Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, на всички! Значи в момента карам Opel astra 1.6 75коня от 95 година, хубава колица, но е на баща ми и вече не става с обща кола. Та ще ходя към Англия да, работя и мисля като се върна да взема една хубава кола, която ще ме изкара за години напред. Астрата, която караме в момента е на доста години и само един съединител сме сменили. Мисля около 8000хиляди лева да отделя за колата и отделно там 1000лв ако се наложи нещо смяна и т.н. Въпроса ми е, първо дали за тези пари ще успея да взема хубава кола, но също така дали и е скъпа поддръжката. Здрав ли е двигателя, по - добър ли е от дизеловия. До колкото знам е по - пъргав, но мен не ме бърка много това. Какви са главните проблеми, които трябва да гледам при покупката. Търсих такава тема, но не успях да намеря много информация за този двигател. Препоръчаха ми бмв 320 или ауди а3, но не ми харесват, а и возят по - гадно. Благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя рибата в морето ти тигана слагаш ! Ми добре си намислил да идеш и да поработиш но кола се купува с пари в джоба и със човек имащ понятие от коли. Много са нещата които трябва да се гледат при покупка на кола втора ръка. Но има три задължителни от които малко от малко можеш да си дадеш сметка на колко хил. километра е без изобщо да гледаш километража.

Волан, педали и спирачни дискове. След това от шофьор до шофьор разлика от земята до небето ... без човек който си разбира от работата кола не се купува.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гоедай най-важното, двигателя как е. От доло под колата дали има, изгнило трябва да я качиш на канал, да се прегледа основно. Погледни и ауди а4-ките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не повтарям колегата izabel1, но първо изкарай парите, а колата лесно ще я намериш и купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и така ще ходиш до Англия, замислял ли си се на варианта да си докараш на собствен ход кола като си тръгнеш? Естествено пак ще ти трябва някой който да разбира, не е задължително от Англия да я докараш там са по - скъпички, може да минеш през Австрия, Германия, Италия и т.н. Ще ти излезе (зависи и от пазарлъка) с едно 1-2 000 лв. по - евтино. Обаче имай предвид, че ти трябва да се подготвиш стабилно, къде какви винетки ще ти трябват и т.н. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо Опел Астра!?!?!

Ако ще да е гарга, то нека бъде рошава!?! Не харесвам Опел, а алтернативи много!

Помисли малко,а  и време за това имаш???

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на VW, Иначе незнам точно този двигател дали е добър, но съм чувал че тези астри са здравички. Разбира се, то всичко е до късмет.. много зависи как е карана и как е гледана. Ако толкова те интересува този двигател прочети в интернет 100% ще намериш информация или на български или на друг език, но ще си наясно какво купуваш или по-точно какво ти се иска да купиш, щом още нямаш сумата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много инфо има във форума на Опел. Не правя рекклама, но къде другаде да се вземе информация от първа въка за точно тоя мотор? Лично аз там се рових за една Астра и по-точно за да разбера, какви дефекти дава избрания от мен мотор или по-точно мотора, на който попаднах при покупка  :)

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз половината пари ги имам и сега, ходих, гледах и покарах малко. Возят много хубаво и дърпат добре. Пробвах и бмв 318 от 2002, но не ми хареса возията, пък изглежда по - зле направено вътре. Ауди а3 не искам, защото не ми харесва колата и това, че е масова. Спрял съм се на опел, защото вече съм имал опит с опел и съм много доволен. Мислих и от другаде да докарам, но горе долу като цена няма голяма разлика. В Германия са горе долу на същите цени. Рових във форума на опел, но много информация за този двигател не успях да намеря. Повечето е за 150коня 1.9 дизеловия.

Редактирано от sakuraki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.