Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DeathSkull

Modern Warfare 2 Multiplayer не работи?

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем с мултиплеяра на Call of Duty: Modern Warfare 2. Просто като вляза в играта ми стои черен екран,не мога да излезя освен с ctrl.+alt+del и в таск мениджъра пише че играта е Not Responding. Не знам защо става така след като преди 1-2 месеца си я играех нормално. Пробвах преинсталация,не се получи...

Играта е оригинална,не е пиратска версия.

Windows 7 32 bit.

4 gb ram

HD6850 1GB

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми забива преди да ми покаже менюто. Изчакай, ако не си го правил, може и 15 минути да отнеме. На мен около три минути ми стои така и после тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преди ми беше така, тоест преди да преинсталирам. Сега само черен екран ми стои.

пп. За твоя проблем пише да дадеш от Steam Library  -> properties и там на In-Game да махнеш тикчето за Steam in-game community.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До довечера да си я оправил!

http://www.mapmodnews.com/article.php?story=Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Errors

http://www.unigamesity.com/how-to-fix-modern-warfare-2-problemsfreezings/

Аз от тук видях решението на проблема, когато го имах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с Back up-а , макае че все ми изписва Back up Failed. Verify game files.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи Verify game files може и да се оправи, макар, че не е логично при нова инсталация..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пълна простотия човек... От вчера се занимавам с тая глупост и не ще и не ще.

Смятай за какво говорим щом Steam Support-а ми казва,че не знае какво да прави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е*и ги стийма, чети там където ти пратих, особено първия линк, мисля, че имаше точно твоя проблем. Изчакай и 10-15 минути черния екран, ако не си го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steam не са виновни, че дадена игра, която НЕ Е Steam (Valve) се прецаква, най-много да докладват на разработчиците на call of duty за проблема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като не могат да поддържат игри,които не са техни, въобще да не ги вкарват в системата си.

пп. Какво ли не пробвах... бакъпа пак фейлва, трих папката "players",пак не става.

Пфф, давайте идеи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Valve не са виновни, че  Call of duty mw2 е бъгава.... Също да ти кажа ли, че всички Call of duty-ta, на infinity ward имат толкова слаба защита за хакери, че  до 2 месеца и на Ghost ще има.... Steam е платформа за игри, с 1 дума купуват копия на игри и ги продават просто играеш през клиента им, това че infinity ward не си гледат играта е друг въпрос, Steam не правят update и т.н. на чужди игри, а само на техните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само мултито ли прави така или и сингъла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворени ли са и портовете на CoD-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво забога имат общо портовете с crash-ването на играта ?!?

Иначе вече и двете го правят - и сингъл и мулти.

А бакъп не мога да направя,всеки път фейлва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това направи ли го, особено дебелия текст?

Solution 1 :  Sometimes waiting helps. Like 10+ minutes and suddenly game continues.

Solution 2 : You can try : 

• First open your Steam games window-screen.
  • Click on Modern Warfare 2 (DO NOT CLICK MODERN WARFARE 2 MULTIPLAYER)
  • Then, at the bottom right corner of your screen, click on properties.
  • Go onto the tab Local Files.
  • Click on Verify Integrity of Game Cache. Let it run and download any missing components.

IF this does not fix your problem repeat this for Modern Warfare 2- Multiplayer.

Изчакай и един час, ако трябва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кво,всеки път като ми се доиграе да чакам с часове да играя ли ?

Иначе това което си постнал съм го пробвал над 10 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро да си update windows-a? Защото съм чувал, че на други игри, се  бъгва в началото с клипчетата и трябва да ги изтриеш, но до колкото помня mw2 нямаше клипчета, направи това, което ти казвам, и кажи дали става. Влизаш Библиотека цъкаш на играта с десен бутон - Свойства - Общи - Задаване на настройките на зареждане - Пиши графиката, с която играеш -w 800 -h 600 на мястото на 800 и 600, примерно моята е 1440 900 и пиши дали се стартирала. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с включване на микрофон към предния или задния панел и пробвай дали ще тръгне така поне при код 4 това е задължително упражнение за да я подкараш на уин 7 иначе крашва(това за стим версията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

графиката я смених от mp_config в Players.

Но пак нищо не ми изкарва,стои само логото на играта...

Nyar, пробвах и чрез compatibility да го направя Windows XP Service Pack 3 - пак не тръгва.

пп. Гледах,че може да е от клока на видеото, махнах го - не се оправи. Обаче сега се сещам ,че и процесора е клокнат,дали ще влияе нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да се сетиш го прави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да използвам диска за фризби догодина,само за това се сещам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.