Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Въпрос за пейпал

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, искам отдавна да си поръчам някой неща от ebay, но съм доста куц в тази работа...

Баща ми има пейпал и преди беше поръчвал от там, но беше преди 4-5 години. Сега го помолих да вкара в сметката си в банката едни пари. Той отиде, вкара ги, дадоха разписка ли не знам какво е, но парите реално ги няма в пейпал. Тоест в тази сметка до сега имаше 12лв, сега са повече, но въпроса е как тези пари идват в пейпал, защото като вляза в профила в момента има 0$ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, искам отдавна да си поръчам някой неща от ebay, но съм доста куц в тази работа...

Баща ми има пейпал и преди беше поръчвал от там, но беше преди 4-5 години. Сега го помолих да вкара в сметката си в банката едни пари. Той отиде, вкара ги, дадоха разписка ли не знам какво е, но парите реално ги няма в пейпал. Тоест в тази сметка до сега имаше 12лв, сега са повече, но въпроса е как тези пари идват в пейпал, защото като вляза в профила в момента има 0$ ?

тези пари си стоят в сметката в банката и чак като направите плащането с пейпал се теглят от сметката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест е нормално в пейпал да ми излиза, че няма никакви пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест е нормално в пейпал да ми излиза, че няма никакви пари?

Да. Нали това написах по-горе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да права нова тема така,че ще попитам в тази.В пайпала плащат ли се някакви пари на година?Защото нали в кредитните карти се плащат пари на година да се подържа или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах да платя едно калъфче, и накрая ми излиза това какво да направя ?

post-308390-0-59634600-1377634424_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах да платя едно калъфче, и накрая ми излиза това какво да направя ?

В пайпала плащат ли се някакви пари на година?Защото нали в кредитните карти се плащат пари на година да се подържа или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.