Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ето и въпроса ми, може ли да ми кажете как мога да играя GTA San Andreas, само че мутиплеар, моля ви кажете ми от, кои неща имам нужда за да играя и подходящ и добър сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MTA - http://www.mtavc.com/ По-добро от sa-mp, и двете съм ги играл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Plamen Traikov
      Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря
    • от Roki_03
      Защо сампа ми крашва.Моля помогнете.
      Благодаря предварително!!!

• от miniboy
      Здравейте колеги,
      Инсталирах играта (reloaded версия) искам да играя мулти. Имам регистрация в сайта на Rockstar, когато съм в играта избирам опцията "online" и ме пиши нещо "да вляза в акаунта си за Social Club" имам я инсталирана обаче не тръгва, потърсих и програмата FiveM  няма я никъде в нет-а, а играя GTA-то в компютъра си. Не съм много сигурен точна какво е проблема, но в нет-а четох за сървърите на Rockstar са били някакви гадни и забутани в смисъл трудно може да имаш достъп до сървърите им.
      Благодаря предварително!
    • от Roki_03
      търся модове за samp сървър ако може да са на български език!
      Благодаря предварително!!!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.