Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще започна малко отдалеч, благодаря предварително за търпението. ;)  Имах вирус в Autorun който порази всичките ми флашки. На всичкото отгоре се самогенерираше - изтрия го - ръчно и ли антивирусната го махне  - вкарам флаша и - пак. Преинсталнах уин-а, изключих Autorun функцията и проблема беше позамазан. Какво правим обаче като ще ги ползвам на други компютри.. Реших че е крайно време да ги изчистя тотално веднъж завинаги. Един специалист ми беше споменал че това не може да стане ако просто я форматирам, а трябва със специална програма да "лайпна" флашката. 

Препоръчайте ми такава програма и ми обяснете в най-общи линии какво да направя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре мини през колегите от HJT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз тогава минах оттам но единственото коетопостигнахме беше да установят че действително има вирус и  ме оставиха на нещастната антивирусна която безславно загуби битката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето:

http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

но не мисля, че ще свърши по различно работата от windows-кия формат...

ми аз тогава минах оттам но единственото коетопостигнахме беше да установят че действително има вирус и  ме оставиха на нещастната антивирусна която безславно загуби битката

значи не си изпълнявал инструкциите, които са ти давали...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. Колегите от HJT не са направили такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето:

http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

но не мисля, че ще свърши по различно работата от windows-кия формат...

значи не си изпълнявал инструкциите, които са ти давали...

Това за лайпване ли е или пак за форматиране не разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.