Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички !!! Имам лаптоп HP Pavilion g6 на който се опитвам да подкарам The Sims2.Когато обаче я стратирам ми изписва следното :

Failed to find any Direct X9.0 compatible graphics adapters in this system. Please make sure you have a DirectX9.0 compatible graphics adapter and have installed the latest drivers provided by tne manufacturer.The application will now terminate.

Инсталирах Директ Х 9.0 но проблема си остава.Пробвах да обновя драйверите на видео картата но не знам кои точно да изтегля.Сканирах с Еверест и срещу видиокартата излезе само

Standart VGA Graphics Adapter.Oт къде според Вас идва този проблем ?!! Лаптопа е HP Pavilion g6 OS: Windows 7.Вие сте последната ми надежда :) Благодаря предварително на всички !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами драйвърите инсталирал ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно липсват драйвери, или играта нещо не е наред (кракната).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами драйвърите инсталирал ли си?

Не знам кои точно ще ми свършат работа.Когато вляза в сайта на HP и напиша Pavilion g6 ми излизат много модели и не знам как да намеря тези за моя лаптоп. Как да разбера кой точно модел е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кои точно ще ми свършат работа.Когато вляза в сайта на HP и напиша Pavilion g6 ми излизат много модели и не знам как да намеря тези за моя лаптоп. Как да разбера кой точно модел е ?

Знам че са хиляди модели, но то за  това си има еверест /аида/, за да разбереш какво точно търсиш. Освен това към модела има и сигурно някои други буквички, указвайки кой точно да търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че са хиляди модели, но то за  това си има еверест /аида/, за да разбереш какво точно търсиш. Освен това към модела има и сигурно някои други буквички, указвайки кой точно да търсиш.

Единственото нещо което виждам е HP Pavilion g6 как да разбера точно модела като и Еверест и Аида

срещу видеокарта показват само Standart VGA Graphics Adaptrer но не и точния модел ?

Редактирано от Gelata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start > Run> cmd > systeminfo >  гледаш параграфа System Model

http://i.imgur.com/JlyZL8F.jpg

Редактирано от Chrome FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото нещо което виждам е HP Pavilion g6 как да разбера точно модела като и Еверест и Аида

срещу видеокарта показват само Standart VGA Graphics Adaptrer но не и точния модел ?

Предполагам, че щом е само това, то картата е Intel HD Graphic. Все пак човек като купува нещо се интересува какво е, а не постфактум...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива с модели с външни видео карти .Този лаптоп ,няма ли стикери от долу ?  би трябвалo да има и други букви 

примерно HP Pavilion G6-2301SU и продуктов номер също .

Виж тук 

Редактирано от Dishkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.