Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем със кирилизацията в текст документите както и не само там навсякаде всичко което има бг  ми дадва ???? ? ?? ? ???? като са на бг надявам се някой да помогне Благодаря предварително. 

Редактирано от Илиан Маврудиев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам проблем със кирилизацията в текст документите както и не само там навсякаде всичко което има бг  ми дадва ???? ? ?? ? ???? като са на бг надявам се някой да помогне Благодаря предварително. 

Като инсталирахте ОС настроихте ли локализацията на български, България?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като инсталирахте ОС настроихте ли локализацията на български, България?  

не Съм защото имах много други проблеми и просто явно във бързината съм забравил , преди знаех можеше да се оправи и след това от контрол панел ? бих се радвал ако ми помогнете и дадете няколко стъпки как да разрешиме проблема . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не Съм защото имах много други проблеми и просто явно във бързината съм забравил , преди знаех можеше да се оправи и след това от контрол панел ? бих се радвал ако ми помогнете и дадете няколко стъпки как да разрешиме проблема . 

http://www.kaldata.com/forums/topic/157909-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-windows-7/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдеиствието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.