Премини към съдържанието
eskalibur_74

Как да премахна файл от дадена директория

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера започнах да правя една таблица на Word, и едва когато я направих и исках да я запиша ,не ми даде като казва че макросите са забранени. значи се получи само като име  без съдържание т.е. с нула съдържание на байтове. Сега не ми дава да го изтрия с никоя програма и си стои само като наименование. Помогнете със съвет как да го махна че много ме дразни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е с програмата Unlocker .

Пробвах с тази програма и тя него изтрива. И рестарт след нея правих ,но той пак си стои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в Сейф Мод?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ясно с каква операционна система сте.

Но ако сте с Уиндоус,рестрартирайте.Като почне рестарта, натиснете и задръжте клавиша F8. Ще се покаже черен екран с надписи.Избирате със стрелките Safe Mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ясно с каква операционна система сте.

Но ако сте с Уиндоус,рестрартирайте.Като почне рестарта, натиснете и задръжте клавиша F8. Ще се покаже черен екран с надписи.Избирате със стрелките Safe Mode.

Колега с Windows XP съм. Това за самото влизане в Safe Mode до тук както сте го описали го знам, въпроса е после, след като се влезе какъв е реда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега с Windows XP съм. Това за самото влизане в Safe Mode до тук както сте го описали го знам, въпроса е после, след като се влезе какъв е реда?

Локализирате файла и го изтривате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Локализирате файла и го изтривате.

Значи не мога да вляза в Safe mode -то ,защото като натисна ентъра върху него ми изписва върху черен екран едни и същи надписи,които се отнасят за мястото на ОС. Това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надписите са номални-оставете ги и след това ще ви се заеди уиндоуса.

Добре ! Вече влязох ,но и оттам не можа да се изтрие.Пробвах със всички изтриващи програми които имам. Дава ми същите надписи както и при работата на обикновената ОС. А сега какво да правя!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ! Вече влязох ,но и оттам не можа да се изтрие.Пробвах със всички изтриващи програми които имам. Дава ми същите надписи както и при работата на обикновената ОС. А сега какво да правя!!!

Пусни си LiveDVD с Линукс, намери файла и го изтрий. Действа безотказно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с тази програма и тя него изтрива. И рестарт след нея правих ,но той пак си стои.

Но би трябвало да ти напише причината да не го трие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но би трябвало да ти напише причината да не го трие.

Изписва ми: the file or directory is corrupted and unreadable.

От къде да я взема тази програма????/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва ми: the file or directory is corrupted and unreadable.

За Гугъл не си ли чувал? Или просто на твоето поколение им е вродено да ги мързи и цял живот да чакат някой друг да им свърши работата?

http://www.ubuntu.com/download/desktop/thank-you?distro=desktop&bits=32&release=lts

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.