Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.  Значи на скоро бях на XP и имах проблем с иконите на работния плод ... а проблема е ,че не мога да преместя иконите на работния плод . Сега си вкарах 7-цата като си мисля че тоя проблем ще се махне ама няма никаква промяна , сякаш иконите са ми заключени на работния плод ...  И все пак ако можете да ми помогнете .. Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.  Значи на скоро бях на XP и имах проблем с иконите на работния плод ... а проблема е ,че не мога да преместя иконите на работния плод . Сега си вкарах 7-цата като си мисля че тоя проблем ще се махне ама няма никаква промяна , сякаш иконите са ми заключени на работния плод ...  И все пак ако можете да ми помогнете .. Благодаря ! 

Добре ще е да си редактираш поста, смешно и дразнещо е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху десктопа, даваш view и там май имаше да ги заключваш или нещо от сорта..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху десктопа, даваш view и там май имаше да ги заключваш или нещо от сорта..

Добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.

Махаш отметката на това - 

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.