Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да ви споделя бъдещата ми конфигурация и евентуално мнението ви за нея. Имам захранване и кутия, а относно бюджета ми е ограничен до 500 лева. За монитор ще използвам 32" LG LM3400. Очаквам вашите мнения и препоръки. Поздрави. http://nikem-bg.net/cart/45925p1r48235p1r47067p1r48826p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да сложиш по-добър процесор или да добавиш още една плочка рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да ви споделя бъдещата ми конфигурация и евентуално мнението ви за нея. Имам захранване и кутия, а относно бюджета ми е ограничен до 500 лева. За монитор ще използвам 32" LG LM3400. Очаквам вашите мнения и препоръки. Поздрави. http://nikem-bg.net/cart/45925p1r48235p1r47067p1r48826p1rf.html

Малко повече информация за кутията и захранването!

За какво ще се ползва?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четириядреният АПУ не е ли по- добрият вариант като процесор ?

Редактирано от kriss4an (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6800К и двойно повече рам на поне 1866MHz би могло да се мери със 7730 1GB GD5. Ако ти е до процесор се насочи към чистия 760К.

Количка

Така имаш четири-ядрен процесор при това оптимизирания а не от старите + видео със собствена gddr5 памет и не те касае системната.

Лошото е че при с.FM2 нямаш възможност за по-нататъшен ъпгрейд докато ако вземеш варианта с Пентиума можеш в бъдеще да минеш на I5.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко повече информация за кутията и захранването!

За какво ще се ползва?

Извинявам се за пропуснатата информация. Кутията е най- обикновенна на Deluxe с вкарващ и изкарващ вентилатор, а захранването е Fortron 400W с к.п.д. 75%. Машината основно ще се използва за работа с МС офис пакет и някой не чак толкова тежки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Marto_BG
      Здравейте Калдата маниаци,
      Извинявам се ако темата не е за тук!!Така на един фр има проблем с компютъра му. Сложихме 2 плочки рам памет едната 2GB другата 4. Дъното е asrock h81m vg4 r3.0. При стартиране на компютъра чухме 3 пискания от пищялката и на екрана излезе това:
      Така въпроса е какъв е точния проблем? Защо като сложим плочата на въпросния channel A слот не му отчита. Пробвахме да ги тестваме на другия слот и двете плочки си работят, но като сложим една на слот A не става чува се само пищене и се появява този екран. Благодаря за отзивите. 

• от Кристиян Кръстев
      така писах преди 2 дена сега мисля да купя това https://www.olx.bg/ad/danna-platka-protsesor-video-ram-ID7kjp5.html ама ако може да ми кажете какво хубаво захранване да му купя до 50лева
    • от Кристиян Кръстев
      Здравейте искам да попитам дали този процесор amd fx4300 и рам kingston hyperx 4gb ddr3 1600mhz black ще тръгнат ли на asrock n68c-gs fx по-принцип пише че ще тръгне ама изисква биос версия p1.30 а аз съм на p1.40 та видех че има програма за ъпдейт в сайт-а им ама да попитам че като се инсталира се дава default settings на биос-а а не знам да не се правят някакви настройки после  
    • от Ivanov IP
      Здравейте, може ли някой да ме запознае с основата на проблема при мен, а именно бавно нарастващата консумация на рам памет при отворен браузър (в моя случай хром). На какво се дължи това? Мога ли да го предотвратя?
      При мен конкретно отварям браузъра зареждам страница и не го пипам повече. Отварям си филм и гледам 2 часа, после затварям филма и виждам че браузъра ми черпи толкова много рам че е трудно да се борави с него!
    • от Александър Банов
      Здравейте! Мислех да си купя рам памет за да обновя машината. Но проблема е, че не знам от къде или каква  точно. Трябва ми 4 Gb DDR3. Сегашната ми е  ADATA 4 Gb DDR3  1600 gb. Има ли значение или да купувам тая която ми падне.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.