Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

не бива да се притесняваш ни най- малко,защото факта ти е грешен.

Туки-хайде за транс-кришнарите в друга тема,за Исляма ако питаш-ще ти кажа

напълно разбирам вече Ю-ра ,защо си е избрал да е вишновка:егоизъм,превъзходство,себичност,

астрология,плодоядство и подтисната сексуалност..култ на нарцисизма.

за мюсли рая съм го взел от КУР Анна-та, да не мислиш, че ми е хрумвало, че в кой и да е рай ще има секс, при това по 72 бройки МИНИМУМ. И в най-най-дивата си фантазия това не мога да го допусна! Публикувано изображение

егоизъм,превъзходство,култ на нарцисизма ги примем само при дадени условия за верни. Егоист съм, ако трябва да деля порция месо с другаря си- просто я вземам цялата и я давам на близкото бездомно куче. Превъзхождам Тюки по това, че съм чел КУР Анната, а то-не, както и обичам да се гледам в огледалото и да си църкам младежките си пъпки! Имам акне на 41. Публикувано изображение

Че, ако жената има голямо сексуално влечение, ама никой мъж не я е задоволил през живота й, вината за това не е ли в мъжете? Публикувано изображение Защо трябва жената да страда и в следващия си живот да трябва да си завършва пола? Пък и какво означава да си завърши пола?

:rolleyes:

Когато съм гладен и ме мога да се наям -храната ми е виновна или чинията?.. Може би декорацията на чинията?... Публикувано изображение

да се нахраниш значи вече да не чувстваш глад. как ще го постигнеш си е твоя работа. Публикувано изображение

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Рая всичко ще има Ю-ра,бедна ти е фантазията Публикувано изображение

Тук възниква въпроса Кришна как ще ти се радва,като се завършиш като жена-не ми

отговаряй,pls!

Дай ая-та в която е написано в Корана,че в Рая ще има минимум 72 девици,да видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мюсли рая съм го взел от КУР Анна-та, да не мислиш, че ми е хрумвало, че в кой и да е рай ще има секс, при това по 72 бройки МИНИМУМ. И в най-най-дивата си фантазия това не мога да го допусна! Публикувано изображение

егоизъм,превъзходство,култ на нарцисизма ги примем само при дадени условия за верни. Егоист съм, ако трябва да деля порция месо с другаря си- просто я вземам цялата и я давам на близкото бездомно куче. Превъзхождам Тюки по това, че съм чел КУР Анната, а то-не, както и обичам да се гледам в огледалото и да си църкам младежките си пъпки! Имам акне на 41. Публикувано изображение

Имаш акне на 41??? Публикувано изображение Е, това сигурно ще е от неправилното хранене! Кой те знае какво ли ядеш, за да ти излизат пъпки?!!!

Колкото до фантазиите ти - кой ли знай кви са ти най-дивите фантазии?!!! Много ми е интересно като отидеш отвъд самсара и вече само служиш на Кришна, как по-точно му служиш там, отвъд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Рая всичко ще има Ю-ра,бедна ти е фантазията Публикувано изображение

Тук възниква въпроса Кришна как ще ти се радва,като се завършиш като жена-не ми

отговаряй,pls!

Дай ая-та в която е написано в Корана,че в Рая ще има минимум 72 девици,да видим

http://www.wikiislam.com/wiki/72_Virgins

"It was mentioned by Daraj Ibn Abi Hatim, that Abu al-Haytham 'Adullah Ibn Wahb narrated from Abu Sa'id al-Khudhri, who heard the Prophet Muhammad PBUH saying, 'The smallest reward for the people of Heaven is an abode where there are eighty thousand servants and seventy-two houri, over which stands a dome decorated with pearls, aquamarine and ruby, as wide as the distance from al-Jabiyyah to San'a."[1]

80,000 М +72 F

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два пируета и сте в коша.

Затварям раздела, ей! Пишете в съответните теми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два пируета и сте в коша.

Pas de Dieu?... :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...става ето това, ТЮКИ

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece

'Ползата' е да се наслаждаваш на низшата енергия на дзмията! Публикувано изображение

В целия форум говориш за тази тема и пускаш линкове към нея. За твое сведение във форума вече си има тема специално за тази случка, не е нужно навсякъде да пишеш за нея. Публикувано изображение Не разбрах само защо на другите им пускаш историята на български език, а на мен на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В целия форум говориш за тази тема и пускаш линкове към нея. За твое сведение във форума вече си има тема специално за тази случка, не е нужно навсякъде да пишеш за нея. Публикувано изображение Не разбрах само защо на другите им пускаш историята на български език, а на мен на английски.

Тюки, пак задаваш въпроси около периферията..... :huh: Явно не ти харесва центъра, за т'ва бегаш към периферията на дзмиярника?... :friends1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1в)Третият начин е когато вече дори не шептите Мантрата , а мислено я изговаряте. (Това е вариант за вече напреднали, не се препоръчва за начинаещи поради възможност от неприятен изхо,)

Публикувано изображение И какъв може да е този неблагоприятен резултат от мисленото изговаряне на мантрата, ако човек не е напреднал?

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение И какъв може да е този неблагоприятен резултат от мисленото изговаряне на мантрата, ако човек не е напреднал?

Може да те ухапе смок!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да те ухапе смок!!! Публикувано изображение

Аз съм смок и внимавай, че може и да те ухапя, ако поискам! Не се шегувам.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Па дьо троа ще става май

Dieu означава "бог" на френски, не "две".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леллеее каква боза сте сътворили тука!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Па дьо троа ще става май Публикувано изображениеПубликувано изображение

"con troi passe et moi go hape"(кон троа пассе е моа го апЕ).... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ли си тоя дето пасе трева? Публикувано изображение

Да, а ти си отзаде заради, която си мърдам опашката така.... Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм смок и внимавай, че може и да те ухапя, ако поискам! Не се шегувам.

Публикувано изображение

Това не е смок,дето е на снимката.А и ти не си.Тъй че ,не ме плаши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е смок,дето е на снимката.А и ти не си.Тъй че ,не ме плаши.

Това на снимката не е смок, но аз съм.

Мога и да те ухапя, ако пожелая. Ама съм добър човек, тъй че се радвай, че може и да ти се размине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dieu означава "бог" на френски, не "две".

Ами аз различна сметка ли направих..?

ама се придържах към полета преди пируета:rolleyes:

Та тъй, света троице, затварям исляма за неопределено време /до чистка/ :angel19:Публикувано изображение

Редактирано от infinity1305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леллеее каква боза сте сътворили тука!!! :rolleyes:

.....и ти ли не си бил сатурниански шайви растафар с тази притча-естка?... Ползваш ли марихуана?.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на снимката не е смок, но аз съм.

Мога и да те ухапя, ако пожелая. Ама съм добър човек, тъй че се радвай, че може и да ти се размине.

Не можеш да ме ухапеш Туки,независимо дали си смок или смокиня! :rolleyes::angel19:;) Аз със змии се храня,затова бягат далеч от мен.Така че ти се радвай,че си далече. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли муста и брадаци? :P

Разбира се! Публикувано изображение

...нали съм роден в "православна" и малко "правоверна" държава! Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И какво извършва този йодеин,моля за пояснение!

Ето една от най-разпространените молитви в еврйските молитвеници:

Слава на Бог,че не ме е създал като не евреин!

Слава на Бог,че не ме е създал като жена!

Слава на Бог,че не ме е създал невеж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

йОдеизира камъка. за да го направи после "Black Stone". Публикувано изображение

Али, аз намирам от 100 неща 99 прилики между салаама и йОдеизираната сол. Публикувано изображение

Просто, като страничен наблюдател.... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво извършва според теб?

На снимката това е мобилен телефон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...