Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ! Не съм много запознат с хардуера...та за това се обръщам към вас. Имам един кош на който съм решил да сменя видеокартата,но не знам дали ще мога да я сменя с друга по-добра ,за да си струва цялата работа. post-340707-0-96986400-1377502694_thumb. post-340707-0-17586200-1377502736_thumb.

post-340707-0-65211000-1377502793_thumb.

общо взето това ми е машината,знам че не е нищо особено ,но на мен си ми върши доло горе работа и както споменах единствено искам да и сменя видеокартата. Както сте видели сегашната ми е nvidia 7300 gt - 256 mb

на това дъно и тези характеристики ще мога ли да сложа nvidia gforce gt 630

Характеристика: Моделът GT 630 разполага с памет за видео 2 GB DDR3 за високи постижения и графики с висока резолюция. Предоставя кристално качество на изображение, гладко възпроизвеждане на HD видео и реалистични графики. Идеално предложение за мултимедийни приложения, gaming и video rendering.

Поддържа Direct Χ 11 и включва изходи VGA, DVI и HDMI. 

Интерфейс на свързванеPCI Express 16x

Chipset производител на графичната картаnVidia

Engine Clock810 MHz

Поддръжка на Direct X 10 и 11 !

Memory Speed 1000 MHz

Памет обем 2 GB

Memory Interface128 bit

Тип памет DDR3

ПортовеDVI out HDMI Port

Second VGA2nd VGA

HDCP Ready HDCP поддръжка

Максимална резолюция 2560 x 1920 pixels 75 Hz

Редактирано от spl_vt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си заглавието на темата, защото ще бъде изтрита. Виж правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо ме изпревари с около секунда :D

П.П. За какви парички говорим? И това описание ако не е на Пл_сио пък те на?!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за заглавието оправих го вече ;) . Пл_сио не знам какво е . Тази gt630 с тези параметри които съм копирал ми я дават за 90 лв с гаранция 1 година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за заглавието оправих го вече ;) . Пл_сио не знам какво е . Тази gt630 с тези параметри които съм копирал ми я дават за 90 лв с гаранция 1 година

palit-nvidia-gt-630 Прочети описанието и ще разбереш! Не си заслужава 2ра употреба за тия пари! Виж колко струва нова и то от скъпарски магазин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прав си наистина,ето как ме светвате...ами какво мога да взема за този комп и да си струва,за да мога да играя някои игрички които искат 512  видео и да вървят от дадено видео и ест.да си струва покупката,не ми трябва нещо кой знае колко скъпо или хубаво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от HD7730 не си заслужава за тази конфигурация, и все пак е една идея по-добре GT630.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ми бяха казали за захранването,дали щяло е да може да я захранва ? Тук за какво става въпрос,тази конфигурация ще може ли gt630 или нещо от сорта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прав си наистина,ето как ме светвате...ами какво мога да взема за този комп и да си струва,за да мога да играя някои игрички които искат 512  видео и да вървят от дадено видео и ест.да си струва покупката,не ми трябва нещо кой знае колко скъпо или хубаво

Потърси нещо в ибей например за 30-тина лева макс. Един познат си поръчва техника от там (втора ръка) и му възстановиха парите, защото не работеше, ако това те притеснява. Нещо от рода на 8800gt ще свърши работа вероятно. Аз лично не бих наливал пари в тази конфигурация :) Разбира се не знам каква е ситуацията при вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на Техманиак или това: SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK Обща стойност - 124.40 лв. с ДДС Картата даже е над възможностите на процесора, но пък е старт за някакъв ъпгрейд в бъдеще!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ми бяха казали за захранването,дали щяло е да може да я захранва ? Тук за какво става въпрос,тази конфигурация ще може ли gt630 или нещо от сорта ?

Колкото и да е слабо захранването, би трябвало да издържи. Карти от този род са с доста ниска консумация, но все пак не знаем какво е качеството на самото захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо ме изпревари с около секунда :D

П.П. За какви парички говорим? И това описание ако не е на Пл_сио пък те на?!

Иначе Капитана, ще блокира темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой да предлага последно какво да купувам за това дъно и ако някой има предложение или за продаване да казва ,че до 10 ти решавам и купувам

post-340707-0-99839900-1378325012_thumb. Ето такова нещо ми дават за 70 лв,ще тръгне ли на дъното и ще бъде ли добър вариянт ? АСУС ГТ 630 4ГБ-128БИТА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти през редовете ли четеш, или въобще не си правиш труда да прочетеш какво сме ти дали като съвет с колегите ?!? :ohmy:

Ей, направо да се чуди понякога човек....

Успех с избора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от цялата работа ,която сте ми казали нищо не съм разбрал,явно и вие четете през редовете,казах ви,че не ми трябва нещо кой знае какво,за да сменям цялата конфигурация,не ми трябва летяща чения ,а нещо обикновено,за това и ви питам,понеже не разбирам,а вие го карате лекомислено,о то тва е старо нз си кво сменяй го дори направо го хвърли ! Епа хора искам нещо за това дъно,какво да бъде ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение. 2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те премести я в секцията за видеокарти, заглавието вече е наред.

Някой поинтересува ли се, че става въпрос за марков компютър на достойна възраст...Дори не съм сигурен дали е с PCI-E графичен интерфейс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.