Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

N0LEN

Проблем с Windows XP

Препоръчан отговор

Добър ден,колеги.Значи исках да премина от ХП на Windows 7.Изтеглих някаква версия от замунда,исках да я боот-на на диск,обаче не стана,и реших да я пусна да се инсталира върху ХП (много съм тъп....)в тоя момент тока огасна :@.След като го пуснаха Windows Failed to Start....

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Нямам диск на компютъра

Имам флашка и дискове

И да кажа,че Сафе мод не работи

Поздрави,чакам мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталацията е тръгнала,но при спиране на тока е прекъснала.Сега няма никаква инсталирана система.Започваш инсталацията на ново,като внимаваш да не изгасне тока пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влезни в биоса и направи first boot device да ти е CD/DVD(ако вече не си),после от друг компютър(ако имаш)направи боот диск и си инсталираш  windowsa.Защо не става?По какъв начин го правиш диска да е боот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталацията е тръгнала,но при спиране на тока е прекъснала.Сега няма никаква инсталирана система.Започваш инсталацията на ново,като внимаваш да не изгасне тока пак.

Съгласен съм обаче нямам инсталацията

Съгласен съм обаче нямам инсталацията

Опитах се да запиша на друг диск с неро,обаче ми изписва,че е над 2гб,имам друг компютър,но той е далеч в събота ще ходя,би ли ми казал как да го направя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах се да запиша на друг диск с неро,обаче ми изписва,че е над 2гб,имам друг компютър,но той е далеч в събота ще ходя,би ли ми казал как да го направя :)

Дискът е по-малък от 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм обаче нямам инсталацията Опитах се да запиша на друг диск с неро,обаче ми изписва,че е над 2гб,имам друг компютър,но той е далеч в събота ще ходя,би ли ми казал как да го направя :)

За да не ти дава съобщение за размера на файла, го направи така: Отваряш Нерото, отваря ти се едно прозорче, за да избереш какво ще записваш. Ти обаче го затваряш. От менюто избираш File, Open и посочваш ISO-то, после си определяш скоростта на запис, по-добре по-ниска и си готов...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ти дава съобщение за размера на файла, го направи така: Отваряш Нерото, отваря ти се едно прозорче, за да избереш какво ще записваш. Ти обаче го затваряш. От менюто избираш File, Open и посочваш ISO-то, после си определяш скоростта на запис, по-добре по-ниска и си готов...

Добре,но ще е късно не мога да вляза компютъра,сафе мода не работи.Ще го имам предвид като съм на другия компютър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа от сега,тая работа с bootbcd е доста сериозна.На мен ми трябваха дни,влизане под ДОС и Линукс,и накрая чудодейно успя да се оправи.

Успехи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа от сега,тая работа с bootbcd е доста сериозна.На мен ми трябваха дни,влизане под ДОС и Линукс,и накрая чудодейно успя да се оправи. Успехи.

Благодаря :),всичко хубаво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано все пак да стане с диск-а,който ще си направите.

Но boot файла се е счупил и може изобщо да не тръгне една нормална инсталация.Доста четене по чуждите форуми ми костваше цялата еквилибристика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано все пак да стане с диск-а,който ще си направите. Но boot файла се е счупил и може изобщо да не тръгне една нормална инсталация.Доста четене по чуждите форуми ми костваше цялата еквилибристика.

Пробвах дирекно от ISO не стана,и гледах едно видео и видях,че се вадят от него файлове видях,че има сетъп.ехе и тия файлове се слагат в диска нали ? Страшно е сложно и ме обърква много :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,съветвам ви да търсите в Гугъл с номерът на грешката и с описанието на това кои файлове са повредени.И да четете внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,съветвам ви да търсите в Гугъл с номерът на грешката и с описанието на това кои файлове са повредени.И да четете внимателно.

Утива на ремонт,защото не мога.Идвад почивните дни,а не ми се чака.Мисля,чемога да го управя,но ми рябва компютър.Да попитам само още нещо могат ли да ми сложат в сервиза win 7,без да го купувам 200-300лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, могат да ви инсталират WIn7 без да го купувате. Но все пак зависи от сервиза дали се занимава с нелегално разпространение на софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, могат да ви инсталират WIn7 без да го купувате. Но все пак зависи от сервиза дали се занимава с нелегално разпространение на софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталират , има пробен период през който Вие може да си го закупите ако ви хареса ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другият вариант е просто да използвате Linux без нито една стотинка да се отдели от джоба ви. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия от сервиза ми се обаждат и ми казват,че компютъра не ставал за нищо,не може ли да го управят.Възможно ли е това нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени сервиза :) Що за отговор е това :( да ти кажат - ремонта ви ще струва еди колко си пари и вие си правите сметка дали си заслужава .

Зависи и ти какви изисквания имаш  , ако си искал от 10 годишен компютър да го правиш геймърски - добре са ти казали :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени сервиза :) Що за отговор е това :( да ти кажат - ремонта ви ще струва еди колко си пари и вие си правите сметка дали си заслужава . Зависи и ти какви изисквания имаш , ако си искал от 10 годишен компютър да го правиш геймърски - добре са ти казали :D

Не на 7 е ама аз им казах да го преинсталират и да му сложат win xp,и ми се обадиха и казаха,че компютъра не ставал за нищо :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.