Премини към съдържанието
dvd_cd

Проблем с Platinium Hide IP - програмата не сменя IP-то ми

Препоръчан отговор

Сложих си Platinium Hide IP, пускам я, тя ми казва, че IP-то е сменено, но http://whatismyipaddress.com/ ми казва, че е същото!?

Редактирано от dvd_cd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво ти е указано от Коко. Може би ще се досетиш. А би ли ми казал на мен как програмата ти е проговорила? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Поправено.

Виж какво ти е указано от Коко. Може би ще се досетиш. А би ли ми казал на мен как програмата ти е проговорила? :)

Моля по-темата (без псевдо модераторство/тъпи шегички).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата. IP-то ти се раздава от твоят доставчик на интернет. Ако си сменял доставчика, ако си прекъсвал за някакво време достъпа, примерно защото не си имал нужда или не си си платил и после си го възстановил. Ако доставчикът ти е сменял оборудване. Възможности да си с различно IP, от това с което си започнал, не липсват. Не е задължително сайта да може да прочете всичката информация от компютъра ти назад във времето, че да укаже вярно показание. IP-то не е серийният номер на компютъра ти, или на ОС-ма, която е инсталирана на него, че да остава непроменено завинаги(респективно до инсталацията на друга ОС).

П.П. Много отворени станахте варненци :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата. IP-то ти се раздава от твоят доставчик на интернет. Ако си сменял доставчика, ако си прекъсвал за някакво време достъпа, примерно защото не си имал нужда или не си си платил и после си го възстановил. Ако доставчикът ти е сменял оборудване. Възможности да си с различно IP, от това с което си започнал, не липсват. Не е задължително сайта да може да прочете всичката информация от компютъра ти назад във времето, че да укаже вярно показание. IP-то не е серийният номер на компютъра ти, или на ОС-ма, която е инсталирана на него, че да остава непроменено завинаги(респективно до инсталацията на друга ОС).

П.П. Много отворени станахте варненци :D

Тоест ако програма показва, че го сменя, а сайт-а не, може реално да е сменен.

П.П. Като видиш човек с 13000 мнения, добиваш респект към него. Като видиш, че е спамер, респектът се маха. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест ако програма показва, че го сменя, а сайт-а не, може реално да е сменен.

Тоест програмата е боклук, който е съвсем нормално да не работи, особено като си я свалял от някой велик бг тракер.

Иначе първо се научи как се ползват такива, защото дори не вършат работа е глупаво да ги обвиняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен пък, сайта е с ограничени възможности :) Каквото му казва инфото постъпващо от доставчика, това и показва. Освен ако му дадеш права да се намърда в личната  история на машината ти, но и там явно има някои ограничения. Примерно нищо не пречи преди, по време или след промяната да си сменил настолната машина, да си й направил основен ъпгрейд, да си закачил лаптоп вместо нея временно...И какво тогава ще види бот-ът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си вляза в пощата IP което ми изписва в историята е същото като преди. Мисля, че наистина не работи. Някакъв друг начин за смяна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки бразузър поддържа опция да ползва прокси, задаваш го сам.

Ще предположа също, че ползваш Хром и с него си проверявал IP и си влизал в пощата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки бразузър поддържа опция да ползва прокси, задаваш го сам.

Ще предположа също, че ползваш Хром и с него си проверявал IP и си влизал в пощата.

Използвам само FF.

Portable е, но не мисля, че това е от значение о.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.