Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, искам отдавна да си поръчам някой неща от ebay, но съм доста куц в тази работа...

Баща ми има пейпал и преди беше поръчвал от там, но беше преди 4-5 години. Сега го помолих да вкара в сметката си в банката едни пари. Той отиде, вкара ги, дадоха разписка ли не знам какво е, но парите реално ги няма в пейпал. Тоест в тази сметка до сега имаше 12лв, сега са повече, но въпроса е как тези пари идват в пейпал, защото като вляза в профила в момента има 0$ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, искам отдавна да си поръчам някой неща от ebay, но съм доста куц в тази работа...

Баща ми има пейпал и преди беше поръчвал от там, но беше преди 4-5 години. Сега го помолих да вкара в сметката си в банката едни пари. Той отиде, вкара ги, дадоха разписка ли не знам какво е, но парите реално ги няма в пейпал. Тоест в тази сметка до сега имаше 12лв, сега са повече, но въпроса е как тези пари идват в пейпал, защото като вляза в профила в момента има 0$ ?

тези пари си стоят в сметката в банката и чак като направите плащането с пейпал се теглят от сметката

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест е нормално в пейпал да ми излиза, че няма никакви пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест е нормално в пейпал да ми излиза, че няма никакви пари?

Да. Нали това написах по-горе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да права нова тема така,че ще попитам в тази.В пайпала плащат ли се някакви пари на година?Защото нали в кредитните карти се плащат пари на година да се подържа или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах да платя едно калъфче, и накрая ми излиза това какво да направя ?

post-308390-0-59634600-1377634424_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах да платя едно калъфче, и накрая ми излиза това какво да направя ?

В пайпала плащат ли се някакви пари на година?Защото нали в кредитните карти се плащат пари на година да се подържа или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.