Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Въпроса ми е следния, може ли през скайп да се хакне компютър или от скайп като ми види ип-то някой да направи нещо, един вид, ако приема абонат, или не го приема, въпроса ми е като цяло, чрез скайп опасно ли е, без да се приема или отваря нищо, смисъл само като приемеш някой дали е възможно да стане нещо, ако той ти види ип или... ако някой ти знае скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако ставаше така хакването, пък и като се замислиш докато си онлайн си изложен на най-различни злонамерени атаки.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай бе приятел никой няма да ти направи, нищо освен ако не приемеш някакъв файл.: Картинка,музика,документ и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря без да приемам нищо, само, ако ми види ип от скайп, което ставало доста лесно, с ип то ми какво може да направи? А аз имам модем и след като го знае и го ресна и се смени какво може да направи като аз съм вече с ново  ип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Едно голямо нищо.!!! Няма да ти направи, успокой се бе човече. Ще вземе да получиш сърцебиене, пак докторите в форума сега си почиват. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря без да приемам нищо, само, ако ми види ип от скайп, което ставало доста лесно, с ип то ми какво може да направи? А аз имам модем и след като го знае и го ресна и се смени какво може да направи като аз съм вече с ново  ип?

Явно те тресе яко параноята. Дори и да ти знаят ИП адреса най-много да се опитат да те флудят, но нищо повече. Абе я по-спокойно бе човек, не се хаби за глупости. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флудят какво ще рече, а ако си сменя ип то с рутера го ресна? Защото един чух, че му разбрали ип то и след това му влязли в компа? :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флудят какво ще рече, а ако си сменя ип то с рутера го ресна? Защото един чух, че му разбрали ип то и след това му влязли в компа? :huh:

Много филми гледаш май. То ако ставаше ей така хакването, ми дай да дърпаме ЛАН кабелите и да сме спокойни, а ? :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече флуудване? И след като ресна модема и сменя ип то ще има ли проблем ако ме флуудват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече флуудване? И след като ресна модема и сменя ип то ще има ли проблем ако ме флуудват?

Флудване означава опит за пращане на дадено количество пакети, което е с цел да забави работата на услугите на дадена машина. Щом получаваш динамичен адрес, не би следвало да си особено притеснен от подобен род неща. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се смени ип то няма проблем така лИ?

дА ! :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7_%D0%BD%D0%B0_%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B0

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ви попитам, вчера ми се ключи един в скайп дадах отхвърляне, обаче след това видях, че ми показва, че е с Х а не с ? Но не ми беше в списъка с абонати, на другия ден когато влязах в скайп ми беше в списъка с абонати.... Имате ли идея защо така се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата утива към раздел "Празни приказки и забава".   :D  Капитана сега си почива, след като се включи в форума тогава никой, нищо няма да ти направи. :D

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ви попитам, вчера ми се ключи един в скайп дадах отхвърляне, обаче след това видях, че ми показва, че е с Х а не с ? Но не ми беше в списъка с абонати, на другия ден когато влязах в скайп ми беше в списъка с абонати.... Имате ли идея защо така се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D и аз единпат ми стана така и онзи ми писа

" :D няма да може да ме изтриеш"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Скоро почва училище. Отивайте да си учите уроците и оставете скайпа да си почине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,ако знаете как да хакна сметката на чичко Бил свиркайте :whist: -туй хакване на комп през скайп не ми е интересно :get out:

dodoOO ти си уникат-признавам те.Туй граматиката ти е манна небесна  :D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сериозно питам, човека не ме е заплашвал, просто това стана изтрих си го и така, но ми е странно как се получи, бъг в скайп или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сериозно питам, човека не ме е заплашвал, просто това стана изтрих си го и така, но ми е странно как се получи, бъг в скайп или?

Същия "бъг" съм го забелязвал и аз, но не е повод за притеснение приятелю. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия "бъг" съм го забелязвал и аз, но не е повод за притеснение приятелю. :)

Еми това исках да чуя, на мен не ми се беше случвало..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.