Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес си купих HP 4540s probook, и след инсталацията на Windows7 Ultimate 64 bit  се появи проблем.След като извадих инсталационния диск, и дадох рестарт, не се получава нищо - появява се само логото на HP  и до там, непрекъснато само това се повтаря. Прегледах мненията тук, направих както е написано от ipro, но пак си е същото.Моля някой да ме упъти какво трябва да направя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в биоса, и провери дали първо бутващо устройство е HDD.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този биос няма нищо общо с този който съм свикнал. Направих го на Legacy , и първото ми бутващо устройство е хард диска. Имам чувството , че все едно не го разпознава. Други предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си инсталирал Windows-а правилно? Имаше и една настройка IDE Controller, виж и там, не помня наизуст.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. 

Преинсталирал съм много компютри, но за първи път се сблъсквам с такъв проблем. Цял ден се мъча да мго подкарам, но не става и не става. Когато започне да зарежда и непрекъснато повтаря само логото на HP, и след няколко кратно натискане на бутона ESC, се появява червен екран с няколко възможни опции за зареждане. Като избера 2-та опция се зарежда windows-a. Просто за мен е пълна загадка какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. 

Преинсталирал съм много компютри, но за първи път се сблъсквам с такъв проблем. Цял ден се мъча да мго подкарам, но не става и не става. Когато започне да зарежда и непрекъснато повтаря само логото на HP, и след няколко кратно натискане на бутона ESC, се появява червен екран с няколко възможни опции за зареждане. Като избера 2-та опция се зарежда windows-a. Просто за мен е пълна загадка какво се случва.

Качи снимки, ако имаш телефон или нещо друго удобно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си инсталирал в UEFI режим спри опцията UEFI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета, но каквото и да опитвам не става и не става.Пробвах с UEFI, пробвах и с LEGACY, и все едено и също. Не иска да зареди току що инсталирания уиндоус и това е. Мисля си дали не е някакъв хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.