Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

има ли някой, който играе ЕvE сериозно.....много ми трябва, благодаря на отзовалите се 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Georgiev Valentin
      Здравейте хора. Иска да се посъветвам с вас, понеже наскоро си закупих нов монитор. Та проблема е в това че когато го свързах , ми "Out of range",. И немога да направя нищо понеже постояно премигва , показва ми декстопа, но и пак същият надпис.Пробвах със safe mode, не стана, защото не ми позволява понеже премигва онзи надпис. Ако може някой да ме посъветва как да го оправя това ще ок.
      Благодаря предварително...
    • от NixNaxSnacks
      Добър вечер.Обмислям да си взема Revo Zoom.Но като гледам цената спрямо параметрите надушвам уловка.Ако някой го има,може ли да сподели мнение дали въобще го бива този телефон или е порения китайски боклук.
    • от Nikolay Trifonov
      Link: Tabla.BG
      Tabla.BG е най-новата платформа за игра на табла по стандартните български правила. Поканете и предизвикайте приятели, пробвайте късмета си срещу други опоненти или тренирайте в тренировачната ни стая. Това което прави Tabla.BG повече от останалите табли е общността, гъвкавата платформа и мачмейкинг и цялостното усещане за една плавна и динамична игра.
      Написана изцяло на HTML5, играта не изисква никакви допълнителни програми или плъгини. Еднакво удобна за Desktop, Mobile и дори Smart TV устройства. Играйте с 1 акаунт от всичките си устройства!
      Това което различава играта от останалите онлайн версии на Табла, е силният социален елемент. Идеята ни не е просто да създадем програма на която да 'джъткаш' табла, а място което да симулира кафенето в което се събираш с твоите приятели. Towa w
      Седмични и глобални класации Подаръци по време на играта или извън нея – покажете своята признателност! Харесване, приятелство и лични съобщения – разменете харесвания с играчите които срещате и ги поканете да станат ваши приятели! Комуникирайте чрез лични съобщения и изпращаите покани на приятели за игра! Персонализирайте профила си – напишете си остроумен статус или споделете ваши снимки в личната ви галерия! Влезте в най-социалното Българско общество на табла – с правилата които познавате и обичате! Постоянно развиваща се платформа
      Табла.BG ще продължава да се подобрява с планирани ъпгрейди и ново съдържание! Ние се вслушваме в това което играчите искат и ни споделят и винаги се опитваме да подобрим качеството на игра. Ние не сме просто екипа зад Табла.BG, a ние запалени играчи и членове на глобалното табла общество! Нека заедно помогнем на повече хора да изпитат магията на таблата!

• от cybercop
      Инсталирах gnome-mpv за да го тествам. Плеъра се оказа добър, каквито са в момента и почти всички. Проблемът е, че графични интерфейс е проста кутийка само с бутони за управление. Няма опции за настройки, добавяне на субтитри и т.н. Вместо настройките в вкарана опция да се внесе конфигурационен файл за MPV.
      Моля, ако някой ползва този плеър да ми прикачи потребителската конфигурация на MPV (предполагам, че е в папка .config) за да го редактирам при нужда. Засега, единствената промяна, която трябва да направя е да сменя кодировката на субтитрите с 1251.
      Благодаря предварително за съдействието !
    • от Gangosa
      Бъгна ми много яко сменянето на клавиатурата. Стои си на английски и не се сменя а не е само английски от регионални настройки съм добавил каквото трябва ,но изтеглих външна фонетика, защото вградената при виста не ми е удобна за писане на бг. Как да си го сменя последно беше избрано левия alt+shift да сменят клавиатурната подредба. Или как да ресетна клавиатурата. Мисля да ресетна регистрите.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.