Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Решил съм да си купя Лумиа 920, но имам един важен въпрос относно WP8 и се надявам , че някой ще е запознат. Значи  играя белот в един сайт ( fortegames) , но там игрите се зареждат със flash player, a знаем че WP8 не подържа флаш-а.И мисълта ми е , дали ще мога да влизам в тоя сайт , със тази Нокиа? Надявам се , че ще има хора със такава операционна система и ще се запознати. Благодаря передварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! Решил съм да си купя Лумиа 920, но имам един важен въпрос относно WP8 и се надявам , че някой ще е запознат. Значи  играя белот в един сайт ( fortegames) , но там игрите се зареждат със flash player, a знаем че WP8 не подържа флаш-а.И мисълта ми е , дали ще мога да влизам в тоя сайт , със тази Нокиа? Надявам се , че ще има хора със такава операционна система и ще се запознати. Благодаря передварително!

Аз съм с WP8 ( htc 8S),забрави за флаш едва ли изобщо и ще има,при положение че WP8  са с HTML-5.Ако искаш игри се ориентирай към Андроид.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с WP8 ( htc 8S),забрави за флаш едва ли изобщо и ще има,при положение че WP8  са с HTML-5.Ако искаш игри се ориентирай към Андроид.

Да знам, точно и това питам, има ли друг начин да се отваря тази игра, защоото примерно клипчетата от вбокс които също са с флаш, но се отварят с плеъра на телефона. Блафодаря!

Редактирано от S0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам, точно и това питам, има ли друг начин да се отваря тази игра, защоото примерно клипчетата от вбоксм които също са със флаш, но се отварят с плеъра на телефона. Блафодаря!

Клиповете вече не са флаш а HTML и за това се отварят без проблем.За съжаление както казах и преди все още няма флаш за WP8.Аз от миналата година го чакам ама едва ли ще го дочакам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.