Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да ви попитам този лаптоп: https://www.ozone.bg/laptopi-i-tableti/laptopi/asus-g75vx-g75vx-t4043h? подходящ ли е за игри като World of Warcraft, Crysis и т.н? Брат ми мисли да си го купува и постоянно ме пита да му намеря лаптоп за игри, понеже доста често му се налага да пътува за София. Цената му е 2500лв. и аз мисля, че си заслужава :) Според мен има хубави параметри :)

Марка: Asus G75VX Серия: Republic of Gamers Екран: 17,3 инчов (1920х1080 пиксела) дисплей с LED подсветка и 8ms време за реакция Процесор: Core i7-3630QM Оперативна памет(RAM): 8GB DDR3 1600MHz Хард диск: 1TB Sata 5400rpm Видео карта: nVidia GeForce GTX 670MX 3GB Батерия: 8-клетъчна литиево-йонна батерия с издръжливост до 5 часа Операционна система: Windows 8 64bit, която съм сигурен, че брат ми ще смени точно за 1 седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти със актуален процесор, видеокарта и ssd за по-малко пари - Acer Aspire V3-772G + Ревю.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да подходящ е.!!! Но, можеш да го вземеш от тук с 10 лв. по-евтино ASUS ROG G75VX-T4043H

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.