Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,преминах на нов доставчик на интернет и реших да си използвам рутера Linksys wrt54gl  но момчетата не можаха да го настроят,сега съм с кабел в лаптопа а искам да ползвам wi-fi.Ако някой може да помогне с настройките ще бъда много благодарен:)

Казаха ми че връзката е PPPOE ,и ми препоръчаха рутер на TP-LINK, но аз искам да ползвам този да не купувам друг освен ако не се наложи.Дали ще падне много скоростта на сваляне ако ползвам само WI-FI ,на кабел свалям до 9,5 MB/S.Благодаря предварително! Хубав и успешен ден на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,преминах на нов доставчик на интернет и реших да си използвам рутера Linksys wrt54gl  но момчетата не можаха да го настроят,сега съм с кабел в лаптопа а искам да ползвам wi-fi.Ако някой може да помогне с настройките ще бъда много благодарен :)

Казаха ми че връзката е PPPOE ,и ми препоръчаха рутер на TP-LINK, но аз искам да ползвам този да не купувам друг освен ако не се наложи.Дали ще падне много скоростта на сваляне ако ползвам само WI-FI ,на кабел свалям до 9,5 MB/S.Благодаря предварително! Хубав и успешен ден на всички!

Отваряте http://192.168.1.1 въвеждате име и парола и попълвате данните за PPPoE връзката. След това настройвате безжичната мрежа. Всичко това е описано много добре в ръководството, прочетохте ли го?

И да, скоростта ще падне и ще е под 2.5 мегабайта в секунда (безжична връзка)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряте http://192.168.1.1 въвеждате име и парола и попълвате данните за PPPoE връзката. След това настройвате безжичната мрежа. Всичко това е описано много добре в ръководството, прочетохте ли го?

И да, скоростта ще падне и ще е под 2.5 мегабайта в секунда (безжична връзка)

Благодаря за бързата реакция:) нямам ръководство за рутера ,опитах един път но нищо не стана явно съм объркал нещата, ако искам по висока скорост ще ми трябва нов рутер ,някой модел на tp-link  който да да минава тези 2.5 MB/S. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция :) нямам ръководство за рутера ,опитах един път но нищо не стана явно съм объркал нещата, ако искам по висока скорост ще ми трябва нов рутер ,някой модел на tp-link  който да да минава тези 2.5 MB/S. 

Ако ви трябва по-висока скорост ви трябва маршрутизатор, поддържащ стандарта N

За ръководството пробвайте сайта за поддръжка на производителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви трябва по-висока скорост ви трябва маршрутизатор, поддържащ стандарта N

За ръководството пробвайте сайта за поддръжка на производителя

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върнете го до фабрични настройки , какво точно означава

опитах един път но нищо не стана явно съм объркал нещата

Влизате през кабел във рутера , поставяте на PPPOE настройвате си име и парола и задължително клонирайте мак адреса .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върнете го до фабрични настройки , какво точно означава

Влизате през кабел във рутера , поставяте на PPPOE настройвате си име и парола и задължително клонирайте мак адреса .

Благодаря за съвета,но реших да го сменя с друг за по висока скорост! Благодаря на всички отзовали се:) лека и спокойна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С точно този линксис не само безжично, ами и жично ще е зле скоростта. Просто е много античен.

Всеки тплинк от и над модел 841 трябва да ти свърши работа. Естествено ако имаш пари за даване можеш да вземеш и някой от по-сериозните модели, като 3600, 4900 или Арчър ц7. Но 841 да ти е програмата минимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.