Премини към съдържанието
LuboRusev

Появяване на ерори от сорта на zha73jagfkgv.exe has stopped working.

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко дена получавам странни ерори от сорта на това, което е в заглавието. Реших да си преинсталирам компютъра изцяло, като формартирах хард дисковете. След преинсталацията в началото нямаше никакви ерори, но след като си изтеглих някой драйвери и играта PayDay 2 [FLT], отново се започна. Успях да го спра за момент, като изчистих някой неща в Task Manager, но отново започна :( Въпросът ми е има ли някакаъв начин да се премахне този ерор? Ето ви и една снимка на ерора, появи се след като 2 минути не използвах компютъра... : Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От няколко дена получавам странни ерори от сорта на това, което е в заглавието. Реших да си преинсталирам компютъра изцяло, като формартирах хард дисковете. След преинсталацията в началото нямаше никакви ерори, но след като си изтеглих някой драйвери и играта PayDay 2 [FLT], отново се започна. Успях да го спра за момент, като изчистих някой неща в Task Manager, но отново започна :( Въпросът ми е има ли някакаъв начин да се премахне този ерор? Ето ви и една снимка на ерора, появи се след като 2 минути не използвах компютъра... :

Една добра препоръка е да не ползвате пиратски софтуер и да инсталирате антивирусна (ако нямате) Но не кракната, а някоя безплатна!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Виваком ми предоставят платен акаунт за Eset Nod32 антивирусната, но и да я инсталирам пак същият проблем. Преди да си преинсталирам Уиндоуса я имах и нищо :( 2.Добре, @the professor, ще пусна нова тема там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш вируси. Свали Malwarebytes Anti-Мalware, ъпдейтни я и пусни пълно сканиране. Линк към програмата: http://www.malwarebytes.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

2.Добре, @the professor, ще пусна нова тема там :)

Добре си направил, че си създал тема, но изпълни инструкциите на HJT за да могат да ти помогнат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.