Премини към съдържанието
kHRYSTAL

Инсталация на Мак на уиндоус 8

Препоръчан отговор

Добър ден/вечер искам да попитам някои от вас дали знаят от къде мога да си закупя оригинална Мак ОС за уиндоус.

Компа ми е с :
Ram- 4gb
Ghz- 3.33
OS- Windows 8 Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което си написал е абсолютна глупост. Макинтош ситема се инсрталира и работи  на компютри  от фирмате Ейпъл . Ако желаеш пиратско копие  пък това което си написал  не само ,че не е от значение  а и противоречи на правилата на форума.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден/вечер искам да попитам някои от вас дали знаят от къде мога да си закупя оригинална Мак ОС за уиндоус.

...

Никой няма да ти каже защото такава тъпотия няма "оригинална Мак ОС за уиндоус"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тука може да си го купиш някоя от огризките за скромната сума от няколко хиляди лева, а безплатно към нея ще ти дадат MAC OS.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Izvinete me za latinicata, kolegi. Mnogo mi e interesno da vidq kak se instalira Mac na Windows 8.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех, че Digimon от дата.бг е тъп, ама явно имало и по-зле от него. Публикувано изображение

Т'ва да не ти е wubi да инсталираш една ОС в друга, бе? "Линдолс" и Макинтрош са две различни операционни системи. Много ми се иска да видя как ще инсталираш Макинтроша под Windows...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговоритевече се оправих, един приятел ми каза за ОС-а + вие сте тъпи не аз защото инсталирах оригинал на Мак след като премахнах 8-мицата все а в допълнение другата седмица ми идва macbook pro 15 intel core i7  и съм напълно задоволен, все пак лагодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговоритевече се оправих, един приятел ми каза за ОС-а + вие сте тъпи не аз защото инсталирах оригинал на Мак след като премахнах 8-мицата все а в допълнение другата седмица ми идва macbook pro 15 intel core i7  и съм напълно задоволен, все пак лагодаря!

Ами хубаво, че си подкарал някакво пиратско копие на ОС-а.

вие сте тъпи не аз защото инсталирах оригинал на Мак след като премахнах 8-мицата все а в допълнение другата седмица ми идва macbook pro 15 intel core i7  и съм напълно задоволен, все пак лагодаря!

Еми кажи, че искаш това, бе ! Ти беше писал във темата следното :

Мак Ос не е като уиндоус, да се продава самата ОС и да се инсталира на който и да е нормален компютър. Написана е от ейпъл и я ползват само за техните компютри, а пиратските копия са друг въпрос. И пишеш "Mac OS за уиндоус" Тва да не ти е компютърна програма !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами хубаво, че си подкарал някакво пиратско копие на ОС-а.

Еми кажи, че искаш това, бе ! Ти беше писал във темата следното :

Мак Ос не е като уиндоус, да се продава самата ОС и да се инсталира на който и да е нормален компютър. Написана е от ейпъл и я ползват само за техните компютри, а пиратските копия са друг въпрос. И пишеш "Mac OS за уиндоус" Тва да не ти е компютърна програма !

Не му обръщайте внимание на този пишлигар бе момчета! Той още не може да пише, а иска "macbook pro 15" Мога да ти подаря ПРАВЕЦ! И той е на  Ейпъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде спри се че много ще се оплетеш в лъжи. А лъжата трябва да се помни. Поне си припомни какво си писал. Значи имаше 8-ца на мака !!! Това е да си купиш ферари и да му сложиш двигател от москвич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях гледал един клип в YouTube в който инсталираха Mac OS на Windows, като направиха виртуална машина с помощта на VirtualBox и на нея и сложиха Mac. Аз не виждам друг начин. Пък и не знам дали ще стане при всякакъв хардуер, защото Mac OS има определени изисквания към хардуера и общо взето е правена да тръгва само на продукти правени от Apple. Ако пък толкова искаш да ползваш именно Mac OS и най вече имаш повечко излишни пари ето от тук можеш да се сдобиеш с оригинална техника на Apple в България. Apple продават Mac OS за $28, ако не се лъжа, но реално чрез закупуването на тяхно устройство тя ти излиза поне $1000.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.