Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игра: Това или Онова !?

Препоръчан отговор

Коняк! Уискито... Така и не се научих да го харесвам. Все ми оставя един такъв хартиен вкус в устата. Докато в коняка има някаква стаена сладост, която прави острия вкус на алкохола доста по-интересен. Рисува по езика, пали страсти по небцето, залива с огън гърлото и сгрява корема. Мням...

Това или Онова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това

баничка или кифла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...бяло сирене натюр или фондю

Бе фондю от бело сирене. Така грубо хич бива ли. Праилно не бива. Едно сирене натюрел са мен ако може.

...андройд или айфон? (операционна система)

Андроид! Ай Фона - ай да си оди дома. Много съм краен в тази си позиция!Киселото мляко Гъсто или на Айран?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе фондю от бело сирене. Така грубо хич бива ли. Праилно не бива. Едно сирене натюрел са мен ако може.Андроид! Ай Фона - ай да си оди дома. Много съм краен в тази си позиция!Киселото мляко Гъсто или на Айран?

кисело мляко домашно овче

яйца по панагюрски или яйца по шотландски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кисело мляко домашно овче

яйца по панагюрски или яйца по шотландски

по шотландски

супа с крокодил или салата със скариди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off Охльоff! Като малък имам едно злостно прикючение с охлюви... Та от тогас ги недолюбвам. По-късно съм хапвал многократно ескарго, но все още бих заложил на мидите. Поне на първо четене...

Зъп или Ухо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Корап

...

Като го написа този корап и се сетих че на македонски подводница е подморница, а небостъргач е облакодер. Ще ме съсипат тези начи!

...

топка сладолед върху някаква сладост или много топки само сладолед

Топка сладолет, върху топъл сладкиш е убиец! Миналия Петък, бяхме с мечето да хапваме и се облизвахме дълго на едно ей такова:

Публикувано изображение

Топло куки с шоколадови парчета вътре. Как само се умесват вкусовете на  кукито с горещия шоколад, карамела и топящият се сладолед. М! Истински празник за сетивата. Също така обичам Сладолед върху топло брауни с много карамел или топъл брьош с ябълково сладко и топка сладолед. У-би-ец!

Диня или Пъпеш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

обичам диня, но пък с пъпеша има варианти за хапване с топка сладолед... Публикувано изображение

диня

зелена смокиня на сладко или прясна узряла смокиня

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прясна узряла, мека и почти сплута, чак нагарчаща от сладост!Пирон или Винт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бе нито едното - викам майстора и тва йе... Публикувано изображение

керпедените нали бяха с по-дълго рамо и се предполага, че с тях е по-лесно... тях ще взема...

Милко и Морко или Том и Джери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване