Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kriss4an

Компютърна конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да ви споделя бъдещата ми конфигурация и евентуално мнението ви за нея. Имам захранване и кутия, а относно бюджета ми е ограничен до 500 лева. За монитор ще използвам 32" LG LM3400. Очаквам вашите мнения и препоръки. Поздрави. http://nikem-bg.net/cart/45925p1r48235p1r47067p1r48826p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да сложиш по-добър процесор или да добавиш още една плочка рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да ви споделя бъдещата ми конфигурация и евентуално мнението ви за нея. Имам захранване и кутия, а относно бюджета ми е ограничен до 500 лева. За монитор ще използвам 32" LG LM3400. Очаквам вашите мнения и препоръки. Поздрави. http://nikem-bg.net/cart/45925p1r48235p1r47067p1r48826p1rf.html

Малко повече информация за кутията и захранването!

За какво ще се ползва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четириядреният АПУ не е ли по- добрият вариант като процесор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6800К и двойно повече рам на поне 1866MHz би могло да се мери със 7730 1GB GD5. Ако ти е до процесор се насочи към чистия 760К.

Количка

Така имаш четири-ядрен процесор при това оптимизирания а не от старите + видео със собствена gddr5 памет и не те касае системната.

Лошото е че при с.FM2 нямаш възможност за по-нататъшен ъпгрейд докато ако вземеш варианта с Пентиума можеш в бъдеще да минеш на I5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко повече информация за кутията и захранването!

За какво ще се ползва?

Извинявам се за пропуснатата информация. Кутията е най- обикновенна на Deluxe с вкарващ и изкарващ вентилатор, а захранването е Fortron 400W с к.п.д. 75%. Машината основно ще се използва за работа с МС офис пакет и някой не чак толкова тежки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.