Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, днеска купихме на баба ми нов телевизор, в кашона имаше един кабел, които незнам за какво е, за какво служи точно. Ще съм благодарен да кажете. Ето и въпросния кабел:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои устройства могат да подават сигнал за звук и картина през 3.5 mm жак (какъвто виждам, струва ми се, в "горния" край на кабела).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио/видео вход - белия и червения чинч са звук, жълтия е композитно видео. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ли ми се върти из главата че имаше такива лаптопи с такъв изход :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ли ми се върти из главата че имаше такива лаптопи с такъв изход :(

По лаптопите не съм го виждал, има комбинирани слушалки и микрофон на подобен жак по някои телефони и лаптопи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак си мисля че някой тук във форума питаше за такъв кабел за видео - топа беше от тия малките 7/10 инча :(

ПП. До сега търсих темата но не я откривам иначе топа беше с такъв изход

http://deal-bg.com/Nokia-CA-75U

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио/видео вход - белия и червения чинч са звук, жълтия е композитно видео. 

Това е за изход бе.

На цифровите приемници DVB-T има точно такъв изход на 3.5 mm жак.

Понеже не искат да сложат по-дълъг кабел ( метър и половина например) , та са сложили само това.

И от видеокамерата ми има също такъв изход, ама с нея има и дълъг кабел ( но там звука е моно ).

Здравейте, днеска купихме на баба ми нов телевизор, в кашона имаше един кабел, които незнам за какво е, за какво служи точно. Ще съм благодарен да кажете. Ето и въпросния кабел:

Публикувано изображение

Ами най-вероятно нямаш такава тесна дупчица от 3.5 mm жак по телевизора, та е за да взимаш сигнал с него от друго ситно устройство където изхода е 3.5 mm жак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.