Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам има ли начин да открия профила на човек по местата на които се е тагвал.На телефона ми който е с андроид като влезна на страницата на някое място и ми излизат снимки направени на това място на компютъра обаче не мога да ги виждам.Питам това тъй като се опитвам да открия човек чието име не знам знам само че миналата седмица със сигурност е бил на слънчев бряг ровя из всякакви групи и разглеждам различни профили.Има ли начин по снимки качени във фейсбук от Сл бряг да открия човека който търсяПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам има ли начин да открия профила на човек по местата на които се е тагвал.На телефона ми който е с андроид като влезна на страницата на някое място и ми излизат снимки направени на това място на компютъра обаче не мога да ги виждам.Питам това тъй като се опитвам да открия човек чието име не знам знам само че миналата седмица със сигурност е бил на слънчев бряг ровя из всякакви групи и разглеждам различни профили.Има ли начин по снимки качени във фейсбук от Сл бряг да открия човека който търсяПубликувано изображение

Че то 10 или 20 човека само са били в Сл. Бряг? То като си "арешеш" некой/некоя е гот да се запознаете face2face, а не виртуално... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то 10 или 20 човека само са били в Сл. Бряг? То като си "арешеш" некой/некоя е гот да се запознаете face2face, а не виртуално... :P

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво питаш, но фейсбука няма ли си форум/поддръжка/помощ? Тук не е фейсбук и е малко страно разбиращите тук да играят ролята на поддръжка и да вършат тяхната работа.

Фейсбук е в пъти по-голям сайт от този и има (предполагам) доста по-голям екип по поддръжка и помощ за потребителите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.