Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Rodrige

Проблем с Видео Карта - Display

Препоръчан отговор

Здравейте един ден както си играх на една игра на компа изведнъж компютъра заби и се рестартира. И трябваше да влизам чрез Safe Mode , защото просто по друг начин не ме пускаше. От там премахнах Display драйвера и пробвах да го инсталирам на ново от диск който ми беше даден когато закупих компютъра. Но след като го инсталирах компютъра на секундата се рестартира и пак същия проблем (не ми дава да вляза чрез нормал мод , само чрез Safe Mode).  Моля за Помощ!

Операционна Система : Windows XP

Видео карта = GeForce 7300GT PCI-E 256MB DDR2 128Bit

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че от драйвера на видеокартата е проблема ? Всичко наред ли е с хардуера на машината ? ОС наред ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емиии, сложно! До къде точно стигаш с нормалното стартиране и какво се случва точно, като стигнеш до там - черен екран ли е, текст ли има и такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да спрете непрестанното рестартване.Има някаква грешка.Но за да разберем каква е,трябва да се преустанови това.Като стартирате комп-а,помпете F8 и от менюто което се появи отметнете "Disable automatic restart on system failure".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък непременно сте решили, че проблема е от графичният драйвер?

Студеният рестарт може да е причинен например от прегравяне на някой компонент и съответно сработила термална защита.

В какви граници варират температурите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък непременно сте решили, че проблема е от графичният драйвер?

Студеният рестарт може да е причинен например от прегравяне на някой компонент и съответно сработила термална защита.

В какви граници варират температурите?

А защо сега може да влезе само чрез Safe Mode? Ако е било от температурите,нали те вече няма да са същите,след като го няма натоварването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nanalai

Ето това ми излиза след рестарта : http://imm.io/1ghwG Ако дам на Start Windows Normallly ми излиза черен екран и до там. Със Last Known Good  Configuration също черен екран. Единствено ме пуска чрез SafeMode , в момента съм в нормален мод защото съм махнал дисплей драйвера , ако тръгна да го инсталирам на ново, машината се рестартирва и по горе написах какво става.

techmaniac

ОС си е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо сега може да влезе само чрез Safe Mode? Ако е било от температурите,нали те вече няма да са същите,след като го няма натоварването.

Може би защото когато е премахнал графичният драйвер, най-вероятно грешно, нещата са се омазали до дупка.

Трябва всички стари файлове от драйвера да се премахнат ръчно от системните директории под Safe Mode, и регистрите да се почистят също ръчно. Деинсталатора на драйвера не го премахва изцяло от системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За деинсталиране на драйвъра изцяло, използвай DriverFusion.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nanalai

Ето това ми излиза след рестарта : http://imm.io/1ghwG Ако дам на Start Windows Normallly ми излиза черен екран и до там. Със Last Known Good  Configuration също черен екран. Единствено ме пуска чрез SafeMode , в момента съм в нормален мод защото съм махнал дисплей драйвера , ако тръгна да го инсталирам на ново, машината се рестартирва и по горе написах какво става.

techmaniac

ОС си е наред

Изпълнете каквото е препоръчал колегата programings

Ако и тогава не се оправят нещата,посетете темата "Какво да правим когато не стартира компютъра?" -http://www.kaldata.com/forums/topic/146980-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B0/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Valentin Monov
      Здравейте , купих си нов фотоапарат nikon colop и ми прави проблеми. Като направя снимка на някакъв обект, ръбовете на обекта са назъбени когато се гледа отдалечено снимката във Photoshop. Някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително!

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.