Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Иван Янков 4

Интернет плащания

Препоръчан отговор

Здравейте, ето и проблема ми, има една игра в феисбук много я харесвам и искам да си купя нещо което се купува с пари. Имам възможност да купя с кредитна или дебитна карта, та въпроса ми е, безопасно ли е? Има ли високи такси и кой от двата вариянта е по-добър. За предпочитане е да ми отговори човек които е давал пари за игри от фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ето и проблема ми, има една игра в феисбук много я харесвам и искам да си купя нещо което се купува с пари. Имам възможност да купя с кредитна или дебитна карта, та въпроса ми е, безопасно ли е? Има ли високи такси и кой от двата вариянта е по-добър. За предпочитане е да ми отговори човек които е давал пари за игри от фейсбук.

Щом играта е одобрена и добавена във Фейсбук - безопасно е. Относно таксите: нямам опит в купуването точно от там, но съм си взимал неща от безброй други места и няма никакви такси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайтове от калибъра на Facebook едва ли ще тръгнат да те цакат със скрити такси. Никога не ми се е случвало, откъдето и да съм пазарувал в интернет. Дори и от някои по-малко популярни сайтове за игри.   

Все пак си оставам малко параноичен и имам отделна карта за интернет пазаруване, в която рядко остават повече от 20-30 лева. За всеки случай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип в по-големите сайтове е безопасно независимо дали са български или чужди  като Amazon,Ebay и българските Ozone,Pulsar и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от 5FDP
      Здравейте, търся си интернет в София, широк център без договор. Можете ли да препоръчате нещо евтино10-12лв/месец, може и с предплата за няколко месеца?
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.