Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KiriL Cox

Проблем с външен хард Seagate

Препоръчан отговор

Имам един Seagate (free agent desk 640 GB).

Снощти преди да си легна пуснах дефрагмент (O&O Defragmenter), и на сутринта като станах беше готов.

Инсталирах си Aion от сайта на производителя,рових из диска ,и общо взето си върших еьедневните работи..

Помня че се опитах да изтрия две директории (бяха празни) ,и ми даде някаква грешка,на която не обърнах внимание,защото си помислих че някоя програма ползва папките,и рестартирах РС-то.

Когато обаче зареди windowsa ,екрана беше черен,виждаше се само мишката,и не можех нищо да направя,освен да рестартирам (CTL+ALt+DEL).

Опитах се да покарам safe mode,но пак същият проблем със черният екран.

Реших че са ми гръмнали драйвърите и преинсталирах ОС-а.Сега системата изглежда наред.

Обаче като опитам да подкарам въпросният диск,ми излиза "cannot acces this drive" или нещо такова.

Какво може да се направи по въпроса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма важна информация на външния диск - формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че има важна информация и то много.Ако беше за единия формат ,щях да го направя без да пиша тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Seagate Baracuda 7200 е диска.

Нямаше ли някакви програмки за проверка за грешки ит.н.. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.