Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Krasimir Petrov

Download на торенти на отдалечен компютър

Препоръчан отговор

Здравеите  , интересува ме следноят въпрос . В къщи имам настолен и лаптоп които са свързани посредством Windows Sharing ( през рутер ) но понеже настолният е с повече дисково пространство искам да си ползвам лаптопа и да свалян доректно на настолният ( торенти ) . Пробвах директно но нестава, торента започва да сваля и след 1 , 5 , 10 мб показва Error : Acces Danied . как да постъпя , Благодаря на отзовалите се ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите  , интересува ме следноят въпрос . В къщи имам настолен и лаптоп които са свързани посредством Windows Sharing ( през рутер ) но понеже настолният е с повече дисково пространство искам да си ползвам лаптопа и да свалян доректно на настолният ( торенти ) . Пробвах директно но нестава, торента започва да сваля и след 1 , 5 , 10 мб показва Error : Acces Danied . как да постъпя , Благодаря на отзовалите се ! 

Азуреус има плъгин, който прави уеб интерфейс и вие можете да го достъпвате през мрежата. Така торент клиента ще работи на десктоп машината, а вие ще гледате нещата през броузер на лаптопа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Азуреус има плъгин, който прави уеб интерфейс и вие можете да го достъпвате през мрежата. Така торент клиента ще работи на десктоп машината, а вие ще гледате нещата през броузер на лаптопа

Благодаря за бързият отговор но искам торент клиена да ми е на лаптопа ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор но искам торент клиена да ми е на лаптопа ! 

Има ли вашия потребител права за писане на шера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

uTorrent също - https://web.utorrent.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли вашия потребител права за писане на шера?

Не съм запознат с това шарнал съм ги само явно, незнам как да разреша правата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с това шарнал съм ги само явно, незнам как да разреша правата ?

десен клавиш на шера и дайте права за писане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен клавиш на шера и дайте права за писане

Ок , получи се и благодаря . А кои е по удачния вариант през Web или така както съм споменал по горе ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок , получи се и благодаря . А кои е по удачния вариант през Web или така както съм споменал по горе ? 

аз лично бих избрал през уеб. така няма да разкарвам много информация из мрежата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично бих избрал през уеб. така няма да разкарвам много информация из мрежата

През уев и видимост към останалите в мрежата с шаринг ? Уторент или Азуреус ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През уев и видимост към останалите в мрежата с шаринг ? Уторент или Азуреус ? 

Да, но тогава шеринга може да е само за четене. ТОва, което познавате повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.