Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След обновението на сайта ми изчезна копчето, бутона за правене на анкети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие въобще не четете. За да се направи анкета се пуска нова тема и под заглавието натискаш на:

"Poll Options Click here to manage this topic's poll"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вие въобще не четете. За да се направи анкета се пуска нова тема и под заглавието натискаш на:

Митак извинявам се но може ли да вкараш малко видео материал,че на мене наистиан ми са губи това нещо като

Или аз нещо недовиждам вече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновенните потребители от много отдавна нямат взможността да създават анкети. Така, че и да го имаш бутона той не е работел. Само определени групи потребители имат тези права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Обикновенните потребители от много отдавна нямат взможността да създават анкети. Така, че и да го имаш бутона той не е работел. Само определени групи потребители имат тези права.

А ето каква била работата :)! Това мисля,че обяснява повечето неща! Благодаря Кал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи само "Специални потребители" могат да слагат анкети така ли?Поне го намалете до някаква група!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.