Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

LuboRusev

Запитване за покупка на лаптоп Asus

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да ви попитам този лаптоп: https://www.ozone.bg/laptopi-i-tableti/laptopi/asus-g75vx-g75vx-t4043h? подходящ ли е за игри като World of Warcraft, Crysis и т.н? Брат ми мисли да си го купува и постоянно ме пита да му намеря лаптоп за игри, понеже доста често му се налага да пътува за София. Цената му е 2500лв. и аз мисля, че си заслужава :) Според мен има хубави параметри :)

Марка: Asus G75VX Серия: Republic of Gamers Екран: 17,3 инчов (1920х1080 пиксела) дисплей с LED подсветка и 8ms време за реакция Процесор: Core i7-3630QM Оперативна памет(RAM): 8GB DDR3 1600MHz Хард диск: 1TB Sata 5400rpm Видео карта: nVidia GeForce GTX 670MX 3GB Батерия: 8-клетъчна литиево-йонна батерия с издръжливост до 5 часа Операционна система: Windows 8 64bit, която съм сигурен, че брат ми ще смени точно за 1 седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подходящ е.!!! Но, можеш да го вземеш от тук с 10 лв. по-евтино ASUS ROG G75VX-T4043H

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.