Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ти ме питаш въпроси, а аз нямам въпроси. :jumping11: Досещаш ли се на какво се дължи това?... Публикувано изображение

Е, Нео, наистина трябва да не го оставяме на лидавата цял ден...позеленява.. Иначе Тюки е добро дете. :offtopic_s: не мога да се оплача.

Съгласен съм,ама понякога прекалява с Тукизмите. Публикувано изображение Нека малко да се кротне.А и много ме дразни като се прави на ударена ,когато не и изнася. :brick wall:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

По това определение по скоро ти си в кюпа.А да говориш на човек, който може да ти е баща с обръщението "момче" е най-малкото признак на липса на самочувствие и умствен багаж. Но споко, не си сам.А и

Аз ям боб, особено на яхния , с люто чушле и наденица ( или друг колбас )    П.С Толкова ми е смешно че не се сдържах  ...  извинявам се ...

Няма нужда, изборът на ник и стила на писане са достатъчни.А че съм медиум си прав.Всички сме такива.

Публикувани изображения

Като пуснеш нещо свое и ако ми хареса,ще ти пусна Принцеса и Дракон-комикс даже,ако ме осени вдъхновението. :whist:

Това го писах още ехехехеееееейййй - в началото, когато дойдох в този форум. И го писах не на теб, а на момичето, което е рисувало тази рисунка.

Ако ти не ми покажеш нещо твое, аз няма да ти покажа нищо мое. Ама отде да знам, че ще ми покажеш нещо твое, а не нещо, рисувано от някой друг? :offtopic_s:

Ура,дали да не го обявим за Трол??? :brick wall:

Публикувано изображение

НЕ ХРАНЕТЕ ТРОЛА! :jumping11:

Ако си мислиш, че не разбирам английски се лъжеш. Не ми е перфектен, ама знам какво се опитваш да кажеш. Веднъж в един англоезичен форум спорех с една или един, май от Америка. И понеже знаеше, че съм от България, по едно време ми написа на български джудже. Вика ми, че му/и били казали, че това значело на български трол и човек, който задавал нелогични въпроси. Явно не беше от най-умните тоз човек. Нищо не схващаше от нещата, които го питам, ама не заради езика. Затова и повече не му/и пиша. Общувам само със смислени и достатъчно умни хора. :yanim:

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го писах още ехехехеееееейййй - в началото, когато дойдох в този форум. И го писах не на теб, а на момичето, което е рисувало тази рисунка.

Ако ти не ми покажеш нещо твое, аз няма да ти покажа нищо мое. Ама отде да знам, че ще ми покажеш нещо твое, а не нещо, рисувано от някой друг? :brick wall:

Ако си мислиш, че не разбирам английски се лъжеш. Не ми е перфектен, ама знам какво се опитваш да кажеш. Веднъж в един англоезичен форум спорех с една или един, май от Америка. И понеже знаеше, че съм от България, по едно време ми написа на български джудже. Вика ми, че му/и били казали, че това значело на български трол и човек, който задавал нелогични въпроси. Явно не беше от най-умните тоз човек. Нищо не схващаше от нещата, които го питам, ама не заради езика. Затова и повече не му/и пиша. Общувам само със смислени и достатъчно умни хора. :offtopic_s:

Тууукиииии!Я пак си прочети поста и ми кажи към кого си се обърнала?

Ако няколко човека пуснат своите рисунки, направени на компютър, може и аз да пусна нещо свое.

Тя пусна свои рисунки и тролчето е много добро.Ако ще продължаваш с тукизмите ,можеш да си го сложиш за аватар.

Ама отде да знам, че ще ми покажеш нещо твое, а не нещо, рисувано от някой друг?

Същото важи и за теб ,нали?Ама нали знаеш че на лъжата краката са къси,а с тоя интернет хващането обикновено става бързо. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм,ама понякога прекалява с Тукизмите. Публикувано изображение Нека малко да се кротне.А и много ме дразни като се прави на ударена ,когато не и изнася. :brick wall:

Ха ха ха! Публикувано изображение Не ти е лесно с мен! Публикувано изображение

Ама как те познах, когато се регистрира първо като Angel Heart, после не помня като какво. Веднага те разконспирирах. :offtopic_s: Затова и въпреки, че беше казал, че ни напускаш, реши пак да се върнеш със стария ник.

Ама като каза, че ни напускаш, реших да направя малко проучване, защото заподозрях поредната ти лъжа. Проверих набързо предишните ти никове, които се казват Нео, neo и подобни и забелязах, че имаш навика да спираш използването им, когато направиш три еднакви числа при броя на постовете, като предпочиташ нечетните числа - не знам дали от суеверие. Единия си спрял да го използваш, когато са се натрупали 333 поста, другия не го помня. Когато каза, че ни напускаш забелязах, че имаш точно 999 поста и точно затова те заподозрях и проверих. Публикувано изображение Явно не искаш да натрупваш прекалено много постове. Ама така или иначе, с мен не се оказа толкова лесно. :jumping11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха! Публикувано изображение Не ти е лесно с мен! Публикувано изображение

Ама как те познах, когато се регистрира първо като Angel Heart, после не помня като какво. Веднага те разконспирирах. :offtopic_s: Затова и въпреки, че беше казал, че ни напускаш, реши пак да се върнеш със стария ник.

Ама като каза, че ни напускаш, реших да направя малко проучване, защото заподозрях поредната ти лъжа. Проверих набързо предишните ти никове, които се казват Нео, neo и подобни и забелязах, че имаш навика да спираш използването им, когато направиш три еднакви числа при броя на постовете, като предпочиташ нечетните числа - не знам дали от суеверие. Единия си спрял да го използваш, когато са се натрупали 333 поста, другия не го помня. Когато каза, че ни напускаш забелязах, че имаш точно 999 поста и точно затова те заподозрях и проверих. Публикувано изображение Явно не искаш да натрупваш прекалено много постове. Ама така или иначе, с мен не се оказа толкова лесно. :jumping11:

Не ти знам подвизите с другите потребители из форума.Нито съм се върнал заради някакви твои сънища и конспирации.Просто забелязах една тема която беше интресна и затворена.Та след като я отвориха пак ,не успях да не се поддам на изкушението да пиша в нея.Но ти успя и нея да оспамиш,така че вече не е много интересна.А множеството никове се наложиха по причини които съм сигурен,че са ти напълно известни,така че можеш да спреш с цирка.Поне за пред мен. :brick wall:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти знам подвизите с другите потребители из форума.Нито съм се върнал заради някакви твои сънища и конспирации.Просто забелязах една тема която беше интресна и затворена.Та след като я отвориха пак ,не успях да не се поддам на изкушението да пиша в нея.Но ти успя и нея да оспамиш,така че вече не е много интересна.А множеството никове се наложиха по причини които съм сигурен,че са ти напълно известни,така че можеш да спреш с цирка.Поне за пред мен. :brick wall:

Ето такъв те помня още от началото. Тук си прекъснал на 888 поста.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showuser=145623

И такъв си те спомням много добре. С този си ник беше изключително нахален и ми се влоши мнението за теб. Даже си мислех, че си друг, а не ти, защото се държа много нагло. Тук си прекъснал на 333 поста.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showuser=140237

Със сегашния си ник каза, че се разделяш с нас, когато имаше точно 999 поста.

Случайно ли е? Ха! Не! И подписите от първите два ника са еднакви - сега обърнах внимание. Тоя път си решил да смениш подписа. Но, естествено, няма да ме излъжаш тъй лесно. :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои източни народи имат метод за лечение с вибрации, но при него пациентът се подлага на въздействието на точно определени звукови вълни. С един огромен инструмен, който произвежда звуци се въздейства на човека, който е легнал под инструмента. Не му знам името.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също и моя ,поне от последните няколко страници

Хахаха,в другия форум си се регистрирал с два ника и сам си задаваш въпроси на които после сам си отговаряш умно,а тука направо си признаваш че си спамаджия Публикувано изображение

Кажи сега великата мигалка кога ще види бял свят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха,в другия форум си се регистрирал с два ника и сам си задаваш въпроси на които после сам си отговаряш умно,а тука направо си признаваш че си спамаджия Публикувано изображение

Кажи сега великата мигалка кога ще види бял свят?

Ама ти чак сега ли стопли? Публикувано изображение

Опитах се да се отърва от тебе но не би.Въпреки великите обещания оттатък изобщо не смяташ

да промениш нещо в тона си,нали?

Все пак имаше някаква полза,поне те накарах да си захранваш генератора от акумулатор. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеее,оллее, падарино какви ги дрънгаш и фантазираш ??? Зубрач си тии,зубрач. само копираш чужди мисли и повтаряш като папагал. нищо свое не си постнал,така да ти дойде отвътре. е ...как да ти дойде от вътре като си тъп гяурин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Олеее,оллее, падарино какви ги дрънгаш и фантазираш ???

Зубрач си тии,зубрач.

само копираш чужди мисли и повтаряш като папагал.

нищо свое не си постнал,така да ти дойде отвътре. е ...как да ти дойде от вътре като си тъп гяурин.

Господин Новаков, всички принадлежим на Бога Кришна, какво 'свое' да имаш?.. Той и Луцифер, това дзмийче все за 'свои' неща претендира, затова му се е дал шанс да се изживява в материята за 'Бог-ат' и 'Господ-ар'.. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По пътя на древното познание

Тайнствена земя пази истината за произхода на циганите

Съвременното мистическо име на светилището на посветените е Агарта. Мястото остава недостъпно за непосветените

Преди 5100 години едно тайнствено място на Земята е наречено Агарта. Името означава недостъпен за насилие, недостъпен за Анархията. Къде е тази Агарта? Точно на кое място се намира тя? Сред какви народи и по какъв път трябва да се върви, за да се проникне в нея?

На този въпрос на мен не се пада да отговоря...

Това пише видният френски окултист Сент-Ив д"Алвейдър в книгата си "Агарта - царството на посветените".

Той е роден на 28 март 1842 година в Париж. Учи при Мец, негов насърчител в окултизма, запознава се с трудовете на Фабр д"Оливие. Отдава се на езотерични изследвания, пише книги. Истинският успех идва за него след публикуването на книгата му "Мисията на евреите". Тя е високо оценена в Индия. Оттам при Д"Алвейдър идва гуру, прекарват заедно много месеци и французинът разширява знанието си. Той сам посещава Агарта, която описва в произведението си "Мисията на Индия".

Гледаме, но не виждаме

Агарта е мястото, където живеят по-напредналите братя на човечеството и вземат живо участие в напредъка му. Животът на великите гении, на великите души, които са цветът на човечеството, представлява служене на своите братя. От тях идват великите импулси за повдигането на човечеството. От техния мощен център са излезли благотворни струи, които са дали тласък на културата. Сент-Ив д"Алвейдър разказва невероятни подробности за Агарта, която е неизвестна на официалната наука, намира се в непозната част на планетата. Там живеят напредналите души.

Разкази за невидимата за обикновените хора, но реална страна, има и от други автори. Възприемането на идеите им понякога е трудно за незапознатия с езотериката. Често написаното е иносказателно, информацията е забулена в недоизказаност, в сложни образи, в митични герои.

Един от интересните моменти в "Агарта - царството на посветените" е разказът на д"Алвейдър за произхода на номадски племена, сред които той споменава и циганите.

Царство на възвишеността

На повърхността на земята и в нейните недра Агарта не се бои ни от насилие, ни от профанации. Д"Алвейдър разказва, че за страната се знае от дълбока древност. В Азия около половин милиард хора знаят добре, повече или по-малко, за нейното съществуване и величина. Между тях обаче не ще намерите нито един измамник, който би посочил точното място, където се намира нейният Съвет на Бога, Съветът на Боговете, нейният върховен Глава и Сърцето на правосъдието, твърди авторът.

Той пише още, че извиквайки на помощ космическите сили на Земята и небето, съюзниците на Агарта даже да бъдат победени, могат, ако е потребно, да разрушат част от планината и да заличат от лицето на Земята профанаторите и тяхното отечество.

Ето защо центърът на тази земя никога не е бил оскверняван с насилие.

Според Д"Алвейдър за читателите е достатъчно да знаят, че в някои области на Хималаите между 22 храма, представляващи 22 аркана на Хермес и 22 букви на някои свещени азбуки, Агарта съставлява мистическата Нула (0) - Ненамиращото се.

Нула означава всичко или нищо, всичко чрез хармоничното единство, нищо без него, всичко чрез Синархията и нищо чрез Анархията.

Свещената територия на Агарта е организирана синархически и е населена с народ, възлизащ на около 20 000 000 души.

В Агарта не се прилага ни една от нашите ужасни системи за наказания и там липсват затвори. Не съществува смъртно наказание...

Разказът за непознаваемата страна е увлекателен. Нека сега спрем до момента, когато е информацията за произхода на циганите.

Буря за власт

Йерархиите в Агарта били точно определени, според мястото си всеки изпълнявал конкретни задачи. Сигурно и познанията били давани според ранга. Но със сигурност всички обитатели на тази страна са разполагали със знания, до които съвремието ни е невъзможно да се добере.

Настъпило време, когато част от по-ниско стоящите може би заради придобито познание или някакъв вид сила, предизвикали разкол. Пожелали да свалят висшата Йерархия, ръководеща Агарта. Повечето от бунтарите владеели магията, изпозвали тайни формули, за да завземат властта. Тогава започнало масовото изгонване на всички, които вече не искали да се подчиняват на закона, установен в Агарта.

Почти невинни

Между племената, по-малко виновни, но изгонени от Великия университет на страната е и едно скитническо племе, което от XV век показва на цяла Европа странните си прояви, продължава разказа си Д"Алвейдър. Такъв е истинският произход на циганите - бохеми на санскритски със смисъл - махни се от мен. Тия бедни хора са отнесли със себе си няколко смътни възпоминания, някои формули, изгубени сред масата от груби суеверия.

Когато и да е, те ще се върнат в своето първородно отечество, когато диханието на Синархията възроди в Индия древния дух на нейната първоначална истинска и справедлива организация.

Всемир

По пътя на древното познание

Съвременните историци казват

Колективната памет на ромите съхранява свещени спомени

падарино,чети и недей да сереш колкото главата си

- дай линк

- постове, съдържащи вулгарни изрази се трият без предупреждение /2/13 от форумните правила/

Редактирано от valentinus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Djin, виждаш ми се интелигентен човек. Някой ходжа да не ти е направил магия? Не проумявам как човек с всичкия си може да вярва в различни пошли бабини деветини....А да защитаваш исляма....че от какво и от кого....това е най-толерираната религия на планетата...който не е муслиманин, е враг на шибания аллах и не трябва да живее....

шариат,а....има си и доста гнъс в цялата работа, не може някой да е грамотен, да е прочел това-онова, да е помислил поне пет минути и да оправдава отношението на правоверните към християнския свят. Миролюбив ислям-да,да, към колко часа обаче!!!! Етиопия, Судан.....я кажи какво стана там неотдавна? И нещо ново-в село Върбина помаците почнали да сменят имената си с български, че да могат да работят в Гърция.....Егати хората бе-как тъй загърбват вярата за едните пари.....И винаги съм се чудил: как тъй се пише турчин, а гражданството му е българско?

Ако иде мюсюлманинът в омразната на аллах Америка, може ли да бъде иранец, ама с американско поданство?

По хуманно отношение към етноси и вероизповедания клетата ни България е на първо място вероятно на планетата,

но за това да благодарим на кадърните си министри, партайгеносета и червената чума през последните 64 години....

Проблемът е прост-ислямът е религия на простите народи. На тия, дето не ходят на училище, щото в корана пише всичко. На тия, дето не знаят сапунът яде ли се, или се пие. На тия, дето и едно нещо да ги накараш да свършат,пак ще го одрискат. На тия, дето са прозрачни като стъкло, но се мислят за най-умни и хитри в целия свят, който ги толерира със съответното отношение и ги чака да станат хора....друг път. Ти от тях ли си? Ако не-стига хвали исляма, ако да-беж на килимчето и да си измиеш краката хуубавичко, и вирвай дупарата.

Виждам че си доста "толерантен " християнино.. . само дето обърка религиите.. май твоята е за прости хорица повече и от моята Публикувано изображение

П.С Като махнем плявата от речта която дръпна.. май остана само и единствено отново любовта ти към исляма... породена от детството естествено .... мдам...

Един съвет.. вземи да четеш малко повече.. и да се научиш да разсъждаваш.. а не да си кон с капаци ....

България не е всьо и вся, като и Америка... и совите не са това което ги изкарват... недей става смешен...

Редактирано от Diin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.12 Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,точно на място казано,тази религия прави хората тъпи и ограничени фанатици-вземете например талибаните с тяхните забрани да няма телевизия или пък всички мъже да са брадати Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

И това може да го каже само наистина много ограничен човек.. .. благодаря за изказването ти, подкрепяш тезите ми още повече.... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета от четиригодишен. Забравил съм повече, отколкото много хора ще научат през целия си живот. Не позволявам на никакъв бог да ми мъти главата. В детството ми нямаше никакъв ислям. Не виждам да съм смешен. Би ли пояснил, ако не те затруднявам с нещо? Попитах за Судан и Етиопия в поста си-не даваш отговор. Не съм толерантен по природа, но се опитвам да бъда такъв. Наложи ми се да работя дълго с мюсюлмани и още ме боли глава , като се сетя. Twin Peaks е американски сериал, но кои сови визираш по-точно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета от четиригодишен. Забравил съм повече, отколкото много хора ще научат през целия си живот. Не позволявам на никакъв бог да ми мъти главата. В детството ми нямаше никакъв ислям. Не виждам да съм смешен.

Би ли пояснил, ако не те затруднявам с нещо? Попитах за Судан и Етиопия в поста си-не даваш отговор.

Не съм толерантен по природа, но се опитвам да бъда такъв. Наложи ми се да работя дълго с мюсюлмани и още ме боли глава , като се сетя. Twin Peaks е американски сериал, но кои сови визираш по-точно?

Браво Томсън! И аз така - 4-5 годишен, почерка ми е отвратителен, Джак Ландън го четях във втори клас. На 3-4г. (или там някъде) знаех наизуст всички гръцки богове не само като имена. Забравянето (никога не се случва наистина) се нарича "изчистване на процесорната кеш памет" и е абсолютно необходимо, защото без да искаме помним излишни неща, научени от първосигналното© общество.

Публикувано изображение

В Етиопия нещата са малко по-сложни. За Судан - няма какво да го обсъждаме - маймуноиди с рязани пластелинчета.

:rolleyes: Обаче за едно ги признавам последователите на неграмотния и нечистоплътен камилар - толкова са агресивни, че кришнаитите им дишат праха. Без вазелин... :P

Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не позволявам на никакъв бог да ми мъти главата.

Т.е. ти си материалист, така ли?.. каквото изядеш, изпиеш, заработиш или заграбиш в рамките на 60-80 години живот това е. После следва НИЩО-то?.. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се за една случка, тъжна или весела, според гледната точка....Та, купува си един правоверен голям шеф!-много умен, щото е голям шеф-чисто ново BMV-с чисто нов кожен салон....Да, ама го бъзва един шегаджия-ти знаеш ли, му казва, тоя модел са тапицирани със свинска кожа.....Леле-е-е, ами сега? Че вземи ти търси преводач от арабски на немски, че питай завода вярно ли е, и не си влизай в колата четири дена......Хеле пък като дойде рамазан, е тогава вече става ....майко мила.....Никой да не яде пред шефа или да пие вода, да не го разсърди.....Иначе 3000 лева ги брои 28 минути и не може да ги изкара точно ли са, или не .....Големи шефове са инак....За нищичко не стават, освен да гледат умно по цял ден , да приемат сигнали от Марс и да чакат да гръмне големият вулкан под Америка, техните учени така били казали по телевизия Ал-Курабия.....Ислям и наука....пази, боже,глухо да прогледа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Томсън! И аз така - 4-5 годишен, почерка ми е отвратителен, Джак Ландън го четях във втори клас. На 3-4г. (или там някъде) знаех наизуст всички гръцки богове не само като имена. Забравянето (никога не се случва наистина) се нарича "изчистване на процесорната кеш памет" и е абсолютно необходимо, защото без да искаме помним излишни неща, научени от първосигналното© общество.

Публикувано изображение

В Етиопия нещата са малко по-сложни. За Судан - няма какво да го обсъждаме - маймуноиди с рязани пластелинчета.

:yanim: Обаче за едно ги признавам последователите на неграмотния и нечистоплътен камилар - толкова са агресивни, че кришнаитите им дишат праха. Без вазелин... :lol6:

Царж, то хубаво, че казваш, че Бог няма религия, ма общото между тебе и силямът е, че НЕ ЗНАЕШ КОЙ Е БОГА.

То и аз мога да кажа 'Царят няма п...шка', ма като не знам за кой 'цар' става дума?... :clap:

...става дума за пешка, да не си помислиш друго?... ;)

Твоят 'бог' го знам- булгАрийците, 100-Ичкията(който Мичманът го произведе като негов пророк на 1996-та в САЩ), както и хапаратурата за миркокосморенална параканцетроза за 12-тия прешлен от шийката на паатката... не - мааатката! ;)Публикувано изображение да не забравя ХОРския с клюна, който е и едноокият бен Търпин.. :wors:

Редактирано от aeu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАйде стига с празните приказки и заяждания. Ако имате да кажете нещо обосновано и аргументирано по темата,кажете го.

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xx xxxx Пхуране Рома - Чшиб и съвременния Цигански език. 43 дни назад 03.03.2009 12:26:05 Цитат ЗаписванеЗабрани коментари Езика на древните Рома ! Език като език и като всички останали езици. Само че,едвали някой се е замислял ,дали има наука в този много древен език,едвали не и първия език на света говорен от предишни цивилизации и дори нещо повече ЕЗИК НА БОГОВЕ ТЕ. ( ВИЕ,който четете тези редове,моля, не се гневете,не се потете,не псувайте и не проклинай те, а бъдете доблестни и горди че от древните Рома сте пройзлезли и са ви дали език и писменност,култура и наука. горди бъдете че в кръвта ви тече циганска кръв). Най стария текст гласи че циганите били пазители в храмовете на Атлантите(атлантите са били сиамски хермофродити). Това ще рече че, Атлантите КЛОНИРАТ и разделят едноячни близнаци или по точно СИАМСКИ-те БЛИЗНАЦИ АДАМ И ЕВА. СЛЕД УСПЕШНА ОПЕРАЦИЯ ПО РАЗДЕЛЯНЕТО ИМ,първия едно-полов човек Адам и Ева се раждат техните синове а именно те са били пазителите в храмовете на същите тези Атланти ИЛИ ТОВА ЩЕ РЕЧЕ ЧЕ НОВАТА,ПЕТА АРИИСКА раса са циганите и от тях пройзлизат всички ,днешни народи и езици и култура и писмо и четмо. Планетата Земя е била населявана от много раси. Извън-земни-те са си Земляни. Напускайки ЗЕМЯТА поради смъртоносни катаклизми случвалиса се на времето. За ограничено време са напускали земята и отново са се връщали. Атлантите( сиамските хермофродити) са населявали земята. Те са стройтелите на всички пирамиди на планетата земя,дори и на други планети са стройли подобни обекти. По необясними причини за кратко време атлнтите и тяхната цивилизация изчезва от лицето на земята. Това е обяснимо за мен че е настанал потоп при рязка промяна на полюсите на земята( не веднъж това е ставало и се очаква и за 21.12.2012). Сборен кръг от Висшето общество на Атлантите,напускат горещата и плуваща в лави-земя и удряна и наводнена от хипер големи вълни- земя,спасявайки се това общество заселва друга планета. Там ,вече си строят нови домове и храмове. След няколко стотин години ,климата на планета та ни се нормализирва и често е следена под зоркото око на Атлантите. Атлантите клонирват първия човек,наречен Адам и Ева.( Адам и Ева ,също се раждат сиамски близнаци но вече като два отделни пола,мъж и жена или по скоро БРАТ И СЕСТРА В ДВЕ РАЗЛИЧНИ ПО ЕСТЕСТВО ТЕЛА И ПОЛ. След успешното им зачеване и разделение,те ги отглеждат в лабараторни условия досущт приличащи на земните условия. Естественно,Атлантите ги отглеждат и полагат големи майчини гижи. Адам и Ева никога не са били отглеждани в мизерни условия. ( нима едно новоредоне дете може само да преживее без родителски грижи ,поне до 10 годишна възраст ????). Нима едно новородено човешко същество може да бъде отгледано от вид животно???). Това може да се случи само във филмите и книгите. Казано и доказано че ,САМО ЧОВЕК ИМА ТОЗИ РАЗУМ ЗА ДА ЗАПАЗИ ДРУГ ,ВИД ЖИВОТИНСКИ И РАСТИТЕЛЕН ЕКЗЕМПЛЯР. Така че ,приемливо е да се приеме че Адам и Ева са имали родители който са ги родили и отгледали от раждането им до зряла възраст. Едно е сигурно!!!!! 1-Едемската градина е била лабараторията в коята са родени и отгледани АРИИСКИТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, Адам и Ева. 2-Адам и Ева ,никога не са виждали свойте родители-Атланти-те( ЧУВАЛИ СА ГЛАСОВЕТЕ И ЗАПОВЕДИ ТЕ ИМ,НО НЕ СА ГИ ВИЖДАЛИ) 3-Адам и Ева са изгоне ни от лабараторията-едемската градина защото са позна ли голотата и себе си, или това ще рече че са откраднали или най вереятно са открили РАЗМНОЖАВАНЕ ПО ПОЛОВ ПЪТ,докато атланти те не са се оплождали по сексуален път. 4-Адам и Ева са родили първо-рожбите си Кайн и Авел,но после се ражда и сестра им Пхен,която по късно става жена на брат си Кайн,тъй като между двамата братя има ревностна свада за сестрата-женска и Кайн убива брат си Авел. Така в тези лабараторни условия равняващи-се по територия можеби на 1000 квадратни километра,потомството но Кайн и сестра му Пхен размножава се и живее. 5-Потомството на Кайн и Пхен( брат и сестра) вече като мъж и жена раждат свойте деца и тези същите деца са Пазители-те в храмовете на атлантите. ( това са хората за който е писано че цигани-те са били пазители в храмовете на Атлантите и който са изгонени от лицето на земята( лабараторията или едемската градина) защото са откраднали формулата на размножение по полов път ). 6-Изгонването на циганите-пазители на храмовете от техните родите ли и Богове-Атлантие съвпада с нормализиралата-се,вече климатична обстановко на земята. ( или това ще рече че потомството на Кайн и Пхен е населило доста в гъстота лабараторията в която са били държани като карантинен срок) и още повече че на земята вече има благоприятни условия за живеене и размножаване на ПЕТАТА АРИИСКА РАСА). 7-Внук на Адам и Ева, син на Кайн и Пхен е НОЙ.( НОЕВИ-Я КОВЧЕГ). 8- До това време,вече в лабараторните условия,създадени от Боговете-Атланти, са се размножили доста ариици-цигани. Атлантите са ги научили, как да оцеляват,да строят,дали са им важни сведения за технология и комуникация,дали са им език и писменност и още много други средства и начин за оцеляването им. 9- След като вече са били напълно нормални и доста развита цивилизация ги отпращат от лабараторията или едемската градина. 10-Ной и семеството му е този който населява планетата земята след потопа. ( в библията е посочено че Ной е оцелял със семейството си,благодарение че е постройл кораб или както се казва Ноевия ковчег,който и със себе си е носил от всяко растение и чифт животни) В наше време доста се говори за Шамбалай.( градат на Боговете в планината Непал). В циганския речник се среща думата ШАМ-СВИТЛИНА и думата БАЛАЙ-корито Или тази,дума, ШАМ-БАЛАЙ е равна на Светлинно корито-космически кораб. или меко казано всеобщото наречие на Шамбалай и Ноевия ковчег е едно и също. Запомне те !!! 1-Преди потопа,последни на планетата земя са живели цивилизацията на АТЛАНТИТЕ. 2-Арииската цивилизация е родена от Атлантите и ние носим техния ген или така да се каже ДНК. 3-Първи от Арииската цивилизация който населяват планетата Земя,след потопа и изчезването на расата-Атланти, са арииците Ной и неговото потомство който са дошли от друга планета с космически кораб,носейки със себе си знанията,дадени от Атлантите. Можеби това което ще ви представя,обяснява новата арииска раса и поточно Ноевото потомство са тези който са водили между звездни войни с атлантите-създаделите на арииците. Според преводите, третата цивилизация е лемури-( ле-вземи,му-смърт,ри-материя. или лемури се превежда в дословен превод като Гробища-лимемури)вече като оформено плътно-водно тяло. лемурииците раждат първия земен човек Рома,не става на въпрос за циганите, ( четвърта цивилизация) Рома,( малки дребни човеци)раждат по изкуственн път атлантите, (грамадни човеци-сиамски хермофродити а по късно Буда и другите богове са описани като четири ръки и четири краки краки) Атлантите,раждат по изкуствен път Арииците-циганите,циганите по това време са пазители на храмовете на Атлантите и открадват формулата на размножаване по полов,сексуален път, и от същите се ражда арииската раса, а посредством арииската раса се раждат днешните народи . раси.майи,инки,индиици,китайци,египтени,,асури,и негрите. ( забележете ,че единственно арииската цивилизация се ражда по сексуален път). по точно, Кхаме , са светиите и фараоните. Кхаме, са и Шамбала,и Агарти,и Ноевия ковчег. Няколко източника се отнасят към циганите така , че все едно имат пряка връзка с НЛО мистерията. Други източници предполагат, че съществува връзка с високо технологични кралства на повърхноста на 'АГАРТИ'-КАЙ ЛАС.( кайлас в превод на цигански означава- слад-магазин-хамбар) Знанието,което притежават ЦИГАНИТЕ, за една древна война,НЛО-та, и т.н. се предполага, че е внимателно пазена в тайна среди разнообразните Цигански племена. някой твърдят че са проследили Циганите чак до древна Индия и заобикалящитея региони. Информационния источник на известния ЕКСПЕРИМЕНТ ФИЛАДЕЛФИЯ-КАРЛОС АЛЕНДА,според твърденията е бил част от цигански клан със знание за миналата и текуща'история' на извън земните култури,който са действали зад епизодите на ТЕРАНСКАТА ИСТОРИЯ. Космически кораби в пещерите на Тибет АСВИН е циганска дума и се превежда по следния начин; АСВИН-СЪЛЗА Според преставения материал се говори за едно цивилизация наречена 'РАМА или РОМА' т.е. Възможно е съвременните цигани даса потомците на атлантите. Древният император Ашока създал тайно общество от мъже, които са се занимавали с научни изследвания. Написани били 9 книги, една от които се казва 'Тайните на гравитацията'. От нея става ясно, че императорът и приближените му били запознати с напредналите технологии и футуристични оръжия, с които била унищожена великата империя РАМА-РОМА(днес северна Индия и Пакистан). Обществото на неизвестните мъже продължило да се занимава с изследователската си дейност тайно, за да не се използват откритията му за военни цели. Само преди няколко години в Тибет бе открита книга с инструкции за построяването на космически кораб. Д-р Рейна, изследовател от екипа, разказва че с тези машини, наречени АСТРА, древните индиици можели да достигат до всяка планета в Космоса. Дали такива пътешествия били извършвани със сигурност не може да се твърди, но във всички източници се споменава едно пътуване до Луната. В един от най-известните индииски епоси - Рама-яна, то е описано в детаили. Споменато е също и името на кораба - 'АСТРА' или по често ВИМАНА. По време на пътуването индииският екипаж водил сражения с космически кораб на атлантите - АСВИН( в превод на цигански,означава -сълза-асвин) Вимана представлявал двупалубен, кръгъл кораб с бойници и купол, изглеждащ точно като описваните летящи чинии. Имал различна форма: на многоъгълник, на цилиндър, сфера и др. Древните индиици са ни завещали множество ръкописи за построяването и управлението на тези машини, инструкции за нормално и принудително кацане, за евентуален сблъсък с други летящи обекти. Вимана се е издигал вертикално и е кръжал във въздуха както днешните модерни хеликоптери и дирижаблите. За гориво се е използвала жълто -бяла течност, напомняща бензин или живак. Знае се че Хитлер и нацистите са се интересували много от древния изток - Индия и Тибет, и ежегодно са изпращали експедиции за откриване на езотерични тайни. Много вероятно е това да не е била еднствената им цел. По - скоро търсели информация за летателни и други съоражения, които да използват за военните цели на третия Райх. Според друг индииски източник - САМАРА, виманите били железни машини, заредени с хивак, които се изхвърлял от задната част на кораба във вид на буен огън. Интересно е, че учени са открили в пещери в Туркестан и пустинъта Гоби подобни древни инструменти за навигация на космически кораби. Те са полусферични предмети от стъкло или порцелан завършващи с конус пълен с капки живак. Ведите - древни индииски поеми описват Вимана с различна форма подсказана от името им: вимана ИБИС, вимана СЛОН, вимана РИБА и др. За съжаление вимана както и много други открития се използвали предимно за военни цели. Древната 'Махабхарата' описва унищожителността на битките водени с Вимана. 'Металното оръдие бе заредено сас цялата сила на вселената. Стълб от огън и дим нажежен до бяло светещ със силата на хиляди слънца се издига от земята. Желязната заплаха огромният предвестник на смъртта изпепелява цяла раса...' Телата са така поразени че не могат да будат разпознати. Косите и ноктите окапват, керамичните съдове се чупят без причина, а птиците побеляват изведнъж... След няколко часа храната е вече заразена. За да се спасят от огъня воъниците се хвърлят във реки и потоци, за да измият себе си и екипировката си. В тези редове като че ли се описва атомна експлозия и ефектът на радиацията върху човека. Когато през миналия век археолозите откриха град Риши в Индия бяха намерени човешки скелети които са най-радиоактивните, намирани някога, и могат да се сравняват само с тези от Хирошима и Нагазаки. Древни градове чиито стени от тухли и камъни са буквално стопени като стъкло, могат да се видят в Индия, Ирландия, Шотландия, Франция и Турция. Няма друго логично обяснение за превръщането им в стъкло освен силен ядрен взрив. Интересен е и друг епизод описан в древните хроники. Когато Александър Македонски нахлува в Индия преди повече от 2 хиляди години неговата армия е нападната от 'летящи огнени щитове', които може би не са нищо друго освен Вимана. Изследователите на случаите свързани с НЛО предполагат, че някои Вимана стоят все още скрити във тайните пещери в Тибет или на друго място в централна Азия или в китайската пустиня Лоп Нор, известна като мястото с най-голям брой забелязани НЛО. Възможно е част от тях да са скрити в секретните американски, британски или руски военни бази разпръснати във цял свят. И така дали циганите както и египтяните , инките, ацтеките и атлантите са били управлявани от извънземна раса(раси), които са се представяли за богове пред местното население и са им давали различни технологии, имало ли е ядрени взривове в миналото, от какво е била унищожена Атлантида, от конфликт между две извънземни цивилизации или една с враждуващи фракции. Материалът е предоставен от: EON INDO_IRANSKI EZIK. Индоиранские языки От Wikipedia, свободно энциклопедия. Скачка к: навигация, поиск Индоевропейско Индоевропейские языки Албанец | Anatolian Армянка | Baltic | Кельтский Germanic | Грек | Индоиранский Курсив | Slavic | Tocharian Прото-Индо-Evrope1qy Язык | Общество | Вероисповедание Kurgan | Yamna | Связыванный Ware Индоевропейские изучения Индоиранскими также вызванными языками (языками Арийск) будут vostocna4-bol6we всего группа в составе living индоевропейские языки. Они наилучшим образом представлены среди самых старых показателей индоевропейских языков. Эти возникают в области окружая южную часть urals, и early on разделено как индоиранские люди установил восток и юг прикаспийского моря в Пакистане, Иран, Афганистан, и Индия. Кажется, что подключено их расширение с вымыслом chariot. Indo-Aryan языки: Sanskrit Rama- ( ramayana )-Roma ( roma-hitano-gypsy-jitan-sinti-tzigano ) Язык Assamese Бенгальский язык Язык Gujarati Язык Hindi Язык Maithili Язык Marathi Язык Nepali Язык Oriya Pali Язык Punjabi Язык Sindhi Язык Singhalese Urdu Языки Dardic: Язык Dameli Язык Domaaki Язык Gawar-Bati Язык Kalasha Язык Kashmiri Язык Khowar Язык Kohistani Язык Ningalami Язык Pashayi Язык Phalura Язык Shina Язык Shumashti Языки Nuristani: Язык Ashkun Язык Kamviri Язык Kati (Bashgali) Язык Prasuni (Wasi-Weri) Язык Tregami Язык Waigali (Каласюа-kalasha-Ala) Иранские языки: Восточный Иранец Северовосточно Язык Avestan (потухший) Язык Ossetian Юговосточно Язык Pashto Sogdian, Yagnobi Западный Иранец Северозападно Язык Dari Zoroastrians Язык Balochi Язык Talysh Kurdish язык Югозападно ('Persid' Старая Персиянка, Pahlavi, Перский язык (включая Dari, Tajik) Язык tat [ редактируйте ] См. также Семьи и языки языка Индоиранский список Swadesh Этой индоевропейской язык-rodstvenno1 статьей будет stub. Вы можете помочь Wikipedia путем расширять их. Retrieved от 'http://en.wikipedia.org/wiki/Indo-Iranian_languages ' Категории: Индоевропейские stubs языка | индоиранские языки | иранские люди ViewsArticleDiscussionEdit этот pageHistory личный учет toolsCreate/ журнал в навигации Главные usDonations articleHelpContact changesRandom PageCommunity portalCurrent eventsRecent Поиск Toolbox Соединяет здесь Родственные изменения Архив upload Специальные страницы Printable вариант Постоянное соединение В других языках Asturianu ????????? ?esky Dansk Deutsch Espa6nol Fran1cais ????? Nederlands ??? Polski Portugu4es Rom4an? Моля,четете темата за Азбуката на Рома!!!( там е обяснено всичко за език и азбуката) Sanskrita alphabet Дэванагари v prevod ozna4ava - gospod donese dushata i materiyata Vowels: А АА И ИИ У УУ Э АИ О АУ Р(РИ) РР(РРИ) ЛР(ЛРИ) Consonants: Gutturals: КА Кх ГА Гх Нг Palatals ЧА Чх ДЖ ДЖ ХА НьА Cerebrals: ТА ТхА ДА ДхА НА Dentals: ТА ТхА ДА ДхА НА Labials: ПА ПХА or ФА БА БхА МА Semivowels: ЙА РА ЛА ВА Sibilants: ША ЩА СА Aspirates: ХА: alphabet.mp3 -- 130,429 -- Деванагари -- алфавит Санскрита -------------------------------------------------------------------------------- Тип звука Слоги (буквы) гласные А, АА И, ИИ У, УУ Э, АЙ, О, АУ РИ, ЛРИ горловые согласные К Кх Г Гх Нг небные согласные Ч Чх ДЖ ДЖх Нь церебральные (переднебные) согласные Т Тх Д Дх Н дентальные (зубные) согласные Т Тх Д Дх Н губные согласные П Пх Б Бх М полугласные Й Р Л ЛЛ В шипящие согласные Ш Щ С придыхательные согласные Х заднеязычные: ka, kha, ga, gha, N^a; палатальные: ca, Cha, ja, jha, ~na; церебральные: Ta, Tha, Da, Dha, Na; зубные: ta, tha, da, dha, na; губные: pa, pha, ba, bha, ma; Написание гласных a, i, u в начале слова: a i u aa ii uu Написание гласных a, i, u в середине слова: da daa di dii du duu Astromidel писа:Езикът ЧШИБ (ватан) Имайки предвид моето разбиране за сътворението на света, езикът Ватан е основа на всички сегашни говорещи се езици. Между езикът Ватан и сегашните езици няма абсолютно никакъв свързващ детайл, тъй като на езика Ватан са говорили и продължават да говорят само и единствено делфините. Лемурийците са полухора, полуделфини. Те живееха и се храниха в океана. Именно това са хората-делфини, които са говорили езика Ватан. Облягайки се на преводите на един език (циганския), аз доста думи успях да разшифровам. Езикът Ватан не е език на земните човеци. Езикът на първите земни човеци е езика на древните рома, твърд, земен език, тежък. Древните рома са родени от лемурийците - делфините. Посредством древните рома се раждат атлантите. Но, мисля че хората изпаднали в състояние на со-мати, говорят езика 'ЧШИБ'. А това ще рече, че това не е език, а някакъв ултра звук. (езикът ВАТАН) ЧШИБ се превежда като ИНЕРТНОСТ НА ЗВУКА. Един език, съчетан с писменост и четмо, с течението на времето се променя. Писменоста именно доказва съществуването на смъртта. А докато има доста езици, при които липсва писмо и четмо. Една от причините е следната: когато е бил създаден първия земен език, те са ползвали тези думи, и едновременно те са действали според закона на енергиите, т.е. изговарят някаква дума и тя действа против гравитацията. Открито казано, магически език, който чрез вибрацията си правил чудеса. Енергиен език. Именно и с такава цел не са ползвали писменост - с цел да не се загуби основната енргийна дума, и да не се смеси с други, нови думи. Може би и на това се дължи днешният резултат за някой мои думи, които превеждам от езика санскрит. Все пак, оня, забравеният език, все още дори отчасти, но е оцелял десетки хиляди години без писменост или четмо. Ако се върнем 1500 год. назад, ще се окаже, че тогавашния български език също е бил енергиен, но с течение на времето се е променил и всяка година влизат все по-нови думи в речника, и в един момент ще се окаже, че българския е променен напълно. Грешно е да се променя езикът на народа. Трябва да си остане такъв, какъвто създателите му са го създали. Език, който не носи никаква информация за създаването си и миналото си, не е език и не може да бъде език на истинските духовни лица. Чшиб - (инертността на звука) - Ватан Този език има 10 основни степени и всяка една степен ражда по 10 децибала в космическото простронство. Така в космическото простронство може да се изкачи звука и да попадне в обсега на инертността, и по този начин се превръща в информация, която само делфините и лемурийците могат да асимилират. Това е един вид свистенето на вятъра. В този език няма несъгласни букви. Несъгласните по-късно влизат в речта на древните рома. Тъй като нямат необходимата сила да изкачват в космическото пространството съгласните, затова в речта им влизат 20 несъгласни и 5 енргийни. 10-съгласни (делфини и лемурийци) 20-несъгласни (древните рома) 05-енергийни (елементите) Аз искам да обясня и долу-горе да ви насоча в една много неясна и тъмна посока. Лемурийците (полу-ВОДНИ човеци) са говорили езика Чшиб (ИНЕРТНОСТТА НА ЗВУКА). Всяка една съгласна има 10 степени на изкачване на височина в космическото пространство, или така се получават общо 200 децибала височина. Късните лемурийци раждат древните земни човеци - РО-МА (тяло мое) (забележете, земни човеци). Тъй като ранните земни човеци не могат да изкачат в космическото пространството езикът ЧШИБ, те вече си служат с твърди думи или прилагат 20 несъгласни към речта си. (бях посочил, че човешката молитва никога не може да бъде директна към Бог, това винаги става чрез делфините – защото човек отпраща молитвата и делфините я качват на необходимото ниво в космоса). Езикът ЧШИБ е ултра вибрационен звук. -------------------- Мнението е от един мой приятел хирург на име Албедо Рубедо: Здравейте, Днес се рових в една стара тема в един сайт, наречена 'Анализ на Душата - магия или реалност', и изрових няколко постинга от Астромидел, които реших да представя тук. Така, има звуци, числа, звукосъчетания, които имат и съответни геометрични форми. Езикът Ватан няма писмено изражение. Той представлява високоенергийна информационна звукова матрица, и всъщност е твърде подобнен на ултразвукът издаван от делфините - този език служи както за общуване, така и за 'навигация', а също така и за съграждане или разрушаване на определени форми. Ако проучим корените на известните в различните части на света 'мантри', които се съдържат в различните духовни учения, ще разберем, че същността на мантрата не е всъщност звукът, който чуваме при произнасянето им, а вибрацията която генерира съответната мантра, която не чуваме, но която при правилно произнасяне на мантрата, въздейства на физическото ни тяло, и се разпространява практически до всяка точка във вселената. За съжаление и аз нямам източник на информация, нещата които представям са неща, които са се офхормили в мен като разбиране, като усещане, като преживяване и като опит. Езикът Ватан е съставен от различни вибрационни редове, които имат определена дължина на вълната и определена амплитуда, и буквално представляват цветовете от спектъра, но с няколко октави по-ниско, така че Словото да бъде нещо, което да може да материализира форми по съответни закони, а също така и да разрушава форми по определени принципи и закони. В този аспект, езикът Ватан може да се разглежда освен като ултразвук с различни модулации, с различна честота, съдържащи енергия и информация, и като електгромагнитно явление- защото електричеството е информация, а магнетизмът- памет. Всички знаем, че най-добрия носител на информация е магнитния...Информацията, паметта при човека също е в собственото му електромагнитно поле, ето защо, (това може да се провери като информация) всеки излитащ в космоса космонавт, в костюма си има 'машинка' която създава електромагнитно поле около космонавт Защо са ги поставили тези машинки? Защото опитите показали, че котаго човек е в космоса, и не може да поддържа съзнателно своето собствено електромагнитно, или - биомагнитно поле, загубва всичката си памет, и честно казано- се побърква...Земята има свое геомагнитно поле, и когато сме си на земята, се ползваме именно от нейното геомагнитно поле. Нашето биомагнитно поле най-често не е развито, защото развитието му е свързано с насочена работа, съзнателна медитеция, и поради това, ние сме буквалбно зависими от геомагнитното поле на земята..А то се променя- факт, който геолозите установиха и дори вече филмираха и излъчиха по дискавъри по NG chanell, притова, установено е че земята досега е претърпяла поне 5 промени на полюсите и геомагнитното си поле. Това и Учителят е споменавал, а сега, в наши дни, магнитните полюси отдавна е показват точно север и томчно юг, има огромно отслабване, и променяне на статута на полюсите...което пък пряко се свързва с нервната ни система, поради което толкова масово са разпространени психическите проблеми...но това е друга тема. Геомагнитното поле е пазител на цялата информация на планетата- паметта на земята, и в същото време- паметта и на хората. Делфините и китовете, хилядолетия наред се ориентират по геомагнитните пояси в своето миграционно поведение, и следват тези 'карти', общувайки с полето посредством своите сензори и чрез езикът си. Чували сме, и сме гледали и по телевизията, колко често, и колко драматично събитие е това, притова- необяснимо според т.нар. 'учени' излизануето на цели стада делфини, че и китове на брега където навмират смъртта си...Защо правят така? Защото следват своите карти, които са тези геомагнитни пояси- това паметта, която им е нужна за техните пътни маршрути, и когато ги следват и попаднат на сушата....където би трябвало според картата им в 'паметта' да е вода...Ето това е едно разумно обяснение за смъртта на тези животни по такъв начин...Освен това, правени са проучвания върху кашалотите за звукът, който издават- що за звук е, как се произвежда, каква работа върши...Установено е, че кашалотът може да произведе такъв вук, който преминавайки през главата му със странна форма през особени структури, които го усилват многократно и могат да го 'насочват' в желана посока, и да го 'изстрелват', като енергията на подобен звук е така, че може да причини щети на една средностатистична бойна ракета със среден радиус на действие.... и когато гресдах този филм пак по дискавъри, не знам защо, но се сетих за еврейския народ, предвождан от Исус Навиев, как обсажда Йерихон, и как събаря със звук стените му... Сетих се и за това, че Архимед е слушал 'музиката на планетите'. Казват, че финия и разумния свят не говори, никъде ангелите не се описват като говорещи, а като 'пеещи в хор химни, възхвалаващи Господа'. Ако искаме да изучим какви символи има езикът Ватан, трябва да знаем къде да го търсим този език- този език е езикът чрез който Бог твори, и вместо писменост, имаме геометрични модели, които могат да се представят в много измерения- от плоското двуизмерно представяне, през триизмерното изображение, което познаваме като доста впечатляващо, особено ако е и 'раздвижено' чрез рс-технологиите, но има и възможност за представяне в много измерения по-нагоре от третото, това зависи от съзнанието до което сме стигнали като ниво...Е, тайната на Ватан като език, и какво носи в себе си като знание, и тайната на онези странни кръгове и фитгури в житните ниви по цял свят е една и съща, и делфините имат общо с това. Фигурите в житните нива предтавляват модели, които съдържат пропорциите на златното сечение, и се включват в понятието 'сакрална геометрия'- а сакралната геовметрия буквално представлява Езикът на Светлината. Как се общува с този език- само чрез съзнание, без никакви звучи и прочие-Светлината в Божественото Битие, което е непроявено е без никакви други явления- съзнание- любов и вяра венчани в брак и неразделени както в нашия триизмерен свят и полярно съзнание, истина, мъдрост и това всичкоо е само светлина... По-нататък обаче, светлината се възпроизвежва и звуково, и тук е мястото на езикът, наречен Ватан. Може и странно да ви звучи, но този езцик е официалния език на Галактиката, известна като Млечен Път- това със сигурност го знам без да мога да сведа нито едно доказателнство освен това, да разгледате картинката наречена Цвете на Живота и да прочетете в нея всичкото знание за всичко- от най-голямото, до най-малкото. Тази картинка съдържа всичко- всички закони, всички математически, физически,биологични, химични, генетични, молекулярни и прочие знания, които са познати на човечеството, плюс доста повече неща, които са непознати на човечеството. О тази картинка произрлиза всичко...Дори, ако щете и писмеността произлиза от тази картинка, и ако не ви се вярва, това може да се докаже, но ще трябва да разровя у нас старите ми СНОБ - архиви (СамоНаписващ се Окултен Бележник) , да открия имена, години, опити, и да разровя из Интернет дали няма поместване на тези неща с възможност да ви дам линкове, И така, от картинките до тук- в първата виждаме фрагмент от цветето на живота, в житните ниви, като са дадени 'три риби', или Самопораждащата се Светлина. Центъра на Цветето на Живота, на втората имаме две картинки на Цветето на Живота, застъпени една в друга така, че да се оформи средна окръжност, вътре с три 'запетайки', или Св. Троица- Символът на Царството, Симоволът на Божието Проявление- Словото, както евангелието на Йоан твърди 'В началото бе Словото...', а третата картинка е една от много картинки в нет-а на Цветето на Живота...И както се вижда, излиза така, че общото между делфините, Цветето на Живота, и езикът Ватан, и тайната на 'кръговете в житните ниви' е свързано с едно Единство, което не би могло да бъде нищо друго освен един универсален и единен език, който няма нужда от азцбука, защото сам по себе си той е жив, намира се навсякъде и във всичко- от атома, до галактиката и дори вселената, която съзнанието ни дори не може да си представи..И този език, това Слово, представлява израз на Светлината, защото според евангелието на Йоан, Словото е еквиварлент на Светлината, там, където Словото е епознато, там е тъмнина, която 'го не схвана'...И след още множество мои лични 'изумителни открития', или просто гледайки някои филми, попадайки на разни интересни теми, местенца из нет-а, и други мои преживявания, които не мога да опиша дори, за мен Словото е Светлина, и това е от ясно по-ясно, нито ми е нужно доказателство, нито ми е потребно да го доказвам на някой, а езикът Ватан е основния, кой стои в основата на 'архитектурата' на нашата Галактика, също така и на 'статиката и динамиката' на нашата Галактика- този език е нещо като 3 в 1- съчетава и трите свята в себе си- т.-е- посредством този език се общува и в трите свята, и съответно информацията се съхранява и в трите свята, и което е важно- Твореца говори този език, а както знаем от писанието, Иисус казва, че е бил още преди Адам, бил е в Началото на Сътворението, и Той го е извършил това Сътворение- защото Светлината, Словото и Христос са едно и също нещо, т.е. Творецът говори чрез Словото, говори чрез Светлина, която твори, и кожято се проявява на трите основни нива- физическо, духовмно и Божествено...Знаем още, че Мойсей е приел заповеди от Бог, и най-важната от тях е тази, че има Един Бог, след което следва тази, в която се казва, да не се прави изображение, или идол, кувмир, защото Бог няма изражение в нищо вматериелано, включиштелно това се отнася и за писмеността..И така, ако Бог, като Творец, твори чрез Слово, което е Светлина, и която Светлина е светлина в Божесдтвения Свят, в духовния свят е ултразвук или твърде подобна на ултразвука енергоинформационна структура, в която са заложенивсички 'планове и модели' на всичко що ще се прояви като форма на физическо ниво, където вече се проявява като закони, и въпреки това, общуването чрез разума между хората, общуването с езикът ни, общувануето между делфините, и изобщо- комуникацията в нашия свят става без форма и материя- става със звук...Та, Божествения Език, не може да има Азбука, която да има писмено изражение, защото това би било равносилно на изображение на Бог, и следователно- богохулство...Ето защо, езикът Ватан е жив език, и изобщо не е мъртъв, той се говори непрекъснато- постоянно ние го ползваме без за го съзнаваме- приемаме го всеки един момент, защото от него зависи живота ни, има го във всяка една форма, в пропорциите, така че, когато се казва, че човек е 'осъден' от Божието Слово, то се има предвид, че е приел онази форма, която отговаря на всичкото му съдържание, от сперматозоида и яйцеклетката, до будхиалните и атманическите му нива на съществуване, като на всяко едно от тези ниве, Ватан е основния език, чрез който си общува разумния свят, Ватан е силата която кара материята да се 'сбере' във форма, и той е езикът, който принуждава енергията да се освободи от формата, като се разруши тази форма...Тук делфините и китовете имат огромно значение...но все още ми е много трудно, и нямам възможността и времето в момента да направя проучвания, за да сведа до простото си хирургично съзнание неща, които имат отношение към човека като едно разучно, феноменйлно същество, сътворено по уникална 'рецепта', и което има много възможности пред себе си, да се развива, да еволюира и да общува с цялата вселена...Сега ми дойде нещо наум- ако изразяваме мисъл, придружена със съответно чувство, и я произнасяме гласно, да речем като една песничка...при нужното чувство, и при необходимата интензивност на мисълта, посредством звука и мелодията, ние радзпространяваме една вибрация, която се разпространява из цялата вселена- и която съдържа в себе си точно 3 неща- мисъл, чувство, и проявление- звук, т.е. светлина, но забавена до звук. Ако мисълта е еквивалент на Отец, ако чувството, което кара мисълта да се роди и прояви наречем Дух, но звукът чрез който изявяваме тази мисъл и чувство чрез нас се нарича Син- една сакрална троица е това! И', ако ви прави впечатление, ето какви са недъзите на която и да е писменост- ако запишем тази мисъл, ще забишем знаци, чрез които да произведем само зцвуците, нужни за да образуват определени думи- питам, къде е основното- интензитета на мисълта, и чувството, а също така, къде е звукът- тях не можем да запишем с нищо, освен на магнитен носител....Той ще запомни онзи момент, в кщойто детензцето ни казва първата си дума, ще запишем гласът му, и всеки път като го слушаме, ще се възпроизвежда и мисълта и чувството- е, това не е за първата бебешка дума...Но, в тази връзка искам да насоча вниманието към това, че Словото е Светлина, но също така е и електромагнетично явление, а звукът чрлез който се предава това Слово посредством елекстромагнитните и звуково-вълновите закони се нарича Ватан – Езикът на Сътворението... Престанете с вашите кришни,слънца,луни и подобни. това е истината . един език когато се съчетава с писмо и четмо губи стойностната си ценност и енергия. езика на дремните Рома е ЧШИБ-ВАТАН.ЕНРГИЕН ЕЗИК КОЙТО НОСИ НА САБСТВЕННАТА СИ ПЛАТФОРМА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ВСИЧКО СЪЗДАДЕНО ОТ бог. този език е език на Боговете. а санскрит е първия език на пръвите арийци ,адам и ева. благодарение на липсата на писмо и четма се е запацил този ценен език от потомците-съвременните Рома. ако се върнем 10 000 год,тогава българсия езис не е съществувал. днес българския език се е променил до такава степен че надминава ,дори времето. Български език ??? не съществува. Българския език е примеси от етнически племена,монгол,тюрки,славиш,арабски,еврейски и още много други.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:) Обаче за едно ги признавам последователите на неграмотния и нечистоплътен камилар - толкова са агресивни, че кришнаитите им дишат праха. Без вазелин... :lol6:

Czar, виждам, че имаш афинитет да бъдеш Бог, тъй като говориш от Негово име. Публикувано изображение И в качеството ти на 'царска особа' требва да ти имам слонско доверие! Публикувано изображение

Публикувано изображение

Кришна, също е казал, да се напуснат всички религии, но НЕ ДА СЕ ОТДАДЕМ на Него. ;)

Abandon all varieties of religion and just surrender unto Me. I shall deliver you from all sinful reaction. Do not fear.

Chapter 18. Conclusion--The Perfection of Renunciation

TEXT 66

Tи предлагаш да напуснем религии, ма- на тебе или нас самите да се отдаем?... ;) По-логично е -на тебе, тъй като изказваш авторитетно мнение за Бог(който не знаеш Публикувано изображение ), но като върли популист ще го завъртиш по луцифериански- "Trust yourself!" Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оффф Някои май повече се разгорещиха, както мюсюлманите са клали наред всички християни, така и християните са правили кръстоносни походи и са клали и сега го правим, просто под друг предтекст и ръководство, дали е заслужено? ако не е Аллах сигурно нямало да позволи, нали може и вижда всичко и знае и прочие. нещо интересно за саудитска арабия децата (тийнеджърите) на богатите също като родителите си спазват строго корана, но в корана никъде не пишело че не могат да правят секс със възрастни мъже, пишело че не може със жени, ами отврат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оффф

Някои май повече се разгорещиха,

както мюсюлманите са клали наред всички християни, така и християните са правили кръстоносни походи и са клали и сега го правим, просто под друг предтекст и ръководство, дали е заслужено?

ако не е Аллах сигурно нямало да позволи, нали може и вижда всичко и знае и прочие.

нещо интересно за саудитска арабия

децата (тийнеджърите) на богатите също като родителите си спазват строго корана, но в корана никъде не пишело че не могат да правят секс със възрастни мъже, пишело че не може със жени, ами отврат.

Абрахамизмът е голяма грешка, от гледна точка на Бога. :rolleyes:

Докато Христос не се отдели от Абрахам от самите християни- ще се биете вечно.. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване