Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

LuboRusev

Появяване на ерори от сорта на zjdiekzvbfyv.exe has stopped working.

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко дена получавам странни ерори от сорта на това, което е в заглавието. Реших да си преинсталирам компютъра изцяло, като формартирах хард дисковете. След преинсталацията в началото нямаше никакви ерори, но след като си изтеглих някой драйвери и играта PayDay 2 [FLT], отново се започна. Успях да го спра за момент, като изчистих някой неща в Task Manager, но отново започна  :( Въпросът ми е има ли някакаъв начин да се премахне този ерор? Ето ви и една снимка на ерора, появи се след като 2 минути не използвах компютъра... : Публикувано изображение

Между другото утре или вдругиден, ще си купувам Payday 2, така че ще изтрия кракнатата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога... Пише ми, че DDS не поддържа Win 8

Това трябваше да го напишете тук, за да получите инструкции от HJT Team, какво да правите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

• [*]Моля изтеглете
Farbar Recovery Scan Tool (според версията на Windows изберете 32 битовата или 64 битовата версия) и го запазете на десктопа. [*]Стартирайте файла FRST.exe (или FRST64.exe) [*]Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение. [*]Сложете всички отметки. [*]Натиснете бутона SCAN. [*]Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа. [*]Прикачете лог файловете в следващия си коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FRST.log download link: ЦЪК! Addition.log download link: ЦЪК! Заповядайте! :)

Едит: Забравих да спомена. Пробвах начина с Malwarebytes и ми показа само 60 вируса, които веднага изтрих ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не съм писал да качвате логовете на хост сайт, а да ги прикачите към коментара си!

Добре ще е да прикачете и лог файла от MBAM (макар че не съм давал инструкции да сканирате с него за момента).

Отсега нататък ще помоля да спазвате инструкциите и тяхната последователност!

Ако сканирането с MBAM е било изтършено след като вече сте публикували лога от FRST хич и няма да го гледам, а направо направете нова проверка с FRST и прикачете новия лог файл (този път Addition.txt няма да се създаде)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.