Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Значи телефона нямаше софтуер нищо дадох го на сервиз преди това си работеше перфектно зареждаше си от буксата .. Като го дадох на сервиз човека ми сменил софтуера обаче телефона не може да се зарежда от буксата и камерата пише "Камерата е в готовност" четох в интернет за камерата ,че е от слаба батерия моята не е първа младост и така телефона работи 5 минути и се рестартира може ли процесора му да загрява и да му дава рестарт ? И ако е от това как може да се оправи ? Но сега като е на зарядно не се рестартира ? Демек зареждам го със УСБ :) А като тръгна да гледам нещо да слушам музика да звъння на някой телефоан се рестартира процесора му грее май как се оправя това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи телефона нямаше софтуер нищо дадох го на сервиз преди това си работеше перфектно зареждаше си от буксата .. Като го дадох на сервиз човека ми сменил софтуера обаче телефона не може да се зарежда от буксата и камерата пише "Камерата е в готовност" четох в интернет за камерата ,че е от слаба батерия моята не е първа младост и така телефона работи 5 минути и се рестартира може ли процесора му да загрява и да му дава рестарт ? И ако е от това как може да се оправи ? Но сега като е на зарядно не се рестартира ? Демек зареждам го със УСБ :) А като тръгна да гледам нещо да слушам музика да звъння на някой телефоан се рестартира процесора му грее май как се оправя това ?

Що не го върна на човек в сервиза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не го върна на човек в сервиза?

Защото той ми каза ,че не може да му оправи зареждането и трябвало да се сменя някакъв блок на телефона нещо си и каза ,че не чете карти а той всъщност си чете сим карти и така каза ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото той ми каза ,че не може да му оправи зареждането и трябвало да се сменя някакъв блок на телефона нещо си и каза ,че не чете карти а той всъщност си чете сим карти и така каза ?

Добре де, чел си че е от слаба батерия и твойта не била първа младост - смени я!Със сигурност нищо няма да изгубиш, а дали това е проблема можем само да гадаем.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сменя ще пиша и ще кажа дали има пак такъв проблем ..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сменя ще пиша и ще кажа дали има пак такъв проблем ..

Именно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема все още го има чисто нова батерия за 25 лева .. Като искам камера "Фотоапарата е в готовност" и не тръгва и като тръгна да слушам музика и телефона се рестартира някакви идеи вече ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема все още го има чисто нова батерия за 25 лева .. Като искам камера "Фотоапарата е в готовност" и не тръгва и като тръгна да слушам музика и телефона се рестартира някакви идеи вече ?

Проблема е чисто софтуерен ако случайно не е мокрен апарата ;) просто трябва да се напише наново целият софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е чисто софтуерен ако случайно не е мокрен апарата ;) просто трябва да се напише наново целият софтуер.

Откъде да го сменя със Nokia SoftWare update ? и телефона не мокрен :)

Редактирано от Тодор Стоичков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде да го сменя със Nokia SoftWare update ? и телефона не мокрен :)

За съжаление чисто инсталиране няма как да го направиш с програмите на Nokia, трябва ти сервиз, ти от къде си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление чисто инсталиране няма как да го направиш с програмите на Nokia, трябва ти сервиз, ти от къде си?

От Варна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Варна :)

Не мога да ти помогна :) в София мога да ти препоръчам сервиз но Варна........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи телефона нямаше софтуер нищо дадох го на сервиз преди това си работеше перфектно зареждаше си от буксата .. Като го дадох на сервиз човека ми сменил софтуера обаче телефона не може да се зарежда от буксата и камерата пише "Камерата е в готовност" четох в интернет за камерата ,че е от слаба батерия моята не е първа младост и така телефона работи 5 минути и се рестартира може ли процесора му да загрява и да му дава рестарт ? И ако е от това как може да се оправи ? Но сега като е на зарядно не се рестартира ? Демек зареждам го със УСБ :) А като тръгна да гледам нещо да слушам музика да звъння на някой телефоан се рестартира процесора му грее май как се оправя това ?

Що рече!!!! :no-no: ????!?!?!

Знам, че нещо когато не е повредено, то не се поправя. Не се сърди ама аман от пишман майстори и от хватката "дадох на един, ама"

Вариантите са 2-а.

- Ако си ходил на оторизиран сервиз и там са оплескали нещата, то тогава си търси правата до последно, подгони ги - да си оправят мазалото. Дълбоко се съмнявам обаче , че си се обърнал към оторизиран сервиз.

- Искаш сам да се оправиш с проблема? Ще трябва да прочетеш това, онова! "Нокиа" / OVI е чудесен сайт, който ще ти даде и решение на проблема т.е там е обяснено всичко как да стане с какви инструменти и пр.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ,и аз имам почти същия проблем със същия телефон,и аз като теб търся решение..!?!. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.