Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eg0istic

Проблем с Fn бутоните - някои не работят.

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро взех лаптоп Smsung NP275E5V. Инсталирах Windows 7. Инсталирах всички нужни драйвъри, но проблема е във Fn бутоните. Единствените, които работят са F6, F7 и F8 (Съответно за увеличаване, намаляване и спиране на звука) но и при натискането им не се появява индикация на монитора, че звука се намалява. Другите бутони изобщо не искат да функционират. Липсващи драйвъри в manage-а не показва да има. 

Четох разни версии, че може да е от настройките на биоса, но там не ми се бърника много много, при положение, че не ми е много ясен, какво точно да му правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Некоректно инсталирани драйвери. От сайта на производителя ли ги инсталирахте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търси във драйверите а във допълнителен софтуер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на производителя са да. 

А за какъв допълнителен софтуер става въпрос? 

Интересното е, че заедно със роднина си взехме 2 еднакви и при двата са ползвани драйвъри от сайта на производителя и никакви други, на моя лаптоп обаче, не работят, а на другия работят. Предполагам, че аз съм оплескала нещо при инсталацията, но не знам какво. Вече пробвах преинсталация и слагане на същите драйвъри и положението не се променя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои от ония Samsung Easy Нещоси трябва да инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера се опитах от сайта да ги потърся - разбери ме - по объркан сайт от тоя не съм виждал :no-no: като стигнах да избирам модела на топа , стана интересно :) Тия сигурно всеки ден излизат с нов модел и накрая стигнах до нищото - иска да изтегля софтуер който да ми търси той драйверите - ай сиктир  :( Май не ми е попадал самсунг за инсталация но търси нещо от сорта hotkey

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при моята тошиба имаше подобен проблем - F1-F12 функциите работеха без да е нужно да се натиска FN бутона. Оказа се, че в БИОСа има опция да се позлват F1-F12 бутоните по нормален начин и след като натиснеш FN бутона тогава да работят функциите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.