Премини към съдържанието
LuboRusev

Появяване на ерори от сорта на zjdiekzvbfyv.exe has stopped working.

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко дена получавам странни ерори от сорта на това, което е в заглавието. Реших да си преинсталирам компютъра изцяло, като формартирах хард дисковете. След преинсталацията в началото нямаше никакви ерори, но след като си изтеглих някой драйвери и играта PayDay 2 [FLT], отново се започна. Успях да го спра за момент, като изчистих някой неща в Task Manager, но отново започна  :( Въпросът ми е има ли някакаъв начин да се премахне този ерор? Ето ви и една снимка на ерора, появи се след като 2 минути не използвах компютъра... : Публикувано изображение

Между другото утре или вдругиден, ще си купувам Payday 2, така че ще изтрия кракнатата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога... Пише ми, че DDS не поддържа Win 8

Това трябваше да го напишете тук, за да получите инструкции от HJT Team, какво да правите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

• [*]Моля изтеглете
Farbar Recovery Scan Tool (според версията на Windows изберете 32 битовата или 64 битовата версия) и го запазете на десктопа. [*]Стартирайте файла FRST.exe (или FRST64.exe) [*]Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение. [*]Сложете всички отметки. [*]Натиснете бутона SCAN. [*]Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа. [*]Прикачете лог файловете в следващия си коментар.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FRST.log download link: ЦЪК! Addition.log download link: ЦЪК! Заповядайте! :)

Едит: Забравих да спомена. Пробвах начина с Malwarebytes и ми показа само 60 вируса, които веднага изтрих ;)

Редактирано от LuboRusev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не съм писал да качвате логовете на хост сайт, а да ги прикачите към коментара си!

Добре ще е да прикачете и лог файла от MBAM (макар че не съм давал инструкции да сканирате с него за момента).

Отсега нататък ще помоля да спазвате инструкциите и тяхната последователност!

Ако сканирането с MBAM е било изтършено след като вече сте публикували лога от FRST хич и няма да го гледам, а направо направете нова проверка с FRST и прикачете новия лог файл (този път Addition.txt няма да се създаде)!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.