Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших да закупя LED телевизор, като съм се спрял на 46-47". Иска ми се да е Smart TV, 100 Hz честота на опресняване и пасивно 3D. Нямам претенции към марка, но в главата ми се върти нещо около Samsung, Panasonic, Sony. Цената на която съм се спрял е до 1700лв. 

Разтърсих се в интернет, но ми излизат десетки телевизори с тези характеристики, затова реших да се допитам до някого. Също така, ще е удобно за мен да ми посочите телевизор, който е наличен в Технополис, тъй като там имам някаква отстъпка. 

Благодаря и приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. 46-47". Иска ми се да е Smart TV, 100 Hz честота на опресняване и пасивно 3D. ...Samsung, Panasonic, Sony. Цената на която съм се спрял е до 1700лв. ...

.

Според точно тези ви изисквания макар и миналогодишен модел най-доброто в съотношение качество-цена,предложението от мен е http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED -- Panasonic,реален 100херцов панел.Пасивна технология на 3D ,двуядрен процесор! А и доста под цената! Наличен е обаче само на 2 места,но това не би трябвало да е критерий за покупка на такъв вид техника,особенно имайки предвид цената и качеството! Според мен!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в такъв случай може ли до 1700 да се намери нещо още по-добро?

Според мен НЕ! :) За Вашите изисквания и в този ценови диапазон за мен това е най-доброто предложение !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

ето едно предложение от мен http://www.technopolis.bg/b2c/details/15325/P11090104/Televizor-PHILIPS-47PFL5008K-3D-LED

Не знам дали е най-доброто на пазара, поради голямото предлагане на най различни модели и марки. Ти си прецени дали задоволява нуждите ти.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

ето едно предложение от мен http://www.technopolis.bg/b2c/details/15325/P11090104/Televizor-PHILIPS-47PFL5008K-3D-LED

Не знам дали е най-доброто на пазара, поради голямото предлагане на най различни модели и марки. Ти си прецени дали задоволява нуждите ти.

Поздрави!

ntotkov_96  Aвтора пита за модел със 100 херцов панел-този е с 50 ,,реални,, ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в такъв случай може ли до 1700 да се намери нещо още по-добро?

Може още по-голямо.А в случая с този и подобните му телевизори,колкото повече,толкова по-добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може още по-голямо.А в случая с този и подобните му телевизори,колкото повече,толкова по-добре.

А можете ли да ми предложите нещо конкретно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...поради голямото предлагане на най различни модели и марки...

На практика предлагането хич не е голямо, не и в поставената от автора рамка. От моя гледна точка най-добрият вариант вече бе даден:

Ако се търсят други варианти, ще е нужна корекция или в размера (надолу), или в парите (нагоре).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ntotkov_96  Aвтора пита за модел със 100 херцов панел-този е с 50 ,,реални,, ;)

Извинявам се, но не съм обърнал внимание. В такъв случай май най доброто предложение наистина е вашето, имайки предвид и цената която е доста под посочената от автора.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се бях спрял на следните два модела: 

http://www.technopolis.bg/b2c/details/11920/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-46ES6530-3D-LED http://www.technopolis.bg/b2c/details/14447/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47DT50E-3D-LED  

Но предполагам, че те не са с нищо по-добри от модела, който ми предложи skalata_73? Чух, че Smart TV на Samsung бил по-богат. Имал повече приложения, но не знам дали е вярно. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Извинявам се..

Извинен си :) Имайки предвид,че си още доста,,млад,, (16г) а и си вежлив и си признаваш ;)

Аз се бях спрял на следните два модела: 

http://www.technopolis.bg/b2c/details/11920/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-46ES6530-3D-LED http://www.technopolis.bg/b2c/details/14447/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47DT50E-3D-LED  

Но предполагам, че те не са с нищо по-добри от модела, който ми предложи skalata_73? Чух, че Smart TV на Samsung бил по-богат. Имал повече приложения, но не знам дали е вярно. Благодаря!

Е ха сега!!!Първо --за смарт приложенията на Самсунг e вярно,но повярвай ми едва ли ще ги ползваш ;) (туй що се отнася за смарт приложенията)И второ--- Втория Panasonik DT..... e по-добрия избор-това е eдиния от флагманите на Panasonic,но хайде доуточни си цената!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипс 5008 е със S-IPS матрица,50 херца(за съжаление),тези които ги пишат 500,700,900 РПМ са 100 херца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз гледам цената, която е с онлайн отстъпка - демек пак до 1700лв.

Ако можеш го ,,виж,,на живо-ако знаеш и какво да гледаш де :) ,Ако не---това е твоя телевизор :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прочети отново мнението на ""hlevoust"и ако си ограничен в парите, съвета на skalata_73 е най разумният. А ако вдигнеш с още 1000 и аз ще посоча модел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тавана ми е 1700, така че цената няма да се качва, а съм преценил, че 47" пасват на помещението, в което ще е телевизорът.

http://www.technopolis.bg/b2c/details/14447/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47DT50E-3D-LED

http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED

Съответно ми остават тези два варианта. И въпросът е дали наистина си заслужава да дам 400 повече за по-скъпият модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...И въпросът е дали наистина си заслужава да дам 400 повече за по-скъпият модел?...

Повярвай ми заслужава си-Телевизор не се купува всеки ден!!!Щом си склонен да дадеш тази сума-не се замисляй,ама въобще!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай предполагам, че ще е той. Сега видях, че към него няма комплект 3D очила, но ще го преглътна. Благодаря за информацията!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Сега видях, че към него няма комплект 3D очила, но ще го преглътна...

Пасивните очила са евтини-не се стряскай ;) Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже съм си "фен" LG. А и не разбирам от телевизори. Ето нещо и от мен:

Smart 3D LED LG, Full HD, 47LA640S - 1 750 лева. с безплатна доставка.

Ако на някой не му харесва, нека подмине моето предложение. Това така, онова така било, трето, пето. 

Поздрави! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... А и не разбирам от телевизори. ...

Ами така е :) -Не пиша Това така, онова така било, трето, пето и се надявам да не се разсърдиш..Поздрави!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така е :) -Не пиша Това така, онова така било, трето, пето и се надявам да не се разсърдиш..Поздрави!  

Теб някой да те питал нещо?  Предлагам това, което ми харесва, лично на мен. Явно трябваше да сложа “НЕ“ в кавички, както при “фен“. Има разлика, нали? По-скоро внимавай, отколкото да се надяваш. Не ти харесвам “компетентните“ мнения. А и казах, всеки кому не му харесва, да подминава, ама що е то да се пишат глупави мнения. Хайде, ходом марш. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ама що е то да се пишат глупави мнения...  

Ами да не беше писал мнение за телевизор тогава.Ти нещо и в чата гледам ербап го раздаваш,ма аде да не си развалям настроението заради тебе,че нещо не си познал с кого се заяждаш!!!Ако си просиш бан-аз нямам такова намерение и не мисля да се занимавам с такива,,особи,,като тебе :) Лека ти вечер! (Ако искаш да ме провокираш отново с глупавите си изказвания -няма да ти се оттдаде-няма да ти отговарям повече!)-заяждай си се и обиждай колегите в чата-това ти се отдава,за разлика от дуго! И пак--лека ти вечер :)  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телевизор за какво ще се ползва главно? виждам, че си подчертал пасивно 3d и тьрсиш 100 hz. Кьде е логиката? имам някакъв спомен, че предаванията ги получаваме на 50hz. А 3d-то (пасивното) е на половин резолюция. Писал си, че едната оферта е без очила. Което ще рече, че взимаш без да пробвашнапомня ми на един случай за продадена кола с развален имобилайзер. Оказа се, че е развален с цел прикриване на сцепен блок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.