Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ето и проблема ми, има една игра в феисбук много я харесвам и искам да си купя нещо което се купува с пари. Имам възможност да купя с кредитна или дебитна карта, та въпроса ми е, безопасно ли е? Има ли високи такси и кой от двата вариянта е по-добър. За предпочитане е да ми отговори човек които е давал пари за игри от фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ето и проблема ми, има една игра в феисбук много я харесвам и искам да си купя нещо което се купува с пари. Имам възможност да купя с кредитна или дебитна карта, та въпроса ми е, безопасно ли е? Има ли високи такси и кой от двата вариянта е по-добър. За предпочитане е да ми отговори човек които е давал пари за игри от фейсбук.

Щом играта е одобрена и добавена във Фейсбук - безопасно е. Относно таксите: нямам опит в купуването точно от там, но съм си взимал неща от безброй други места и няма никакви такси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайтове от калибъра на Facebook едва ли ще тръгнат да те цакат със скрити такси. Никога не ми се е случвало, откъдето и да съм пазарувал в интернет. Дори и от някои по-малко популярни сайтове за игри.   

Все пак си оставам малко параноичен и имам отделна карта за интернет пазаруване, в която рядко остават повече от 20-30 лева. За всеки случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип в по-големите сайтове е безопасно независимо дали са български или чужди  като Amazon,Ebay и българските Ozone,Pulsar и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.