Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Когато пусна camtasia studio 8 да ми записва екрана тя се бъгва!Когато натисна иконата й в таскбара се появява(менюто за записване на екрана)и си е нормално,а когато започна да записвам и го натисна се повява,но си стои на 00:00:00 и не мога да натисна нищо там.Като натисна f10 да спра записа ми излиза:Failed to stop recording:.

Моля,помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако снимаш игри, ще успееш и обяд да си приготвиш върху процесора.

Не знам как продължавате да я ползвате при наличието на десетки по-добри алтернативи.

http://www.vmix.com.au/download.aspx

Desktop Capture май е безплатен, не съм сигурен, защото ползвам платената версия на vMix 10.

Много по-добра е от Камтазия

Редактирано от Papugai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако снимаш игри, ще успееш и обяд да си приготвиш върху процесора.

Не знам как продължавате да я ползвате при наличието на десетки по-добри алтернативи.

http://www.vmix.com.au/download.aspx

Desktop Capture май е безплатен, не съм сигурен, защото ползвам платената версия на vMix 10.

Много по-добра е от Камтазия

Извинявай,но никъде не съм писал,че с камтазия снимам игра!Записвам си екрана с нея.И не искам да ми предлагаш други програма,а искам да ми помогнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагам за всичко, което не включва Камтазия, Вегас или АЕ, защото с аматьорски програми не работя.

Нито те знам, от къде си я свалил, нито с какъв хардуер разполагаш, остава да гадая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.