Премини към съдържанието
danchobg

С какво правят темите за Asha touch (311 примерно) ?

Препоръчан отговор

Здравейте, след като останах разочарован от наличните теми в интернет, реших сам да си направя. Изтеглих всички (3) едитора за теми на нокиа от техния сайт, обаче никой не е чувал за моя телефон. Единствения за тъч е за по-стари телефони като 5800.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет пише че е базиран нa S40 изтегли Nokia S40 Theme studio и само задай настройките на екрана равна на този на който го използваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет пише че е базиран нa S40 изтегли Nokia S40 Theme studio и само задай настройките на екрана равна на този на който го използваш.

Дава, че темите са невалидни. И това е версия 2.2, аз опитах с 6,0 и пак дава малко грешки. Отваря я за старите телефони. Няма настройка на екрана на 320х240.  Пратиха ми писмо, относно как един си прави темите.  "

Hello, First of all Thanks to like our work. We are using Carbide UI software and InshaAllah I will update black pattern theme." Какво правите от това ? Carbide.ui го имам както вече казах, но аз ли бъркам или този прави нещо допълнително ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има добавка за full touch телефони, трябва да се инсталира от мениджъра за добавки.  Тогава се появяват всички неща, липсват някои функции, но сигурно ще е оправено в някоя нова версия. 

Редактирано от danchobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 2 вида Carbide.ui - единия е за S40, а другия за S60. Изтегли си Carbide.ui S40 Theme edition и пробвай с тази добвака за full touch.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече ги правя, само дето ми дава невалидни елементи за иконите, ама това ще го измисля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.