Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся демо версия (или самата протрама) на Fidelio suite 8, програма за хотелско обслужване. Необходима ми е за няколко дни - само за да я прегледам. И евентуално някакви "сламки" за работа с нея - на български или английски. Благодаря на добрите души, които могат и искат да ми помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся демо версия (или самата протрама) на Fidelio suite 8, програма за хотелско обслужване. Необходима ми е за няколко дни - само за да я прегледам. И евентуално някакви "сламки" за работа с нея - на български или английски. Благодаря на добрите души, които могат и искат да ми помогнат.

http://huginsweda.bg/index.php/bg/productsbg/hotelssolutionsbg/fideliobg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция. За съжаление - не ми върши работа. Там вече бях. На мен ми трябва demo или trial версия, която да ми позволи да инсталирам програмата и за няколко дни 4 души да я разгледат, да понаучат нещо за нея, да свикнат с интерфейса и т.н. След което програмата да блокира - нейна си работа. Бога ми, за много програми съм ровил, но толкова добра защита не съм срещал. Благодаря все пак за усилието. Хубав ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция. За съжаление - не ми върши работа. Там вече бях. На мен ми трябва demo или trial версия, която да ми позволи да инсталирам програмата и за няколко дни 4 души да я разгледат, да понаучат нещо за нея, да свикнат с интерфейса и т.н. След което програмата да блокира - нейна си работа. Бога ми, за много програми съм ровил, но толкова добра защита не съм срещал. Благодаря все пак за усилието. Хубав ден. 

Ще разрешим проблема малко по-късно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разрешим проблема малко по-късно. :)

Благодаря. Не са се свършили добри хора в страната ни. Благодаря още веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз имам същият проблем и наистина се нуждая спешно от демо версия на програмата. Моля ви искрено за подкрепа и помощ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бихте ли откликнали и на моята потребност от демо версия и ръководство за работа с Майкрос Фиделио версия 8 ? Моля за съдействие и предварително благодаря!!!

на 29.08.2013 г. в 12:36, Duhlinski написа:

Благодаря. Не са се свършили добри хора в страната ни. Благодаря още веднъж.

на 13.11.2017 г. в 9:07, Tani Moonflower написа:

Здравейте, аз имам същият проблем и наистина се нуждая спешно от демо версия на програмата. Моля ви искрено за подкрепа и помощ! :)

Здравейте! Бихте ли откликнали и на моята потребност от демо версия и ръководство за работа с Майкрос Фиделио версия 8 ? Моля за съдействие и предварително благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.