Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мартин М.

въпрос за "netbook gygabyte"

Препоръчан отговор

имам "Netbook Gygabyte" и ако знаете той се пречупва и си свива като книга и става като таблет и може да се работи със докосване.Въпроса ми е ако инсалирам "Android" на "Netbook-a"  дали ще мога да играя игрите на него както на таблет с докосване с пръсти например "Subway Surfing" /без мишката и клавиатурата,единствено с докосване на екрана/ Публикувано изображение ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам "Netbook Gygabyte" и ако знаете той се пречупва и си свива като книга и става като таблет и може да се работи със докосване.Въпроса ми е ако инсалирам "Android" на "Netbook-a"  дали ще мога да играя игрите на него както на таблет с докосване с пръсти например "Subway Surfing" /без мишката и клавиатурата,единствено с докосване на екрана/ Публикувано изображение ? 

И как си представяте тази инсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виждал съм нетбуци сас анроид ;)

И аз :) Но те не са преинсталирани от собственика си а са така фабрично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виждал съм нетбуци сас анроид ;)

не мога да разбера,аз питам нещо,а ти ми казваш как съм си представял инсталацията.  :shock11: питам нещо и искам отговор а не от 100 пресъхнали кладенца вода да ми намирате.

не мога да разбера,аз питам нещо,а ти ми казваш как съм си представял инсталацията.  :shock11: питам нещо и искам отговор а не от 100 пресъхнали кладенца вода да ми намирате.

ми питам ще стане ли или не да се играят игрите на нетбука със анроид както на таблет със докосване защото нетбука ми може със докосване Б

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а как според теб ще върви Android ОС на машина която е предвидена да работи с архитектура различна от ARM ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми питам ще стане ли или не да се играят игрите на нетбука със анроид както на таблет със докосване защото нетбука ми може със докосване Б

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а как според теб ще върви Android ОС на машина която е предвидена да работи с архитектура различна от ARM ?

:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това не се разбира нетбук ли е,  Андроид таблет ли е, но каквото и да е със сигурност е предвидено да работи с Андроид ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това не се разбира нетбук ли е,  Андроид таблет ли е, но каквото и да е със сигурност е предвидено да работи с Андроид ОС.

има клипчета на които е снимано как се инсталирва андроид на нетбук  :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой нетбук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Отваряш клипчетата, гледаш и започваш инсталацията. След като знаеш , че има такива клипчета, научи се да "правиш" и инсталация. Какво се пънеш! Хората са ти обяснили! Прочети отново пост номер 4, пост номер 6 и се захващай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие ми не разбрахте АЗ ПИТАХ----> "Въпроса ми е ако инсалирам "Android" на "Netbook-a"  дали ще мога да играя игрите на него както на таблет с докосване с пръсти например "Subway Surfing" /без мишката и клавиатурата,единствено с докосване на екрана/защото нетбука става със докосване и се сгъва като книга като екрана е нагоре и става като таблет самоче по дебел Публикувано изображение ?" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие ми не разбрахте АЗ ПИТАХ----> "Въпроса ми е ако инсалирам "Android" на "Netbook-a"  дали ще мога да играя игрите на него както на таблет с докосване с пръсти например "Subway Surfing" /без мишката и клавиатурата,единствено с докосване на екрана/защото нетбука става със докосване и се сгъва като книга като екрана е нагоре и става като таблет самоче по дебел Публикувано изображение ?" 

Виж какво приятелю, не се мъчи с подобно нещо, защото успеха ти клони към нула. Ако искаш да ползваш Андроид ОС на подобна машинка, то тогава се ориентирай към това, което е за тази цел - Андроид таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniak e прав, но ако искаш все пак инсталирай андроид и тествай игрите ти на нуутбука ти :) тук май никои не знае за това, че може и да стане нито пък аз това всеки май до чува за пръв път :|. Така, че се насочи YouTube  и пробвай. :) PS. Извинявам се пред тези колеги, които имат знание или пък съм ги засегнал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.