Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос понеже ми изгоря захранването и дъното на стария комп си зех нов и искам да си преместа информацията от стария на новия възможно ли е .. ? и ако да да дадете няколко стъпки за начинаещи. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е стария диск, какъв е новия и какво е дъното. Ако всичко е SATA най-лесно е да закачиш и двата диска в компютъра и копи-пейст от единия на другия. Поздрави!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Андрей Ефтимов едно и също лице ли Сте, защото и той има сходна тема за диск, макар и оптичен? Трудно бих повярвам, че се срещат двама души с тази не толкова често срещана фамилия, която да е изписана в никнейма придружена с малко име и на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Андрей Ефтимов едно и също лице ли Сте, защото и той има сходна тема за диск, макар и оптичен? Трудно бих повярвам, че се срещат двама души с тази не толкова често срещана фамилия, която да е изписана в никнейма придружена с малко име и на кирилица.

Ами не, поне документално. Но има общо с Илиан Маврудиев...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам въпрос понеже ми изгоря захранването и дъното на стария комп си зех нов и искам да си преместа информацията от стария на новия възможно ли е .. ? и ако да да дадете няколко стъпки за начинаещи. Благодаря предварително

Така като гледам какви въпроси задаваш, по добре намери някой, който разбира , за да ти прехвърли информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с мен има да тва е братовчед ми значи отностно темата стария хард ми е hitachi/model  hds721616pla380  sata 3.0 Gb/s / 

а дъннната платка ми е http://prikachi.com/images.php?images/114/6503114h.png 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи закачаш и двата хард диска, на основния го задаваш в BIOS да ти е първи по ред, и от единия си преточваш информацията на другия и след това го разкачаш. Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смисъл 2 та как да ги сложа няма кабели който да влезнат във стария хард :х

ако може някоя стъпка за наченаещи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За старият хард ви трябват кабел от захранването и някой САТА кабел,от дъното.

Извод-намерете или купете САТА кабел.Струват по 1-2 лв.

Дъното не става ясно какво е от снимката,която сте качил.

Ако имате записвачка,която също е САТА,откачайте кабела от нея и действайте.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смисъл 2 та как да ги сложа няма кабели който да влезнат във стария хард :х ако може някоя стъпка за наченаещи

Не ни оставяш много опции... Снабди се с нужните кабели. Иначе трябва да намериш външен хард диск (или глашка, но с нея ще е тагаво) и да си играеш цял ден... Най-ленсо е да вържеш едновременно двата хард диска...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.