Премини към съдържанието
RefreshMe

Как да огранича достъпа?

Препоръчан отговор

Искам да стане така, че торент клиента да си сваля и едновременно с това сестра ми да няма абсолютно никакъв достъп до компютъра.Някак си не мога ли да го заключа?

П.С. Извинявам се ако темата е в грешен раздел.Ако е така, моля някой модератор да я премести където й е мястото.

Благодаря за вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
Искам да стане така, че торент клиента да си сваля и едновременно с това сестра ми да няма абсолютно никакъв достъп до компютъра.Някак си не мога ли да го заключа?

П.С. Извинявам се ако темата е в грешен раздел.Ако е така, моля някой модератор да я премести където й е мястото.

Благодаря за вниманието.

Ако съм разбрал правилно:

сложи си парола на акаунта: Control Panel => User Accounts => даваш на името долу => Create a password.

И за да не бара нищо, когато си го оставил пускаш Screen Saver, като си му дал настройка "On resume, password protect". Така като се опита да влезе в компа, ще излезе съобщение за въвеждане на парола.

Редактирано от TyRsEn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи:

1. Трябва да имате 2 профила - 1 твой с парола и един на сестра ти.

2. Според мен е по-добре да не слагаш скриинсейвър и парола на него а само да дадеш "Switch User" и така твоите програми работят в профила на сестра ти без тя да ги вижда.

3. Ако искаш да си влезнеш в профила даваш пак "Switch User" и си пишеш паролата и си влизаш в твоя профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.