Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!
Проблема е следния - дали да взема кутия със захранване или по отделно. Бюджета е минимален, така че колкото се може по-ниско, като дори може кутията 2ра ръка, но захранването да е ново. Трябва ми нещо, което ще захранва и3 и 7850. За по отделно съм се спрял на захранване Cooler master elite 500w и някоя евтина кутия.

Редактирано от Ivan Chervenkov_301818 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CM K350 е с по-читаво захранване от K280 и е изгодна като цена. От Елита стой далеч. Хем е по-скапано хем излиза скъпо.

По-отделно Njoy и някой от трите модела на Raidmax но не излиза много изгодно.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от тези кутии Делукс надалече да стоя, така ли? Макар че гледам, че тази кутия си е доволно голяма и няма да имам проблеми с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако захранването ще е njoy търси с пасивно  pfc, а не с активно... по следните причини - много по дуракоустойчиво е на токови удари и може да се ползва и на ups със псевдосинусоида... активното PFC иска задължително online UPS, щото ако не е такъв ще кляка при всяко спиране на тока...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ще взема предложението кутия+захранване. А някаква идея за колко мога да продам фортонче 350 ватово от старите? Защото си нямам на идея ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ще взема предложението кутия+захранване. А някаква идея за колко мога да продам фортонче 350 ватово от старите? Защото си нямам на идея ...

30-35 лв., повече няма кой да даде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.