Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Стоян Ефтимов

Как да преместя инфо от стар хард на нов

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос понеже ми изгоря захранването и дъното на стария комп си зех нов и искам да си преместа информацията от стария на новия възможно ли е .. ? и ако да да дадете няколко стъпки за начинаещи. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е стария диск, какъв е новия и какво е дъното. Ако всичко е SATA най-лесно е да закачиш и двата диска в компютъра и копи-пейст от единия на другия. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Андрей Ефтимов едно и също лице ли Сте, защото и той има сходна тема за диск, макар и оптичен? Трудно бих повярвам, че се срещат двама души с тази не толкова често срещана фамилия, която да е изписана в никнейма придружена с малко име и на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Андрей Ефтимов едно и също лице ли Сте, защото и той има сходна тема за диск, макар и оптичен? Трудно бих повярвам, че се срещат двама души с тази не толкова често срещана фамилия, която да е изписана в никнейма придружена с малко име и на кирилица.

Ами не, поне документално. Но има общо с Илиан Маврудиев...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам въпрос понеже ми изгоря захранването и дъното на стария комп си зех нов и искам да си преместа информацията от стария на новия възможно ли е .. ? и ако да да дадете няколко стъпки за начинаещи. Благодаря предварително

Така като гледам какви въпроси задаваш, по добре намери някой, който разбира , за да ти прехвърли информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с мен има да тва е братовчед ми значи отностно темата стария хард ми е hitachi/model  hds721616pla380  sata 3.0 Gb/s / 

а дъннната платка ми е http://prikachi.com/images.php?images/114/6503114h.png 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи закачаш и двата хард диска, на основния го задаваш в BIOS да ти е първи по ред, и от единия си преточваш информацията на другия и след това го разкачаш. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За старият хард ви трябват кабел от захранването и някой САТА кабел,от дъното.

Извод-намерете или купете САТА кабел.Струват по 1-2 лв.

Дъното не става ясно какво е от снимката,която сте качил.

Ако имате записвачка,която също е САТА,откачайте кабела от нея и действайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смисъл 2 та как да ги сложа няма кабели който да влезнат във стария хард :х ако може някоя стъпка за наченаещи

Не ни оставяш много опции... Снабди се с нужните кабели. Иначе трябва да намериш външен хард диск (или глашка, но с нея ще е тагаво) и да си играеш цял ден... Най-ленсо е да вържеш едновременно двата хард диска...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.