Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

petarpetrov91

Проблем с браузери

Препоръчан отговор

Когато гледам клипове от ютюб прекъсва за секунда клипа иначе нета го е заредил с няколко секунди напред . Няма как да е от нета . Прабвах с два браузера но на интернет експлолер не ми даде опция за звук  а на гугал хром вървят но прекъсва за секунда . Не мога да си обесня защо . С 8-ца съм . На скоро правих ъпдеит на метро приложения . Да не би пък да е от това .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Flash ли върви видеото, или през HTML5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Flash ли върви видеото, или през HTML5?

Мисля , че през флаш , защото , като натисна дясно копче върху клипа ми пише най отдолу Addobe Flash Player .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия на Flash ползвате? Опитахте ли с друга? Случайно Flash да ползва хардуерно ускорение? Говорейки за това, каква е видеокартата и с какви драйвери е? Вижте как ще върви видеото през HTML5 - включва се от тази страничка и пак от нея се спира след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия на Flash ползвате? Опитахте ли с друга? Случайно Flash да ползва хардуерно ускорение? Говорейки за това, каква е видеокартата и с какви драйвери е? Вижте как ще върви видеото през HTML5 - включва се от тази страничка и пак от нея се спира след това.

Флаша е 11.8  а видео картата е AMD Radeon HD 6310 .

Смених го с Html 5 , но отновo прекъсва само че по-малко пъти отколкото преди .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених го с Html 5 , но отновo прекъсва само че по-малко пъти отколкото преди .

Пробвах с  IE и там в момента няма проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.