Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

galidbul

търся програма за "лайпване"

Препоръчан отговор

Ще започна малко отдалеч, благодаря предварително за търпението. ;)  Имах вирус в Autorun който порази всичките ми флашки. На всичкото отгоре се самогенерираше - изтрия го - ръчно и ли антивирусната го махне  - вкарам флаша и - пак. Преинсталнах уин-а, изключих Autorun функцията и проблема беше позамазан. Какво правим обаче като ще ги ползвам на други компютри.. Реших че е крайно време да ги изчистя тотално веднъж завинаги. Един специалист ми беше споменал че това не може да стане ако просто я форматирам, а трябва със специална програма да "лайпна" флашката. 

Препоръчайте ми такава програма и ми обяснете в най-общи линии какво да направя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре мини през колегите от HJT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз тогава минах оттам но единственото коетопостигнахме беше да установят че действително има вирус и  ме оставиха на нещастната антивирусна която безславно загуби битката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето:

http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

но не мисля, че ще свърши по различно работата от windows-кия формат...

ми аз тогава минах оттам но единственото коетопостигнахме беше да установят че действително има вирус и  ме оставиха на нещастната антивирусна която безславно загуби битката

значи не си изпълнявал инструкциите, които са ти давали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. Колегите от HJT не са направили такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето:

http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

но не мисля, че ще свърши по различно работата от windows-кия формат...

значи не си изпълнявал инструкциите, които са ти давали...

Това за лайпване ли е или пак за форматиране не разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.