Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Поздрав за теб, Idan!

Аз пък не го поздарвявам.

Ти да не си зодия близнаци? :);)

Или Близнаци имат силно влияние в наталната ти карта? Публикувано изображение

Така и никой не ми каза какво мисли за онези цитати от Талмуда, които сложих тук и в които евреите твърдят, че са по-висши от останалите. Няма ли някой поне да се опита да ме обори?

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрав за теб, Idan!

Поздрав и за теб Maat ;)! Удоволствие е да те видя тук!

Аз пък не го поздарвявам.

Ти да не си зодия близнаци? :):P

Или Близнаци имат силно влияние в наталната ти карта? Публикувано изображение

Да, и за тебе знаем Публикувано изображение . По-добре без поздравления от тая страна!

Ей, някой да ми маха табелата вече, че не се трае.

Може да ме замеряте с камъни.

Позволявам.

Кой както се постави 'infinity1305' ;) .

Прочети постовете преди година само и сама ще се убедиш за какво говора...аз го направих :)

Така и никой не ми каза какво мисли за онези цитати от Талмуда, които сложих тук и в които евреите твърдят, че са по-висши от останалите. Няма ли някой поне да се опита да ме обори?

Е, как ще ти отговори някой като цитатите ти са се изгубили някъде измежду спаменето на определени юзъри? ;)

Като гледам са изгонили и хората с интересните истории като Profruit...ти за Талмуд ми говориш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрав и за теб Maat :)! Удоволствие е да те видя тук!

Да, и за тебе знаем Публикувано изображение . По-добре без поздравления от тая страна!

Кой както се постави 'infinity1305' ;) .

Прочети постовете преди година само и сама ще се убедиш за какво говора...аз го направих ;)

Ми... гледам поставяме се в моята тема. Смятам, напразно съм я създала. Бутона Докладвай за красота ви седи тук.

И между другото - да, Инфинити съм, не съм Ура.

Хайде като представител на юдеизма да си направиш тема за юдеизма.

Че моята сега ще я делна, камъните ми дойдоха много.

Поздрави, Идан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми... гледам поставяме се в моята тема. Смятам, напразно съм я създала. Бутона Докладвай за красота ви седи тук.

И между другото - да, Инфинити съм, не съм Ура.

Хайде като представител на юдеизма да си направиш тема за юдеизма.

Че моята сега ще я делна, камъните ми дойдоха много.

Поздрави, Идан.

Хайде, на мен юдаизма ми е в достатъчно количесто. :)

Да, хайде, изтрий и всички хубави постове само защото агресията се е развилняла и не може да се управлява дадено събитие, налиии? Критиката боли вместо да се поучим...тц тц тц...сбъркан народ сте

Само да излезеш на улицата и ти е достатъчно като видиш намръщените физиономии и забраната да се усмихнеш, да изразиш щастие, ако си го позволиш ще те залеят с кофа ла**а..а тук си показват и същността отвътре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помня да съм те заливала с кофа ла**а

Ако имаш да кажеш нещо на някой, заринал те с такива - има опция ЛС.

Ако имаш желание темата да изглежда добре, може да докладваш нередностите /имам бебе на 3 месеца и не вися денонощно в тая тема, а и няколко раздела още за модериране/ и аз или другите модератори /защото има и други/ ще ги почистим. Виждаме всички доклади.

Ако имаш желание темата да изглежда добре можеш да пишеш в нея смислени постове.

Винаги ще се намери кой да ги прочете.

Никой от екипа не носи отговорност за поведението на даден потребител. Ние не сме тук да учим този или онзи на култура. Аз не съм пъдар. Не съм и ключар, та да седя на вратата и да пускам Ура тук или да не го пускам.

Не съм наясно защо винаги модератора е виновен...

Идан, аз злобата я подминавам, виж по-горе. :)

Трие се тема най - лесно - с един клик на мишката. Но не виждам смисъл да има теми, в които всяко написано мнение така или иначе трябва да се трие, заради...

Заради какво, Идан? Да трия Ура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради какво, Идан? Да трия Ура?

А, заради какво триеш другите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, заради какво триеш другите?

Писане на латиница, директни обиди към потребител и мнения само с хилеж - откровен спам - това трия.

Мнения не по темата заминават в съответните теми, или в коша на раздела.

Сега почиствам тази тема, основно, да видим кой ще пише хубави мнения в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. Вече ми е ясно що така Ани Ленъкс гледа като изцъклен дъновист.

http://www.youtube.com/watch?v=lINrwhDVosI...feature=related

колежке има толкова много за ремонт по тебе че не ми се почва...

айде трай си по-добре Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колежке, има толкова много за ремонт по тебе, че не ми се почва...

айде, трай си по-добре. Публикувано изображение

Колега, започни с препинателните знаци, липсващи в твоите постове. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, започни с препинателните знаци, липсващи в твоите постове.! Публикувано изображение

разбира се удивителния също е препинателен знак.но това май не го знаеш. Публикувано изображение

както е казал писателя Чехов " на жената трябва да се обясни че не всичко и е ясно".NB!

a запетайки и тирета не слагам щото ми е по лесно.

но темата е друга май!!!

Редактирано от prepinatelen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо съм пропуснал тука май :P

така е като ставам в 13 часа.

и все пак тука не трябваше ли да има

72 страница аПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без спам, да не я заключа пак.

Ако искате да пишете тук - по темата моля, без лични нападки, усмиване и провокации.

Инфи, я виж баат Дийн какво обръщение си е избрал към мене(въпреки, че сама знаеш, че 'курешките' са от месни продукти приготвени), а триеш мои постинги, които не са спам, а доказателство за демоничността на една т.нар. 'религия'..?..

аз не обиждам персонално , а давам факти.. защо ги треиеш, 'розов ислям' ли искаш?... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо изтрихте поста на U.Ra? И аз мисля, че мъжете от ислямските страни не могат да се контролират и затова покриват жените си. А замисляли ли сте се някога какво би било вие лично цял живот да живеете покрити с фередже и да сте принудени да правите това, което роднините и съпругът ви искат? Аз лично мога само да благодаря още веднъж на Дедо Боже, за това, че не съм от тази страна. :rolleyes:

Ето тук има една статия на английски, в която се казва, че самият Пророк казва, че "му е бил показан" Ада и той видял там, че повечето от обитателите му са жени.

http://qa.sunnipath.com/issue_view.asp?HD=...7&CATE=1404

Ето тук малко световни новини, но са на английски. Нали знаете, че в ислямските страни е честа практиката, дърти мъже да се женят за малолетни момичета, с брак, уговорен от родителите?!

http://article.wn.com/view/2008/12/23/8yea..._from_hubby_58/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tuksum .... много се оплеснахте към религията не спецялно за Исляма .... явно не виждате какво става на вън ? Света се руши , до около 20 години мисля че ще Рухне , това си е мое мнение.Спецялно в тая религия не виждам нищо лошо . Със закрити лица са ? - Ами доколкото знам това е за да се запази една жена - Девствена .. и само 1 мъж да я.. и така по трудно се развеждат , колко развода според теб има в България и например колко в страна като Индонезия,Алкжир,Судан .. има логика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо изтрихте поста на U.Ra? И аз мисля, че мъжете от ислямските страни не могат да се контролират и затова покриват жените си. А замисляли ли сте се някога какво би било вие лично цял живот да живеете покрити с фередже и да сте принудени да правите това, което роднините и съпругът ви искат? Аз лично мога само да благодаря още веднъж на Дедо Боже, за това, че не съм от тази страна. :rolleyes:

Ето тук има една статия на английски, в която се казва, че самият Пророк казва, че "му е бил показан" Ада и той видял там, че повечето от обитателите му са жени.

http://qa.sunnipath.com/issue_view.asp?HD=...7&CATE=1404

Туки, а ти прочете ли целия текст, или само набързо си хареса едно изречение и сега правиш догатки и изводи на база това ....Благодари си на дядо който искаш.. но внимавай с плюенето, особено като видяхме колко си " запозната "

Ако ти харесва Уркото, има си тема за кришна, там може да се възхвалявате и сравнявате спрямо когото искате.. може да си плюете, да лъжете за други религии както ви е угодно..

Но тука показвате само че ние сме прави.. с действията си ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tuksum .... много се оплеснахте към религията не спецялно за Исляма .... явно не виждате какво става на вън ?

Света се руши , до около 20 години мисля че ще Рухне , това си е мое мнение.Спецялно в тая религия не виждам нищо лошо . Със закрити лица са ? - Ами доколкото знам това е за да се запази една жена - Девствена .. и само 1 мъж да я.. и така по трудно се развеждат , колко развода според теб има в България и например колко в страна като Индонезия,Алкжир,Судан .. има логика

Би ли оставил на жените правото сами да си изберат с колко точно на брой мъже ще се..., за колко мъже да се омъжат през живота си (животът си е техен), колко пъти да се разведат, ако решат, че не го искат този за съпруг?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tuksum .... много се оплеснахте към религията не спецялно за Исляма .... явно не виждате какво става на вън ?

Света се руши , до около 20 години мисля че ще Рухне , това си е мое мнение.Спецялно в тая религия не виждам нищо лошо . Със закрити лица са ? - Ами доколкото знам това е за да се запази една жена - Девствена .. и само 1 мъж да я.. и така по трудно се развеждат , колко развода според теб има в България и например колко в страна като Индонезия,Алкжир,Судан .. има логика

Донякъде е така ЛИС, но основната цел е да се запази достойнството на жената.. Например ,в Бг и в други страни, видят ли жена с къса пола и почват подмятания от разни уж велики мъже, а реално "селянчета " по манталитет...Обидни коментари, и какво ли не.. докато в ислямския свят, това почти го няма... една от причините е облеклото, непозволяващо такова отношение, и от друга възпитанието....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за света се грижиш, а не се грижиш за ЛИЧНОСТТА?.. Публикувано изображение

Светът тръгва от индивидът.

Какви права има жената в ислямът?... -правото да бъде използвана от мъжа си в полза на аллах, а алла кой е? този, който обещава минмум 72 девици в рая. :)

Между другото, както почти всичко, така и супериорността/шовинизма и използването на единия пол от другия, е взето в ислямът от т.нар. 'шайви'-зъм, който не е 'индийски', но се среща в Индия по редица причини.

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли оставил на жените правото сами да си изберат с колко точно на брой мъже ще се..., за колко мъже да се омъжат през живота си (животът си е техен), колко пъти да се разведат, ако решат, че не го искат този за съпруг?!

Погледни назад.. този въпрос вече е обсъждан многократно.. но явно вие и Уркото само една песен знаете и поватряте в рефрен... Айде стига спам....

П.С Рекламите на личности са на друго място.. но явно и там не ви обръщат внимание :)

Редактирано от Diin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни назад.. този въпрос вече е обсъждан многократно.. но явно вие и Уркото само една песен знаете и поватряте в рефрен... Айде стига спам....

П.С Рекламите на личности са на друго място.. но явно и там не ви обръщат внимание :)

Не си съгласен, че жените са поставени в положение да робия в полза на мъжа си с предтекст, че така 'искал аллах'?.. Жената е поставена в положение 'карцер'(арест) в ислямът. Нещо като българските пенсионери, свикнали на месоядство при стария соц., а новия соц ги прави принудителни вегетариянци-на хляб и кисело мляко. Публикувано изображение Същото важи и за "ислямът като религия на мира" Публикувано изображение - 'мир' не значи да се упражнявваш насилие във всичките му форми, когато те критикуват. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не вярвам в бог...

Томсън, дюд...едва ли ще ти толерират темата с подобно заглавие, едитни я, ако искаш...

Естествено! Публикувано изображение

Papa don't preach, i am a material girl and i do Kaaba-allah like a virgin Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееее..някой пак не си е пил лекарствата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееее..някой пак не си е пил лекарствата..

... или прекалено много хапчета?... :

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си съгласен, че жените са поставени в положение да робия в полза на мъжа си с предтекст, че така 'искал аллах'?.. Жената е поставена в положение 'карцер'(арест) в ислямът. Нещо като българските пенсионери, свикнали на месоядство при стария соц., а новия соц ги прави принудителни вегетариянци-на хляб и кисело мляко. Публикувано изображение Същото важи и за "ислямът като религия на мира" Публикувано изображение - 'мир' не значи да се упражнявваш насилие във всичките му форми, когато те критикуват. :sobbing:

А може би твоите действия означават мир ,така ли е Кишу Публикувано изображение , или може би мир е само твоята секта :sobbing:

Всъщност какво разбираш ти от мир, предвид твоите действия показващи всичко друго, но не и мир :sobbing:

Нападането с думи ли е мир?.... оплюването ли е мир?.... постоянното лъжене за фактите ли е мир ???

Кое от всичките ти действия показва мир??

Айде със здраве КУрешкоядецо.... Бягай да търсиш първо мира при себе си, а после да се опитваш да ни учиш нас на мир...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може би твоите действия означават мир ,така ли е Кишу Публикувано изображение , или може би мир е само твоята секта :sobbing:

Всъщност какво разбираш ти от мир, предвид твоите действия показващи всичко друго, но не и мир :sobbing:

Нападането с думи ли е мир?.... оплюването ли е мир?.... постоянното лъжене за фактите ли е мир ???

Кое от всичките ти действия показва мир??

Айде със здраве КУрешкоядецо.... Бягай да търсиш първо мира при себе си, а после да се опитваш да ни учиш нас на мир...

Защо лансираш 'секта', като някаквъв грях?.. :sobbing: Може би защото е забранено НАСИЛСТВЕНО в ислямът да си сменя вярата човек, родил се в ислямска държава, където религията е задължителна от люлката?... Публикувано изображение

Масонските ложи са на същия принцип, като абрахамските религии-там не се влиза от люлката, но влезеш ли там 'излизаш' само чрез трупа си.

Според мене не само, че думата 'секта' не е мръсна, но и всичко е секта. Ислямът, в частност. е също секта, основана от група бандити и Мухамед.Знаеш историята по-добре от мене. Публикувано изображение

Мир има когато има толерантност. Толерантност не значи - аз си правя каквото искам и ти не ми се месиш. всички сме свързани. Критиката е вид корекция. По наична по който се възприема си личи за миролюбивостта. НЕ да си затваряш очите пред очеизвадни демонизми. Ислямът е демонизъм, баат Дийн, и го е доказал пред ЦЯЛАТА си 1500 годишна история. Знаеш ли какъв пердиод е това от ведаическата хронология?... Публикувано изображение

Аз винаги съм те зачитал като личност, не те обиждам, изслушавам мнение каквото и да е. Не се нахвърлям върху личността , защото личността може да се промени винаги. Илюзиите остават до края на матер. битие. :hush:

Разбира се, че ти желая здраве, то най-малкото което мога да ти желая. Не ти желая нито смърт, нито зло! Дори и да не си прав в моите очи! ;)

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...