Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW Маниак

Съмнение за хакерска атака !

Препоръчан отговор

п.п. Съжалявам не съм улучил раздела. Пуснах я отново в точния раздел. Тази е за триене.

Реших да пиша най накрая в този раздел ей така да видя какъв ще е крайния резултат. По принцип не съм параноик но това което се случи в мое отсъствие ме притесни малко или много.

Нямаше ме около 2 часа и през това време имам създадена директория в програмни файлове. И антикейлогера изрева че файл

dnsbasic.dll иска да ми записва клавиатурата ! Погледнах къде се намира този файл и дали не е някоя фалшива атака но директорията на файла е създадена по време когато не съм бил пред pc-то. Антивирусната ми е легална Кашперски PURE 3.0 и как е пропуснала тая гад нямам идея. Анти кей логера ми е zemana.

Та от къде да почвам проверките ?

Иначе понякога компа се държи странно и забива и се нуждае от хардуерен рестарт но съм ми свикнал все пак е WIN.

Толкова ме мързи да му заредя една снимка от акронис че после пак антивирусни и други програми на ново че реших да пробвам да го почистя ако има нещо.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да сканираш с Mbam :) ,да пуснеш лог и да чакаш точните хора да ти обърнат внимание .:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да сканираш с Mbam :) ,да пуснеш лог и да чакаш точните хора да ти обърнат внимание . :)

Ми това чакам ... точните хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми това чакам ... точните хора.

Мисля, че знаеш къде да пуснеш проблема и в коя тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че знаеш къде да пуснеш проблема и в коя тема.

Мислех че е в този раздел щото тук видях една подобна ! Сега ще преровя останалите раздели. По принцип тези раздели тези раздели не ги следя.

п.п Съжалявам не съм улучил раздела. Пуснах я отново в точния раздел. Тази е за триене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.