майка му е била еврейка.

А самият той, доколкото знам е християнин протестант.

Според вас, защо атонските монаси не са допуснали Барак Обама до Атонския манастир... и прави ли са те ?

Редактирано от АУМ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм влизала в джамия и не ме изгониха

значи не са прави

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм влизала в джамия и не ме изгониха

значи не са прави

Да, но в Атон не допускат и жени.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но в Атон не допускат и жени.

:eek:

аааааа то там като Шао Лин нещо значи

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е всичко, но не и храм на Бога.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атонските монаси не са допуснали Барак Обама в Света Гора.

Американският президент Барак Обама е поискал разрешение да посети Атон полуостров.

Отговорът на монасите е бил  - категорично "НЕ"!

Атонските монаси са били мотивирани от това, че президентът на Америка е мюсюлманин.

http://earth-chronicles.ru/news/2013-08-24-49472

Доколкото знам, бащата на Обама е мюсюлманин, а майка му е била еврейка.

А самият той, доколкото знам е християнин протестант.

Според вас, защо атонските монаси не са допуснали Барак Обама до Атонския манастир... и прави ли са те ?

не си четеш "източника" : 

До сих пор об этом событии ещё нигде не упоминалось в заявлениях Афонской Эпистасии.

В самата статия в руския жълт ( подобен на нашия "блиц") сайт се казва, че подобно мнение за недопускане на Обаа е някаквъ Атонски Старец. 

ТОест -нито Обама е искам да прави посещение в атон, нито официално са му отказвали, ами някаквъ стар монах е казал, че ако евентуално Обама поиска, те евентуално ще му откажат, защото е мюсюлманин.

а и под самата статия, като свой източник руските списвачи са посочилиза свой източник на тази "грандиозна новина" сайта : 

http://www.agioritikovima.gr/ 

Досега го проверявах статия по статия и подобна, за Обама не намерих.

Тоест -цялата "новина " е фейк.

А ти, АУМ за пореден път тиражираш някакви измислици.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си четеш "източника" : 

В самата статия в руския жълт ( подобен на нашия "блиц") сайт се казва, че подобно мнение за недопускане на Обаа е някаквъ Атонски Старец. 

ТОест -нито Обама е искам да прави посещение в атон, нито официално са му отказвали, ами някаквъ стар монах е казал, че ако евентуално Обама поиска, те евентуално ще му откажат, защото е мюсюлманин.

а и под самата статия, като свой източник руските списвачи са посочилиза свой източник на тази "грандиозна новина" сайта : 

http://www.agioritikovima.gr/

Досега го проверявах статия по статия и подобна, за Обама не намерих.

Тоест -цялата "новина " е фейк.

А ти, АУМ за пореден път тиражираш някакви измислици.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=bg&prev=/search%3Fq%3DObama%2Bdid%2Bnot%2Brun%2Bon%2BMount%2BAthos%26biw%3D1219%26bih%3D503&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://kostasxan.blogspot.gr/2013/08/blog-post_7788.html&usg=ALkJrhj85Vt_7jsd_MnTb3G1NEHF4Xp8Qg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отново някакъв блог.

особенно пък това ме хвърли в луда радост : 

Η πηγή πληροφόρησής μας είναι απολύτως αξιόπιστη και μας μετέφερε την συγκεκριμένη "είδηση" χωρίς καμία επιφύλαξη, αφού του μεταφέρθηκε από αγιορίτη γέροντα εγνωσμένης σοβαρότητας και πνευματικής αξίας, ο οποίος κατά την κοσμική του ζωή ήταν στρατιωτικός. 

Ама как може - нашият източник на информация е абсолютно достоверен, може ли да не ни вярвате ? :lol6: 

хаххаххаха 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънна ми телефона... ама така... международно! Обади се Барак, сподели, че със тоя отказ направо не може да спи човека, камо ли държава да управлява. Лоши хора са тез Атонци ей!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отново някакъв блог.

особенно пък това ме хвърли в луда радост : 

Ама как може - нашият източник на информация е абсолютно достоверен, може ли да не ни вярвате ? :lol6:

хаххаххаха 

http://vladtepesblog.com/2013/08/18/obama-refused-permission-to-enter-greek-peninsula-containing-25-ancient-orthodox-monasteries/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:no-no:  поредният блог, който дава за свой източник друг блог, който е копирал  от трети блог , а той се оказва  този, дето го обсъдихме по-горе - а "абсолютно достоверният източник на информацията " 

новинарската агенция, нищо  че е жълта,  поне беше написала, че някакъв  дърт монах бил се изказал така....

още ли не си разбрала, че тази "новина" е тлъста лъжа, предназначена за малоумници ? 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:no-no:  поредният блог, който дава за свой източник друг блог, който е копирал  от трети блог , а той се оказва  този, дето го обсъдихме по-горе - а "абсолютно достоверният източник на информацията " 

новинарската агенция, нищо  че е жълта,  поне беше написала, че някакъв  дърт монах бил се изказал така....

още ли не си разбрала, че тази "новина" е тлъста лъжа, предназначена за малоумници ? 

Поживьом - увидим.

Защо ли ще тиражират точно тази "лъжа " ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от 1-та серия ли беше? Много достоверен филм... ;)

В будистките манастири се допускат на посещение жени, т.е. режимът по принцип не е като в Атон. Манастирът Шао лин понастоящем е нещо като туристически атракция.

Защото има балами да се връзват.

ПП Освен това за какво му е на Обама да ходи в Атон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от 1-та серия ли беше? Много достоверен филм... ;)

В будистките манастири се допускат на посещение жени, т.е. режимът по принцип не е като в Атон. Манастирът Шао лин понастоящем е нещо като туристически атракция.

Защото има балами да се връзват.

ПП Освен това за какво му е на Обама да ходи в Атон?

...до доказване, че е лъжа, приемам, че е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

за да могат едни малоумници с гръцки/руски/сръбски/български паспорти да викат "браво ( ето така трябва - иноверници не трябва да се допускат в твърдината на православието ) ", други малоумници също да викат "браво ( долу на американския империализъм (нищо, че са попове и са заблудени - Обама няма място по нашите ширини)  " , трети малоуници  да се възмущават от православния шовинизъм и да показват как в манастирите живеят скотове, които нищо не разбират, никой не мисли за Бог, за доброто и за обединението на хората, а само се джафкат като псета и се кланят на фалшви идоли, а четвърти малуомници да се възмущават от дискриминацията над мюсюлманите и жените.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за да могат едни малоумници с гръцки/руски/сръбски/български паспорти да викат "браво ( ето така трябва - иноверници не трябва да се допускат в твърдината на православието ) ", други малоумници също да викат "браво ( долу на американския империализъм (нищо, че са попове и са заблудени - Обама няма място по нашите ширини)  " , трети малоуници  да се възмущават от православния шовинизъм и да показват как в манастирите живеят скотове, които нищо не разбират, никой не мисли за Бог, за доброто и за обединението на хората, а само се джафкат като псета и се кланят на фалшви идоли, а четвърти малуомници да се възмущават от дискриминацията над мюсюлманите и жените.

И всички те ще бъдат прави...за себе си! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мисля,че ти драга душко, си най осведомена в тоя форум ,и знаеш причината-"от едната страна мусюлмани,от другата евреин".........ами той е демон бе,драга,демон..как тъй ше го пуснат в манастира. :lol6:

О, не, тази титла я заслужаваш ти, скъпа Вал.

Сигурна съм, че знаеш по-добре от мен, биографията на Обама.

е как защо,ама ти не се ли сещаш.........

те и кокошки не допускат

И всякакви животни от женски пол... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...до доказване, че е лъжа, приемам, че е истина.

Доказано е , че е лъжа.

Ти така и не успя да намериш достоверен източник на инфорамция, а още в първия ти пост , в цитираната от ТЕБ статия пише : 

До сих пор об этом событии ещё нигде не упоминалось в заявлениях Афонской Эпистасии.

Ако не разбираш руски да ти го преведа ? 

До този момент това ( че Обама е искал да посети Атон и му е отказано)  още никъде не е споменато в заявление на Атонската епархия. 

Тоест -официално, истинско съобщение за подобен акт - няма.

...

те и кокошки не допускат

кози - също ;) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказано е , че е лъжа.

Ти така и не успя да намериш достоверен източник на инфорамция, а още в първия ти пост , в цитираната от ТЕБ статия пише : 

Ако не разбираш руски да ти го преведа ? 

До този момент това ( че Обама е искал да посети Атон и му е отказано)  още никъде не е споменато в заявление на Атонската епархия. 

Тоест -официално, истинско съобщение за подобен акт - няма.

Но това не доказва, че казаното е лъжа.

Да почакаме новината да се разрастне... и тогава ще видим истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Да почакаме новината да се разрастне... и тогава ще видим истината.

Демек да тиражираме лъжи с надеждата, че ако една лъжа бъде повторена 100 пъти тя става истина ? 

Почитателка на Гьобелс си станала ? 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам,как да не знам,ми той обама колега-демон,дето пие кръвчицата на хората в световен мащаб,аз само в тоя форум.обаче,ше има да вземаш,драга ми оша-вчера белджъма ме оневини и ми даде спокойствие за цял живот :whist: /обаче,пак продължавам да та гледам надменно/,ако са чудиш защо,прочети

И аз ли искаш да те оставя на спокойствие за цял живот?

Ами ...остави ме ти! какво ми се вреш под носа. :(  :)

Пък на нещата писани в библията можеш да си вярваш колкото си искаш и да се мислиш не само за част от Божия народ, ами и за Божия дъщеря. Никой не ти пречи.

Аз също съм Божия дъщеря и никой не може да ми отнеме тази "титла". :)

Демек да тиражираме лъжи с надеждата, че ако една лъжа бъде повторена 100 пъти тя става истина ? 

Не, просто казах да изчакаме докато новината се избистри и от други световни медии. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неее,ти сама се изключи от списъка. :lol6:

:tongue2::whist:

Аз съм звездно дете. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти си дете на ошо-нали ни проглуши ушоните с него.

обаче и секс гуру кокошо и той няма да може да ти обясни,защо не пускат нищо женско в манастира..а пък аз ,като хванала адонай за ръката и леонардо за шлифера знам :whist: при това съм чела,за научни обяснения по въпроса.

Стига с тоя ОШО, има и други духовни мъдреци. Но вие си завирате носовете само в библеята...

Публикувано изображение

........

Разбира се, че ще ни бъде интересно, да ни разкажеш защо в полуостров Атон не се допускат жени ...и дори животни от женски пол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кокошо го махам..той не разбира от нищо. :tongue2:

обаче,за да благоволя да разкажа/тук сега съм изключително надменна и та гледам високо от звездите/ :whist: ,трябва да кажеш,коя заповед я няма в библията...дето се вика,това е в дъното на конспирацията.ай ся ,мисли ..по някое време,ако си познала ,може да благоволя :lol6::tongue2:

за да види,дали българските тайни служби,са върнали книгата за историята на българия,дето я откраднаха преди години. :lol6:

Е, недей го махай с лека ръка ОШО. От него можеш да осъзнаеш много полезни неща.

И плюс това, той никъде не говори против юдеите...дори някои го обвиняват, че работел за тях...Все конспирации им се въртят из главите на тези хора...

Но за мен важното е какво е оставил като наследство в книгите си, а другите пикантерийки не ме интересуват, щото не съм по клюките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

,трябва да кажеш,коя заповед я няма в библията...дето се вика,това е в дъното на конспирацията.ай ся ,мисли ..по някое време,ако си познала ,може да благоволя :lol6::tongue2:

Що пък аз да кажа. Ти си специалистката по библейските въпроси.

Ако казваш - казвай, че нямам време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.