Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

S0S

Въпрос относно WP8 на Нокиа Лумиа 920

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Решил съм да си купя Лумиа 920, но имам един важен въпрос относно WP8 и се надявам , че някой ще е запознат. Значи  играя белот в един сайт ( fortegames) , но там игрите се зареждат със flash player, a знаем че WP8 не подържа флаш-а.И мисълта ми е , дали ще мога да влизам в тоя сайт , със тази Нокиа? Надявам се , че ще има хора със такава операционна система и ще се запознати. Благодаря передварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! Решил съм да си купя Лумиа 920, но имам един важен въпрос относно WP8 и се надявам , че някой ще е запознат. Значи  играя белот в един сайт ( fortegames) , но там игрите се зареждат със flash player, a знаем че WP8 не подържа флаш-а.И мисълта ми е , дали ще мога да влизам в тоя сайт , със тази Нокиа? Надявам се , че ще има хора със такава операционна система и ще се запознати. Благодаря передварително!

Аз съм с WP8 ( htc 8S),забрави за флаш едва ли изобщо и ще има,при положение че WP8  са с HTML-5.Ако искаш игри се ориентирай към Андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с WP8 ( htc 8S),забрави за флаш едва ли изобщо и ще има,при положение че WP8  са с HTML-5.Ако искаш игри се ориентирай към Андроид.

Да знам, точно и това питам, има ли друг начин да се отваря тази игра, защоото примерно клипчетата от вбокс които също са с флаш, но се отварят с плеъра на телефона. Блафодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам, точно и това питам, има ли друг начин да се отваря тази игра, защоото примерно клипчетата от вбоксм които също са със флаш, но се отварят с плеъра на телефона. Блафодаря!

Клиповете вече не са флаш а HTML и за това се отварят без проблем.За съжаление както казах и преди все още няма флаш за WP8.Аз от миналата година го чакам ама едва ли ще го дочакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.